Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.497
Cevap
246
Favori
1.096.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim yaşadığım sorunu yaşayan birçok kişi var özellikle yabancı kaynaklarda çok gördüm. Tüm ayarlar olması gerektiği gibi olmasına rağmen whatsapp, instagram gibi uygulamalardan bildirim gelmiyor. Çözüm yollarının hiçbiri işe yaramadı.

Bu arada son çare olarak telefonu sıfırladım, şu an düzeldi bakalım. Belki de MIUI 11 güncellemesinden sonra sıfırlamak gerekmiştir. Umarım aynı sorunu tekrar yaşamam çünkü bildirimlerin gelmemesi yeri geldiğinde hayatî bir durum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Ankara Mağazası ne zaman açılacak acaba duyum alan var mı?
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
    O mu bu mu derken en sonunda reno Z yi aliverdim hayırlısı bakalım herkese iyi aksamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IIOnlyForYouII kullanıcısına yanıt
    açıldı.
    https://shiftdelete.net/xiaomi-mi-store-ankara-magazasi-sonunda-acildi
  • ellez78 E kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın.
  • O sıkıntıyı bende yaşadım ama sonunda ayarlar, uygulamalar, uygulama izinleri diyerek çeşitli şeylere izin vermiştim tam hatırlamıyorum ama öylece çözülmüştü sorunum. Bende senin gibi araştırdım baya bir forumlarda çözüm için, sonunda kendim çözdüm.

• Alıp kullananlar var ise kutusundan çıkan kılıf ile problemsiz kullanılan ekran koruyucu tavsiye eder misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dlkaptan

22 Kasım'da hb den aldığım söz konusu telefonu bugün akşam sularında teslim ettiler, benzer siparişi aynı günde verenler varsa yüksek bilgilerine arz olunur. Güle güle kullanınız efenim... :)
    Nedense bende 22kasım HB den verdim siparişimi ne bir bilgilendirme var nede kargolanma süreci var anlamadım?
    Varmı acaba 22sinde sipariş veripte gelmeyenler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sphenks007

Nedense bende 22kasım HB den verdim siparişimi ne bir bilgilendirme var nede kargolanma süreci var anlamadım?
    Varmı acaba 22sinde sipariş veripte gelmeyenler ?

Alıntıları Göster
    Ben aradığımda yoğunluktan depodan ürünler geç çıkıyor dendi. Cuma günü çıkış yapmış, bugün teslim edilecek görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryphos

Ben aradığımda yoğunluktan depodan ürünler geç çıkıyor dendi. Cuma günü çıkış yapmış, bugün teslim edilecek görünüyor.

Alıntıları Göster
    Sizin en azından çıkış yapılmış
    benim halen çıkış görünmüyor 25 kasım kargolanacak kısmında duruyor :S
  • Sphenks007 kullanıcısına yanıt
    Bu gibi durumlarda Bize Sorun bölümünden mesaj atın hemen ardından müşteri hizmetlerini arayın.
  • Bildirim gelmemesi sorunu bende yok ama bence en büyük sıkıntısı kilit ekranında bildirimler sadece bir defa görünüyor. Yani kilidi açınca bütün bildirimler kilit ekranı için okunmuş sayılıyor bir daha görünmüyor. Bunun bir ayarı vs bulamadım yok gibi görünüyor.

• Rassilion kullanıcısına yanıt
    Peki bildirim olan uygulamalarin uzerinde 1-2-3 diye kirmizi simgeler oluyor mu? Eger olmuyorsa buyuk sikinti.

• Google bildirimleri bazen ekrana geç düşüyor. Gmail'de oturum açmada rakam doğrulama yöntemi gibi.
  • Bildirimler o kadar üzmüyor beni ama bi sıkıntı var sanki kodlamayi tam yazmamışlar aceleye gelmiş adamın aklına su geliyo passatin var fazla benzinin yok onun için gezemiyon

Kalite kontrol tam yapmamışlar yazılımsal sıkıntılar var asilir

Benim su sıkıntım var sosyal hesaplar tam verimli calismiyo gcam yukleyemedim dokunmatik çok hassas

Pismanmiyim hayır düşünmeden tekrar alırdım

• Gittigidiyor dan verdiğim siparişi iptal ettim. Kafam rahat ?imdi. Paramızla mal alıyoruz. Satıcı sıkıntılı, burada yazılana göre telefon sıkıntılı. Biraz daha emektar asus zen fone ile devam ederim. 16 Gb hafıza 2 Gb Ram yetiyor, aceleye gerek yok bence

• Bildirim sıkıntısı bendede var ya işin garibi çoğu zaman bildirim sesi, görüntüsü veriyo ama arada bir ne ses veriyo nede bildirim.. telefon iyi hoşta yazılımsal olarak daha çok geride gibi :/
  • nikmikyoknik N kullanıcısına yanıt
    dosya büyüklüğü ile ilgili bir sınır olabilir. 8 dakikalık 4k çekim bir video kaç gb oluyor öğrenmek lazım.
  • Zoom in zoom out otimatik mod elde çekim sabitlemeden Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• Ya bu bildirim isi benim canimi sikti eger genel bir problem varsa sac bas yoldurur adama. 10 sene iphone kullandiktan sonra bu telefona alisirmiyim diye aldim ama daha telefon gelmeden sorunlar cikiyor. Surekli telefonu acip kontrol mu edecegiz her uygulamayi bildirim gelmismi diye. Cok kafam karisti walla. Seytan diyor kargoya verilmemisken iptal et. Sonucta iphone da ben bu bildirim işinin konforunu yaşıyorum. Simdi buna gecip konfor olarak bizi geriye goturecekse ne anladim ben bu işten. Kullanan arkadaslar gercekten objektif olup bu sorun çok soruna yol aciyorsa bizimle paylassinlar. Ki bizde bilelim nereye adim atiyoruz.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.