Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arka plan verilerini kısıtla mı ne vardı,arka plan diye aratın çıkar belki ayarlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz yerde bulamadım hocam maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaslar google sürekli olarak duruyor. Hatası alıyorum çözümü konusunda yardımcı olacak varsa çok sevinirim.
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: emsi89

Merhaba arkadaslar google sürekli olarak duruyor. Hatası alıyorum çözümü konusunda yardımcı olacak varsa çok sevinirim.
    Uygulamalardan ön belleği falan bi temizleyin, siliniyorsa silip yeniden deneyin, olmadı aç kapa yapın 🙈

• Mi belge görüntüleyici neden karanlık?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar eski telefonun mi a2 lite da parmak izi okuyucuyu parmağın ile aşağı kaydirinca bildirim cubugu açılıyordu, şimdi note 8 pro kullanıyorum bu telefonda bulamadım ayarını.
    Ekran da büyük olduğu için bu telefonda çok işe yarardı var mı bi ayarı ya da onereceginiz bunu yapan bir uygulama?

• mczb57 kullanıcısına yanıt
    Bizim cihazlarda böyle bir özellik var mı? Varsa çok kullanışlı olur.

• Yukardan aşağı kaydırma hareketini ille de yukardan yapmak zorunda değiliz
    Ekranın ortasından bile aşağı çekseniz bildirim ve kont merkezi açılıyor.
    Soldan bildirimler, sağdan kont merkezi
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Ondan bahsetmiyor

• Karanlık modda kullanıyorsanız ondan. Yeni miui bug dolu görsel açıdan.

• Knight-Rider kullanıcısına yanıt
    Yeniyi yüklemedim 11.0.6 yüklü hala. Karanlık modu kapatınca normal çıktı teşekkürler.

• 11.0.5 surumunu kullaniyorum gayet akici lakin kontrol panelinde wifi,sebeke gecisleri yaparken 5 10 sn donuyor neden acaba ?

• Demek ki öncesinde de varmış ben o zamanlar koyu tema kullanmadığım için bilmiyordum miui12de farkettim...

• Cihazı yurt dışı olarak kullanan var mı? Çekimde vs sıkıntı yaşıyor musunuz? 1800'e almayı düşünüyorum 2 sene götürse yeter. Doğru tercih olur mu? Oyun oynamam, dizi film,sosyal medya kullanımı. Bir de bt açıkken wifi ve mobil veri hızı düşüyormuş doğru mu?
  • Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı aldım 128Gb gayet memnunum bir sıkıntı yok donma takılma vb. Yaşamadım sadece bir kaç önceki telefonlarda kullandığım özellikler bunda yok tabi onlarda olmayan da bunda var. IMEI atarken yazılımı çin romuna geçiriyor sonra IMEI atıyor, sonrada global romu yüklüyor. Tabii onu yükleyince güncel MIUI 12 güncellemesi geldi bunuda yükledi o şekilde temiz bir kurulum şeklinde aldım 128Gb almanızı tavsiye ederim. Garanti yok, zaten ekranı kırılsa hiç bir zaman Garanti kapsamında olmaz kullanıcı hatası derler, şansımıza anakart hatası felan olmaz ise uzun süre götürebilecek bir cihaz. Çekim gücü ile ilgili bir sorun yaşamadım, hatta gayet iyi eski Huawei telefonuma göre çok iyi mobil 4.5G sıkıntısız Bluetooth kulaklık taktım bir sorun yaşamadım. Başkada aklıma bir şey gelmiyor tavsiye ederim sadece garanti farkı için 1000₺ vermeye gerek yok

• Oncelikle cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Drminfo yukleyip cihazda l1 mi var l3 mu var bakar misiniz? Bu benim icin cok onemli

Dediğiniz nedir bir bilgim yok ama yaparım tabii ne işe yarıyor bizede bilgi verinde öğrenelim nereden nasıl indiriliyor ne yapmam lazım yazın halledeyim

• Playstoredan drm info adli uygulamayi indireceksiniz. En altta security level yaziyor orada yazan deger hocam. Tesekkurler simdiden. Bir de sizin cihaz cin versiyonu mu global mi

L3 yazıyor Cihaz çin olması lazım hindistan hariç global ve Çin aynı zaten Romuda global olarak yükleyince cihaz orijinal oluyor. Bu L3 ne oluyor bizi de açıklarsan ne olduğunu anlayalım. Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• Netflix'te dizi,film izlemek istediğinizde sd kalitede izleyebiliyorsunuz hocam. Paket olsa dahi hd izlenmiyor
  • 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.