Çavuş
09 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 8)
Gönderileri
21 agustos tarihinde samsung kampanyasından kazandıgım 500 tl hediye çekini kullandım. Daha sonra başka bir üründe karar kıldıgım için o siparişi iptal ettim. Hepsiburada 500 tl hediye çekini geri yüklemedi. Müşteri hizmetlerine mesaj attıgımda bana siparişi benim iptal ettigim için hediye çekinin geri yüklenemeyecegini söylediler. Hediye çekinin sokn kullanma tarihi 23 agustos. Ben du durumda ne yapabilirim Thh ye başvursam sonuç alabilirmiyim?
Merhaba arkadaşlar 15.05 tarihinde Hepsiburada'dan 1000 tl civarında bir kol saati siparişim oldu.Ürünü kargo kutusundan çıkardıgımda ambalajlı sıfır ürün gibi duruyordu. Ambalajını açtıktan sonra ürünün kutusunda deformeler oldugunu fark ettim.Saatin üzerinde toz ve kılcal çizikler vardı. Tahminen teşhir ürünü. Ürünü geri iade ettim. Bugun son durumu hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün ambalajında deformeler oldugu için iademin kabul edilmediğini ve ürünün bana geri gönderilecegini söylediler. Ben ürünü teslim almıyacagım ve tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum. Bundan sonra neler yapabilirim?
Gittigidiyor'a üye olamıyorum mail adresime gelen üyelik onayına tıklamama rağmen girişte takrar üyelik onaylama istiyor. Herkezde aynımı bu durum?
Eğitim Birliği 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Esas Birliği KHO K.LIĞI ATIŞ VE TATB.BLG.BRL.K.LIĞI KIŞLA HİZ.BRL. / İZMİR URLA / IZMIR

Bu yerler hakkında bilgisi olan ve ayni yerde olan arkadaşlar varmi
Merhaba bugün 83 ekran samsung marka led tv aldık. Kutunun içinden duvar askı aparatı çıkmadı.Bunu ek olarakmı almamız lazım yoksa servis gelince kendisimi verecek?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.123
İkinci El Bölümü Mesajları: 773
Konularının görüntülenme sayısı: 3.931 (Bu ay: 73)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 54 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.