Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Engelli numarayı düzenleme kısmında klavyede + işareti çıkmıyor sadece sayı eklenebiliyor. Başında sıfır olarak ve olmayarak ayrı ayrı engelledim çünkü sıfırı silince farklı bi numara olarak algıladı telefon.

• omer239 O kullanıcısına yanıt

Numarayı rehbere +90 lı olarak kaydedin

905554441500 şeklinde

+90555441500 şekilde olunca engelliyor

niye engellemeye uğraşıyonuz açın dertleri neymiş bi dinleyin sonrada e devlet üzerinden Adrese şikayette bulunun içeriğini mutlaka yazın cezayı yiyince bidaha arıyorlar mı

tiss.gtb.gov.tr
    Ticari Elektronik İleti Şikayet Sistemi
    https://tiss.gtb.gov.tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar selam bir kac gun once telefonumun bataryasini degistirttim sonra eve bir geldim hoparlaru bozulmus goturdum hallederiz dediler duzelltiler ama bu sefer de telefon gorusmesi yaparken karsi taraf kendi sesini geri duydugunu soyledi. Bu adamlar telefonun icinden gecmis anlayacaginiz gitsem kavga edicem, bu sorunu daha once yasayan var mi sesin geri gitmesini belki ben bir cozum bulurum diye dusundum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ya şu telefonu görüşme sonlandıramama problemi çekilmez hale geldi. Rom filan atsam düzelir mi? Yoksa kıracağım artık telefonu

• -Antonio- - kullanıcısına yanıt
    Aynı sorundan ben de muzdaripim baya araştırma yaptım ama çözümünü bulamadım. Hayır bir de telefon normal zamanda da dokunmatiğini komple kapatıyor reset atıp açana kadar. Xiaomi yazılım güncellemeleri yüzünden mahvetti telefonu.

• Merhaba,

Miui 12.5.3 sürümünü kullanıp telefonun kronik takilma sorunları arama sonlandıramama sorunları gibi durumlar için problemler için çözüm bulan uygulayan arkadaşlar var ise aramızda yardımcı olabilir mi ?

• aliozmin kullanıcısına yanıt
    Aylardır aynı sorunlar mevcut geri bildirimde yaptım defalarca ama hala değişen bir şey yok. Telefonu ya kıracağım ya satacağım ya da sıfırlayıp güncelleme yapmadan kullanacağım.

• Ben haftada bir güncelleme kısımından yeninden son paketi indirip yeniliyorum 1 hafta gidiyor sonrasında yeninden aynı.

• Yaklaşık 2,5 yıl önce alığım Redmi Note 7 telefonum masada dururken her tarafından beyaz duman salıp patladı! Neyse ki üzerimde değildi veya evde uyurken patlama olmadı. Dikkatli olmakta fayda var.

• mehmet2555 M kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun

• -Antonio- - kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

Bataryada şişme varmiydi peki öncesinde arka kasada zorlanma belirtisi vs benimde 3 sene oldu alalı sarzi 1 gün gitmesinin haricinde bir sıkıntısı yok şimdilik

Orijinal bataryasımıydı acaba

• Kronik02 K kullanıcısına yanıt

Hayır, şişme yoktu. Ben de telefonu az kullanmama rağmen şarjı 1 gün ancak gidiyordu, şimdi Samsung M52 aldım, hemen hemen aynı kullanımla 2 gün gidiyor.

• teknokolik35 T kullanıcısına yanıt

Evet orjinaldi, hiç değişmedi.

Gün içinde YouTube vs çok bakmama rağmen 1 gün gidiyor şu ana kadar kullanma süresi olarak en fazla bu telefon dayandı😊 ya ekran kırılır ya başka bir sorun ekran değişimi vb sorunlar için tamirede verme huyumda yok zaten miyadini doldurmak üzere sanırım redmi 11 pro olur bundan sonraki tlfn

• Beyler 4 senedir kullandığım telefonun bataryası artık tam dolmuyor.yüzde yüze gelmiyor.Birde çok yavaş şarz oluyor. Gizli menüden batarya sağlığı good yani iyi demekte.Neden olabilir? Xiaomi nin istanbuldaki mağazasında batarya değişim ücreti ne kadar ?

• Batarya bende de sorun, artık 3 saat falan ekran süresi almaya başladım, programa göre batarya sağlığı %65 falana düşmüş... Orjinal batarya için Mi teknik servis ile görüştüğümde alınan yere göre farklılık gösteriyor, biz servis vermiyoruz dediler bana (Evofone dan almıştım) evofone a da telefonla ulaşmak imkansız, illa sirkeciye gitmek lazım fiyat sormak için, onun yerine Deji marka pil taktırmayı düşünüyorum, 210 tl pil, 75 lira da servis ücreti, 300 liraya takribi değişim yapıyorlarmış... Sorum şu ;
    Deji taktırıp memnun olmayan, sorun yaşayan var mı ?
    Deji 300 e maloluyorsa, orjinali de 500-600 dür sanırım, aradaki farka değer mi bilemedim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kobarsterm kullanıcısına yanıt

Hangi programa göre %65e düşmüş?

• Accubattery, ne kadar doğrudur bilmiyorum, pilin toplam kapasitesini 2685 mah gösteriyordu en son....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.