Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bir kaç sorum var bu ekranın alındaki geri orta ve 3. dokunmatik tuşun olduğu yer hafif gölgeli gibi yada siyah gibi beyaz bir sayfa açıp bakar mısınız herkeste böyle mi? bu bir sorun mu ?

Birde kapalı şekilde şarj ederken normal boş batarya kutusu şeklinde şarj ediyor herhangi bir hızlı şarj ibaresi falanda gözükmüyor normal mi, telefon kapalı olduğu için mi çıkmıyor ?
  • smrcos S kullanıcısına yanıt
    ben de aynı sorunu yazmıştım video cekimi 720 yapıyorsun aktarınca max 480 !! video çekimleri tam istikrarlı değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikmikyoknik

ben de aynı sorunu yazmıştım video cekimi 720 yapıyorsun aktarınca max 480 !! video çekimleri tam istikrarlı değil .
    hocam video çekimleri kötü mü gerçekten telefonun ya , mi 9t mi alsam bunun yerine sırf video ve kamera için ?
  • Tiktokta veya Instagram'da video izlerken çözünürlük çok düşük gibi geliyor bunun bi ayarı falan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu görüntüye 480p diyebilir misiniz ? Video izlerken hep böyle oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: xsw

Wi-Fi X anten diye bir teknolojisi var.
    Hocam ne işe yarıyor bu? vowifi kullanamıyorum da

• kelleco2 K kullanıcısına yanıt
    Herkes de bir bilgates bir stew jops bir Elon mask havasıdır gidiyor yok rom atacakmış yok telefona füze takıp aya çıkacakmış bunlar boş muhabbetler alın kullanın kafanız rahat olsun aranınca ulaşılabiliyorsanız çektiğiniz fotoğraflar videolar güzelse ve güncel birkaç oyunu problemsiz oynayabiliyorsanız ve bunları 2000 - 2400 bandında ulaşılabılır bir telefon ile yapıyorsanız daha ne olacak.

Bu zamana kadar 1000 dolar dan aşağı telefon almamış biri olarak iPhone Sony Samsung marka telefondan başka telefonu kullanmadım çok eskileri yazmıyorum ne kazandım hiç birşey 1 yıl sonra telefonlar aldığım günkü performansın yanından geçmiyordu nekadar servise verirsem vereyim sorun yok diyip cihazları geri veriyorlardı şimdi bu telefonu alma nedenim 64 MP kamerası ama işlemcisi den ve çok yoğun oyun oynamadığı sürece pil performansından memnunum 1 gün 18 saattir açık telefon ve 16 saat daha kullanım süresi gösteriyor kimseye aldırış etmeyin aldıysanız kullanın telefonun tadını çıkartın sonuçta 10 bin liralık telefonları bile yaptıkları incelemelerde beyenmeyen dahiler ülkesinde yaşıyoruz sorsan iki yumurta kırıp omlet yapamazlar ama ne hikmetse teknolojiden çok iyi anlıyorlar. Günümüzde kim çok para verirse onun telefonunu öven bir inceleyici blogger tayfasını kale almamanızı öneririm.

• ÜyeyeHakaret kullanıcısına yanıt
    Alttan hafif siyahlık bendede var ama telefona yukardan bakınca belli aşagıdan bakınca belli değil belki o şekilde tasarlanmışlardır tam bilemiyorum şarj konusunda bende açıkta olsa kapalıda olsa hızlı şarj ibaresi çıkıyor.

• nikmikyoknik N kullanıcısına yanıt
    4k 30 fsp çekimdense 1080p 60 fsp daha güzel sonuçlar veriyor ekleme yapamıyorum biri 640 mb diğeri 260 mb

• Pi kullanıcısına yanıt
    Hangi forumda gordunuz acaba. Link verebilirmisiniz. Ayrica bu telefona ne destegi veriyorlar da cekecekler. Bu telefonu almak istiyordum. Simdi karisti hersey

• quote:

Orijinalden alıntı: ismka

Hangi forumda gordunuz acaba. Link verebilirmisiniz. Ayrica bu telefona ne destegi veriyorlar da cekecekler. Bu telefonu almak istiyordum. Simdi karisti hersey
    Hocam standart kullanıcı için sorun edecek bir durum yok. Rom kurarım mod yaparım vs diyen için sorun. Üretici 2 yıl güncelleme desteği verir. Ha diğer cihazlar gibi sonuna kadar destek verir mi bilmem. Korkutmak gibi olmasın mediatekler bu konuda sabıkalı.

Başka link vermek yasak mı bilmem. Miui turkey forumuna girin. Orada redmi note 8 pro bölümüne girin. İlk sayfada var. Eu ve miui pro geliştiricileri destek vermeyecekmis diyor. Hesaplarindan açıklama yapmışlar.

• Note 6 pro 64 luk var

Note 8 pro'ya geçiş yapmaya değer mi sizce?

• turusan kullanıcısına yanıt
    Herkesin kullanım amacı ve beklentileri farklı olabilir. Bir kullanıcı custom ROM işleriyle uğraşan biriyse aldığı cihazı en az 3-4 sene kullanıyor. 2000lira verdim 2 yıl kullanır tekrar değiştiririm gözüyle bakmıyor. Güncelleme desteği kesilince bile bağımsız geliştiriciler 5 seneye kadar son sürüm android deneyimlemenizi sağlayabiliyor. Üstelik stock rom da aldığınız performansın daha iyisini sunabiliyorlar. Herkes burada fikrini belirtmekte özgür, cihazı kötüleyen yok. Hangi beklentiyle alırlarsa hangi konuda tatmin olacaklarını belirtiyoruz. Tartışılan konu sizi ilgilendiriyorsa saygı çerçevesinde katılabilirsiniz. Yok eğer ilgilendirmiyorsa görmezden gelmek de pek tabii mümkün.

• Redmi 8 pro 64 gb yeşil rengini 11.11 kampanyasında aldım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum bu sabah şarja taktığımda aşırı derecede ısınma oldu telefonda ısınmadan dolayı ekran koruyucu filmi kalktı altında kabarcıklar oluştu tabi elimde düzelttim. Fakat neden bu kadar ısındığını anlamadım ilk defa oldu hızlı şarjdan dolayı olabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

11 sürümünden mi bahsediyorsunuz? Geleli uzun süre oldu.

Alıntıları Göster
    Bana 27 kasım'da geldi.
    mi 9t kullanan bir arkadaş sıkıntı oldu deyince henüz yüklemedim.
    Yükleyip sorun yaşayan var mı?
  • nbispf N kullanıcısına yanıt
    TV'ye yayın özelliğinde problem oldu sanırım. Eski güncellemeyle çalışıyordu yenisiyle çalışmadı.

• Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var; bir uygulamayı son uygulamalar kısmından kapattığım zaman o uygulamayı durmaya zorla diyerek tamamen kapatıyor bu sebeple uygulamadan bildirim alamıyorum. Whatsapp'ta henüz karşılaşmadım fakat Netflix'te başıma geldi. Beklediğim film yayınlandığı zaman diğer telefonuma bildirim geliyor fakat buna gelmiyor. MIUI arayüzüne hiç alışkın değilim yardımcı olun lütfen.

• turusan kullanıcısına yanıt
    Telefon kapalıyken hızlı şarj ibaresi çıkıyor dediniz ya. Nasıl bir işaret bu? daha önce hiç android kullanmadığım için bilmiyorum. bu arada ekrana düz bakınca da belli siyahlık fakat dediğin gibi yukarda iyice gorunuyor

• ÜyeyeHakaret kullanıcısına yanıt
    Pil simgesi yanında çift şimşek işareti ve kilit ekranında hızlı şarj oluyor yazısı çıkıyor hocam.

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.