Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kapalıyken de mavi ampül gibi bir şeyin içinde hızlı şarj yazıyor ilk taktığında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlardan uygulamalara gir orda izinler bölümü var oraya bir bak oradan ayarlayabilirsin heralde birde bu telefonda ana ekrand parmagını yukardan aşağıya kaydırınca cıkan ekranda oluyor genellikle program mesajları vs...

• Strola kullanıcısına yanıt
    4 yıl kullanıcaksan seni ne 730 nede g90t kurtarmaz zaten en az 845 işlemcili bir cihaz bakman lazım

• turusan kullanıcısına yanıt
    Kişinin kullanım alışkanlığına göre de değişir bu. Performans ihtiyacı olmayan birisi için işlemcinin önemi olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turusan kullanıcısına yanıt
    Ayarlara girip her yeri ve dediğiniz yeri kurcaladım tüm izinleri verdim pil tasarrufu modundan da çıkarttım fakat hala bildirim gelmiyor. Hatta şu an farkettim whatsapp ve instagram bildirimleri de gelmiyor.

• 4k video cekimleri 8 dakika ile sınırlı diğer cihazlarda bu şekildemi ? 8 dakika niye sınır konulur ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrz2643

TV'ye yayın özelliğinde problem oldu sanırım. Eski güncellemeyle çalışıyordu yenisiyle çalışmadı.
    O zaman yeni güncellemeyi yükelemeyelim. Miu 10 da güzel

• Arkadaşlar oppo reno z kullanan veya inceleyen varmı kamera olarak daha mı iyi aradaki farklar nasil ( epey sitesini örnek göstermeyin bir hayli inceledim videolarında inceledim ancak birebir yanyana görmekle bir olmuyor) sürekli telefon değiştiren birisi değilim en az 3 -4sene gitmeli şu an Huawei nova ilk cikanlardan kullanıyorum ( 3 sene yi buldu) sd710 32-3 ram işimi fistikgibi görüyor hala pubg bile oynuyorum ancak telefon bir sefer tamire gitti ve şebeke sorunu var Vodafone ve 4.5 g gozukuoyr ancak telefon ulaşılamıyor bu yüzden değiştireceğim artık bunu tamir ettirebilirsem yedekleyecegim

• HLLBN kullanıcısına yanıt
    Kapalıyken tel düz kutu içinde şarj numarası yazıyor kactayken oldugunu. Fakat açıkken hızlı şarj diyor. Kapalıyken hızlı şarj falan herhangi birşey çıkmıyor hocam

• ÜyeyeHakaret kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj oluyor sonuçta hocam, cihazlarmız çok güzel kazasız belasız kullanmak nasip olsun hepimize

• ellez78 E kullanıcısına yanıt
    İşlemci olarak note 8 pro önde ama malzeme kalitesi olarak oppo nasıldır bilemiyorum hocam. Kamera reno z sony sensörle önde gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HLLBN -- 1 Aralık 2019; 20:53:45 >
  • Redmi Note 8 Pro'da Maç Keyfi ⚽😎 Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• Temayı değiştirdiyseniz bildirimler gözükmüyor aynı sorunu bizde yaşamıştık ilk temaya geri dönün.
  • 22 Kasım'da hb den aldığım söz konusu telefonu bugün akşam sularında teslim ettiler, benzer siparişi aynı günde verenler varsa yüksek bilgilerine arz olunur. Güle güle kullanınız efenim... :)

• nikmikyoknik N kullanıcısına yanıt
    Slr makinelerden bildigim kadariyla sensor isiniyor olabilir bu nedenle sinir konulmus olabilir.

• İhsanYıldız İ kullanıcısına yanıt
    İlk temayı kullanıyorum. Uygulamaların tüm izinleri açık. Otomatik başlatma özelliği de açık. Pil tasarrufu kısmında uygulamaların kısıtlamalarını kaldırdım. Uygulamalar çalışır vaziyette. Fakat hala mesaj gelince bildirim falan gelmiyor. Son çare telefonu sıfırlayacağım. Olmazsa iade etmeyi düşünüyorum hepsiburada'ya. Sim kartımı takmadım henüz. Çok beğenerek almıştım ama bu bildirim sorunu canımı sıktı.

• Bildirim sorunu yasayan baska arkadaslar varmi acaba. Benim icin cok onemli bende siparis verdim. 10 yildir iphone kullaniyorum ve bildirimler benim icin cok onemli. Eger xiaomi bu sorunu hala cozememisse allah belasini versin.! Bu kadar telefon satip yillardir bildirim sorununu cozememislerse gercekten buyuk sikinti olur.

• WhatsAppta bildirim sorunu yaşamıyorum. Doki çocuk saati takip programının bildirimlerinde sorun yaşıyorum. Universal copy isimli uygulamayı da sistem bir süre sonra otomatik kapatıyor. Bir türlü çözemedim. Xiaomi kafasına göre takılıyor.
    Otg kablo ile flash disk takılı iken kopyalama esnasında otg bağlantısını kesiyor. Sanırım flash disk ntfs formatlı ve sistem bu flash diski devreye sokan uygulamayı kapatıyor. Yine de telefondan çok memnunum.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smrcos -- 1 Aralık 2019; 23:4:23 >
  • dlkaptan D kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.
    Benimde aynı gün verdiğim sipariş kargolanmayınca iptal edip yanında kılıf ve nano koruyucu ile 50 lira daha uyguna gittigidiyordan sipariş verdim. Birkaç gün daha bekleyecem.

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.