Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: K A Y A Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
8.449
Cevap
249
Favori
642.535
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    33 Mesaj

Xiaomi Redmi Note 7

Teknik Özellikler

6.3 İnç Ekran Boyutu

64 GB Dahili Depolama

4 GB Bellek (RAM)

4000 mAh Batarya Kapasitesi

Çift Hat

4.5G Desteği

2.2 GHz CPU Frekansı

8 Çekirdek CPU Çekirdeği

WhatsApp grubumuza katıl!

https://chat.whatsapp.com/invite/CenBGc4HCHZC41gnox3eNT

Telegram grubumuza katıl!

https://t.me/joinchat/Kmt4KhWN7tIe6jtVEYbcGw

[İpuçları] Tüm Bu Redmi Note 7 Özelliklerini Biliyor musunuz?

1- Kızılötesi Verici

Telefonun üst kısmında Kızılöteei Verici'yi bulabilirsin; TV, set üstü kutusu gibi açması kolay olmayan pek çok şeyi kontrol etmene izin verir!

2-Geliştirilmiş Ses Kalitesi

Redmi Note 7 hala tek hoparlörle geliyor, ancak şimdi Smart PA'yı destekliyor. Telefon bir DSM dinamik kazanç kontrolü ve özel bir mikro hoparlör kullanıyor, harici ses seviyesi Smart PA ile 2,5 kat arttı. Sonuç olarak, Redmi Note 7 daha kaliteli ses ve daha yüksek ses seviyesine ulaştı.

3- Fotoğraflarınızla Kısa Videolar Oluşturun

https://youtu.be/5qx8tKUggFw

4- Hızlandırılmış Video

Hızlandırılmış modu seçin, hızlandırılmış zamanı ayarlayın, mükemmel açıyı seçin ve telefonunuzu sıkıca tutun. İnanılmaz hızlandırılmış videoyu bekleyin.

https://youtu.be/RMNRXd_skEw

5- 3.5mm Kulaklık Girişi

Bildiğiniz gibi, bugünlerde 3.5mm kulaklık girişi olan telefonlar oldukça nadir hale geliyor. Redmi Note 7 Kulaklıklar için bir USB Tip-C ve bir 3.5mm jakı bulunduruyor. Evet, şarj ederken de müzik dinleyebilirsiniz ...

6- Toz ve Sıçramaya Karşı Koruma

Redmi Note 7 tüm bağlantı noktalarında, düğmelerde ve kamera modülünün çevresinde su geçirmez contalar bulundurur. Bu, telefonun su sıçramalarına, kire ve toza karşı korunabileceği anlamına gelir, ancak suya batmaya dayanacak şekilde veya ağır toz, kum veya diğer parçacıkların bulunduğu ortamlarda çalışmak üzere tasarlanmamıştır. Unutmayın, akıllı telefonu herhangi bir sıvıya batırmayın veya ağır toz veya kum içeren herhangi bir ortama sokmayın. Ayrıca, günlük toz ve nem zamanla contaları aşındırabilir.

Güncel GCAM İndirme linkleri (Geliştiriciye göre kendiniz seçebilirsiniz)

1)

By BSG.

Download:https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/#apk827

BSG OFFICIAL PORTAL

2)

By boxer198615.

Download:https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-boxer198615/

boxer198615 OFFICIAL PORTAL

3)

By bulkin043.

Download:https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bulkin043/

bulkin043 OFFICIAL PORTAL

Xiaomi telefonları için reklam kaldırma işlemini takip edin.

Mi dosya yöneticisi için;

1.Mi dosya yöneticisini açın

2.Sol üst köşedeki 3 çizgi olana basın

3.Ayarlar/Hakkında/Öneriler(kapatın)

Güvenlik uygulaması için reklam kaldırma;

1.Güvenlik uygulamasını açın

2.Sağ üst köşedeki ayarlar simgesine dokunun

3.En alttaki Tavsiyeleri alın(kapatın)

Reklam tanımlayıcıyı kapatmak için;

1.Ayarları açın

2.Ek ayarlar/Gizlilik/Reklam servisleri/Reklam tanımlayıcıyı kullan(kapatın)

Temizleyici için;

1.Güvenlik uygulamasını açın

2.Sağ üst köşedeki ayarlar simgesine dokunun

3.Temizleyici/Tavsiyeleri al(kapatın)

İndirilenler uygulaması için;

1.İndirilenler uygulamasını açın

2.Sağ üst köşedeki 3 nokta olana basın

3.Ayarlar/Önerilen kaynaklar(kapatın)

Müzik uygulaması için;

1.Müzik uygulamasına girin

2.Sol üst köşedeki 3 çizgi olana basın

3.Ayarlar/Gelişmiş ayarlar/Tavsiyeleri al(kapatın)

Tarayıcı uygulaması için reklam kaldırma işlemi;

1.Tarayıcı uygulamasını açın

2.Sağ alt taraftaki 3 çizgiye basın

3.Ayarlar/Gizlilik & Güvenlik/Tavsiyeler(kapatın)

Tarayıcı uygulaması için en iyi siteler sıralaması reklamları kaldırma;

1.Tarayıcı uygulamasını açın

2.Sağ alt taraftaki 3 çizgi olana basın

3.Ayarlar/Gelişmiş/En iyi siteler sıralaması/Tavsiyeleri al(kapatın)

Güncellenecektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McnKSY -- 3 Temmuz 2019; 23:58:50 >

• Telefonu bi suredir kullaniyorum ve izlenimlerimi aktarayim. Dusuncesi olan arkadaslara da yol gostermis olur en azindan.

Oncelikle tasarima deginelim. Telefon buyuk ve bi nebze ağır diyebiliriz. Ama bu hissedeceginiz agirlik oyle ahım şahım bir agirlik degil bunu belirteyim. Note 4x ten gecince agirlik farki var elbet.
    Mavisi ilgimi cekmisti ama stoklarda olmadigi icin siyahini aldim ve elime gectiginde iyi ki siyah almisim dedim. Siyah gercekten cok asil ve hos duruyor. Hic sıkmayacak bir renk. Mavi bi sure sonra sıkabilirdi diye de dusundum. Telefonu ele alinca tok bi hissiyati var. Arkasi cok hos duruyor. Plastik kasa fakat gorilla glass kapli hissiyati guzel. Cidden arkasina baktiginizda fazlasiyla begenilecek bi yapısı var. Fakat inanilmaz derecede parmak izi tutuyor ve tozu belli ediyor. Cok fazla. Kutusundan cikan kilifla kullanıyorum işimi görüyor. İster istemez biraz hor kullanan biri olarak onceki telefonlarimi hep kirdim yamulttum vs ama bu telefonun tasarimini o kadar begendim ki ziyan etmek istemiyorum.
    Bir diger eksi verdigim seyse kamera çıkıntısı cok fazla kutusundan cikan silikon kilif takili yine de kamera disarida kalıyor. Cizilme tehlikesi taşıyor bu yuzden. Tasarimindaki en büyük eksi bu benim icin.
    On tarafina geldigimizde de ekran kasa oranı gayet ideal. Alt ve ust cercevenin biraz daha ince olmasini isterdim aslinda. Ama suanki haliyle de iyi. Zaten boyle bile kenarlardan alttan dokunma hatası yapılabiliyor aslinda inceldikce artiyor bu. Damla centik yapisini sevmiyorum mi8 lite daki gibi bi centik daha guzel benim icin bu kisisel bir sey. Boyle fazla asagiya sarkmis gibi.
    Guc tuşu ve ses kisma tuşlarını biraz sert buldum onceki telefonuma gore. Alisamadim hala. Ama tasarıma cok uygun yapilmis gayet zarif duruyorlar.
    Ekleme yapıyorum telefonu aldigimdan beri kilifla kullaniyordum kilifi çıkarınca gerçekten verdigi hissiyat elde durusu harika.
    Bu arada kilifsiz parmak izinin yerini hissetmesi zormus onu anladim. Derinliği cok az çünkü.

Gelelim ekrana. Ekran net keskinligi guzel. Fakat soyle bir eksisi var telefonu saga sola yukari asagi egip dikkatlice bakarsaniz centigin orada ekran kenarlarinda golgelenmeyi gorebiliyorsunuz. Sanki arada bi bosluk var onun golgesi gibi. Olmasaymis daha iyi olabilirmis.
    Parlaklik ideal. En kisik ayari cidden kisik gece kullanımı icin güzel. Note 4x te de böyleydi. Gun isigi altinda güneş altinda da okunabilirlik gayet iyi. Bunda da soyle bir sey var ekran ayarlari altinda otomatik kontrast modu var o acik geliyor zaten. Gunes isigi altinda aydinlik ortamlarda telefon kontrasti arttiriyor. Yazilar belirginlesiyor renkler yogunlasiyor. Ozellikle güneş isigi altinda fotograf acarsaniz anlasiliyor bu. Mesela arkadaslarimla olan fotografima baktigimda yüzümüze hdr basilmis gibi gözüküyordu. İse yarar bi ozellik ama bazen orijinal goruntuyu yitirmeye sebep oluyor. Fakat kimse gunes altinda bu kadar detaya girmez zaten onemli olan gorunurluk.

Performans olarak gayet iyi akici bir telefon. Ama su var ki pro modelinin gelmesini isterdim cidden ya da böyle bi modelin snapdragon 710 ile cikmasini beklerdim cok daha fark olusurdu, kullanim suresinde de ayni sekilde. Ama yine de sizi uzmez. Akici gayet iyi.
    Xiaomi nin ve google in cok fazla gereksiz uygulamasi yuklu ki bunlarin bi cogu aktif arka planda çalışıyor siz gormeseniz de bu en sevmedigim yani. Eski telefonumda rootlayarak sistemden rahat 50-60 uygulama siler bi cok dosyayi temizlerdim. En temiz kullanim sekliydi benim icin. Bunda bi sure yapmayi dusunmuyorum ama elbet yapicam bununla ilgili de rehber hazirlamistim daha once forumda.
    Oyun oynayan birisi degilim bu konuyla ilgili yorum yapamayacagim soz diger arkadaslarda

Kulaklik ses kalitesi icin net bir sey diyemeyecegim. Audio technica cks99 kulakligim vardi bozuldu fakat. Suan gm 8 mi ne ondan cikan kulaklığı kullaniyorum. Ama note 4x e gore daha iyi gibi yine de.

Kameraya gelirsek ucu acik bir sey bu. Soyle ornek vereyim telefonun kendi kamerasinda denizin ve agaclarin bi arada oldugu bi fotografi cektiginizde fena degil. Ai kamerayı aktif edip cektiginizde renkler daha doygunlasiyor daha iyi cekiyor. Gcam kullandiginizda fotograf daha net ve hdr acik halde geliyor. Hdr uygulanmis net ve daha doygun renklerin oldugu fotoğraflar elde ediyorsunuz. Cok fazla kullanamadim henüz kamerayi ama gcam ile portre modunda beklentimden fazlasini sundu. Blur efektini cok iyi uyguladi isigin iyi olduğu yerlerde. Hakkini yiyemem beklentim cok daha düşüktü epey iyi buldum. Kamerada is biraz size dusuyor, kamerayi acip hizlica bi resim cekim demek yerine duruma gore ai kamerayi aktif edip ya da gcam i kullanip hdr portre vs ayar yapmanız gerek. Cok ust düzey bi kamera degil tabi ki. Ama segmentine gore iyi.

Batarya konusu değişken bir konu. Cok irdeleniyor ekran suresi yarisina giriliyor fazlasiyla. Bu acidan bakan birisi degilim. Redmi note 4x te 13-14 saat ekran suresi de gordum 6-7 saati de gordum. Kullanima bagli bu bi gercek. Onemli olan kullaniminiza gore gun sonunda sizi yari yolda birakip birakmamasi.
    Telefonu cogunlukla gun isigi altında full parlaklikta kullaniyorum. Otomatik kontrast artiyor parlakligi beyazlari arttirmaya çalışıyor. Doğal olarak ekranin pil tuketimi artıyor. Çoğunlukla 4g de tutuyorum wifi a bagli olsam da. Sonuc olarak ciktigimda ayarlara girip 2g-4g geçişiyle ugrasmak yerine rahat bir şekilde kullanmak benim tercihim. Pilim bitmesin diye var olan özellikleri kismayi tercih etmiyorum. Benim icin önemli olan var olan özellikleri sonuna kadar kullandığımda bana sundukları.
    Batarya performansindan memmunum rakamlar sunamicam cunku bakmıyorum hic. Beklemede su kadar ekran suresi su kadar diyemeyecegim ama full parlaklik aktif kullanimda hiç pilim bitiyor endisesi duymuyorum. Pil performansi yeterince iyi supheniz olmasin.

Yazilim olarak miui arayuzunu seviyorum android icin en iyi arayuz bana gore. Kullanisli, pratik sade ve oturakli bi arayuzu var. Biraz sisirilmis uygulamalarla ama olsun cozumu de var. Standart kullanicilarin bunlarla ugrasmasi sacma tabi ki ama android dunyasinin da kötü yani bu.
    En sevmedigim seyse bildirim çubuğunun centigin alt kisminda kalmasi. 2-3 mm altina kadar inmis. Yazilim hatasi bu duzelir elbet ama cok sinir bozucu daha ince ve centik hizasinda olmaliydi.
    Kendi tarayicisinda da video onizlemeleri varsa sayfada kaydirmalarda kasiyor biraz ve kaydirirken video nun tarayicinin ust kısmında pencere seklinde sabitlenmesini sevmiyorum. Hala var bu sorun.
    Bir de ekleme yapayim instagram sorunu var. Hikayelerde ve paylasimlarda ozellikle hikayelerde video cozunurlukleri rezalet. Tost makinesiyle cekilmis gibi gösteriyor. Bir de hikayeler ekrana tam oturtmak amaciyla zoomlanmis gosteriliyor. Yazilari vs okuyamıyorsunuz. Ekranin disina tasmis oluyor. Arkadasimda huawei var ekran boyutlari oranlari ayni modelin adini unuttum onda da zoomlanmis gosteriyor da video sorunu miui ye ozel sanirim sorun oradan kaynakli.

Tum bunlarin sonucunda fiyat olarak gayet iyi bi telefon. Tabi ki kur vergiler ekonomik durum girince fiyat olmamasi gereken bi noktaya cikiyor ama bu fiyata iyi bir telefon diyebiliriz. Tabi ki kamerasi ya da ekrani ya da bataryasi daha iyi olan modeller var ama artilar eksilerle gidiyor bu durum sonuc olarak amiral gemisi modellerden bahsetmiyoruz.
    Cok ust duzey beklentilere girmeye gerek yok. X modelin kamerasi iyi oluyor diger yerlerden eksileri oluyor. Ve ya islemcisi daha iyi bi model varken bataryasi geride kaliyor. Gibi gibi. Arada model yaristiranlar oluyor da amac ihtiyac gidermek. İhtiyaclarinizi belirleyin. Tercihinizi yapin ve amaci dogrultusunda kullanin telefonunuzu. Diger modellerle yaristirmak icin degil.

İlk olarak mate 20 lite almayi dusunuyordum kulaklık ses kalitesinin düşük oldugunu ogrenince uzaklastim hemen. Mi 8 lite tasarim olarak en begendigim telefon olmustu ama batarya kurtarmayacakti. Samsung a50 guzel bi telefon biraz daha pahali ama samsung kullanmam asla bi nevi takinti bende yanasmadim bile. Yoksa guzel telefon. Ben tercihimden memmunum ama firsatim olsa biraz daha beklerdim suan daya uyguna bulunuyor ve 128 gb lik tercih etmeliydim diye düşünüyorum.

Benim izlenimlerim yorumlarim bunlar. Hazir bosken bi yazayim merak edenlere inceleyenlere faydasi dokunur belki. Yeterince uzattim zaten daha fazla uzatmayalim

Aklima gelenler oldukca da editleyerek devam ediyorum.

Bu sefer kusursuz telefon yapmışlar

4000 mah pil, nfc var, 3.5 mm jack var, kamera iyi, tasarım iyi, android 9 la geliyor.

Mi 8 lite 3350 pil, nfc yok, 3.5 jack yok bu sebepden almadım.

Su konuda bir kere telefonla ilgili bilgilendirici, telefonla alakali bir paylasim gorsem ne guzel olacak. Birisi gelsin uyumlu hizli sarj cihazi paylassin, duzgun kılıf ekran koruyucu paylassin, farkli rom deneyenler izlenimlerini paylassin, eu rom kurup temizlik yapanlar root yapanlar twrp yukleyenler bilgilendirici bir sey yazsin. Bi kere sunlati göreyim konuya giresim gelmiyor artik.

Kac yasina gelmis insanlar sidik yaristirip ego derdine dusmus. Almayin aga obsesif ruh hastasiysaniz telefon almayin. Bu telefonun ekrani ortalama. Kamerası ortalama. İslemcisi orta duzey. Hizi belli kacari belli. Batarya performansı kamera ornekleri belli. Kenari plastikmis, kullaninca basım agriyormus, gece cektigim fotoğrafta burun deliklerim gozukmemis, kamerasi cikintiliymis, bataryasi iyi ama agirmis, miui kotuymus surasi soyleymis vs gibi bos laflari tekrarlayacaksaniz almayin almayin almayin. İssiz bi ruh hastasiysaniz almayin. İhtiyac bu ihtiyaç o kadar. Begendiginiz bi modeli alin kullanin hasta misiniz.

Konunun icine edilmis yine. Mesajlari okurken ben daraldim bu ne issizlik gereksiz seyler ya.

Şu telefonun ederi 1999tl değil 1000-1500tl arasında olmalıdır. Bunun üstünde bir fiyat verip satın almak iyi olmaz. Nerede mi5'e 1200tl verip aldığımız xiaomi... Adamlar ismi çıktı diye fiyatlarını uçurdular. Evefone denen tüketici düdüklemekten başka bir şey yapmayan firma sağolsun... Senin alınabiliten fiyatından dolayıydı xiaomi. Kimse 300-400tl daha ucuz diye senin dandik bug dolu miui'ını kullanmaz.

Arkadaşlar telefonun fiyatının normal olduğu hatta dahada pahalanacağı söylenerek bu seviyedeki fiyatlar normalleştirilmeye çalışılıyor gibi geldi. O yuzden telefon fiyatını hep beraber hesaplayalım istedim.Telefonu alacak arkadaşlarında verginin haricinde telefon üzerinde ne kadar kar olduğunu görmüş olurlar.

Öncelikle telefonun dünya lansmanı yapılırken açıklanan fiyatları

Redmi Note 7 3Gb RAM 999 Çin Yuanı = 147$
    Redmi Note 7 4Gb RAM 1199 Çin Yuanı =177$
    Redmi Note 7 6Gb RAM 1399 Çin Yuanı =206$

Bu fiyatlar çindeki xioami firmasının sadece 1 telefon için vermiş oldugu satış fiyatı. Aramızda Aliexpress ten alış veriş yapmış arkadaşlar mutlaka vardır.Ürün sayısı 1 den fazla olursa adamların vermiş olduğu iskontalarda var. Adam sürümden kazanmak için fiyatı düşürüyor.Ama farzedelim ki türkiyeden bu telefonu satacak olan firmaya hiç indirim yapmamışlar olsun.

Şimdi 147$ dan telefonu aldık.Sonuçta bu bir ticari faliyet firmada kar etmek zorunda.peki sorun ne ? Sorun kar oranının yüzdesi ile alakalı.Bildiğiniz üzerine türkiyedeki telefonlar üzerinde ağır bir vergi yükü var.Kısaca bu vergileri özetleyecek olusak
    1.Trt Vergisi %6
    2.Özel İletişim Vergisi .ÖTV %25
    3.Katma Değer Vergisi. KDV %18

Telefonun Maliyeti=147$
    Telefon Başına Kar=X TL (henüz bilmiyoruz)

Şimdi Vergileri Hesap Edelim.
    1.TRT Vergisi = (147$+X)*0,06
    2.ÖTV Vergisi = ((147$+X)+(147$+X)*0,06))*0,25=(147$+X)*0,265
    3.KDV Vergisi = (((147$+X)+(147$+X)*0,06+((147$+X)+(147$+X)*0,06))*0,25)*0,18=(147$+X)*0,2385

Telefon Satış Fiyatı=Telefon Maliyeti+Telefon Başına Kar+TRT Vergiisi+ÖTV Vergisi+KDV Vergisi
    Şimdi yukarıdaki hesapladığımız vergileri formulde yerine koyarak sadeleştirme Yapalım.

Telefon Satış Fiyatı=147$+X+(147+X)*0,06+(((147$+X)+(147$+X))*0,06)*0,25+(((147$+X)*0,06)*0,25)*0,18

Telefon Satış Fiyat=147$+X+(147$+X)*0,06+(147$+X)*0,265+(147$+X)*0,2385

Telefon Satış Fiyatı=(147$+X)*(1+0,06+0,265+0,2385)= (147$+X)*1,5635

Dolar Kurunu 15 Nisan 2019 için 5.80 Tl kabul edersek Şu an telefonun 2000 TL civarında satıldığını gözöünde bulundurursak bilinen değerleri denkleme koyalım.

2000=(147*5,80+X)*1,5635 Denklemin çözümünden Telefon Başına Kar Miktarını 426,58 TL Gibi uçuk bir fiyat bulmuş oluruz.Birde kontrolünü yapalım.

Telefon Fiyatı =147*5,80=852,60
    Telefon Başına Kar=426,58
    Telefonun Vergisiz Satış Fiyatı=1279,18

Telefon Vergileri , verginin vergisi alındığı için toplamda telefonun vergisiz satış fiyatının %56,35 denk geliyor
    Telefon Vergileri =1279,18*0,5635=720,81
    Net Satış Fiyat=852,60+426,58+720,81=1999,99

Çinli Xioami firmasısnın 852,60 tl sattığı telefon üzerine %50 oranında 426,58 TL kar konarak hesaplanan fiyattan 720,81 tl de vergi konarak 1999,99 Tl gibi bir fiyata satılıyor.Bu fiyata satan firmaların telefonu türkiyeye getiren firmadan kaç paraya aldığını bilmediğimizden alış veriş siteleri için pahalıya satıyor diyemeyiz. Çünkü araya aracılar girince onlarda üzerine bir kar koyuyor .Fakat yarın öbür gün türkiyeye direkt Çinden getiren firma bu fiyattan satarsa telefon başına %50 oranında 426,58 tl kar koymuş oluyor.

Fiyatlar uçmuş hemen ithalatçı garantili maviyi 2200 yapmışlar. Şu telefonun en büyük özelliği bütün dünyada en uygun fiyata en iyi donanım olmasina rağmen ülkemizde tam tersi uygulanmaya çalışılıyor.
    Gerci milletin domatesinde soğanında bile fırsatçılık yapanlar varken elektronikte yapmamalarina şaşardım dogrusu

O telefonun yurt dışı fiyatı pahalı. Redmi note 7 nin farkı ucuz olması. Eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyosunuz. Herkes fiyat 2.000 olur derse, burada okuyup görenler o fiyatı normal sanıp satın alır ve talebi arttırabilir. Talep olan bir şeyin fiyatıda düşmez kolay kolay. Özetle değerinin üstüne alınmaması gerekir. Gerekirse yurtdışından getirterek vergisi ödenir alınır.

• Yüzbaşı
    634 Mesaj
    İnşallah bu ay gelir telefon ama bence 3 aya anca gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Edit: mi 8 lite aldım bekleyemedim note7, bence iyi yaptım

Bir Edit daha: arkadaşlar bence note 7 falan beklemeyin, %50 ötv zammı gelecek 2500₺ alacağınız note 7 olacak ze 5000₺.

Bu ülkede herşeyi erken almakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiat S.p.A. -- 14 Şubat 2019; 13:53:30 >
  • Yarbay
    11278 Mesaj

Bu sefer kusursuz telefon yapmışlar

4000 mah pil, nfc var, 3.5 mm jack var, kamera iyi, tasarım iyi, android 9 la geliyor.

Mi 8 lite 3350 pil, nfc yok, 3.5 jack yok bu sebepden almadım.

Fiat S.p.A. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Teğmen
    142 Mesaj

Hocam mi 8 lite aldım,bugün geldi henüz açmadım geri iade mi etsem? Note7 global değil o yüzden ülkemize garantili gelebilirmi belli değil.
    |
    |
    Patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y
  • Yarbay
    11278 Mesaj

Global olarak gelecek türkiye.

|
    |
    bahadırgs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    Konu hayırlı olsun, Redmi Note 5 im var ama Note 7 Global çıksın alıcam inşallah.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Global olarak gelecek türkiye.

Alıntıları Göster
    Hocam.sence bu ay gelirmi türkiyeye.youtube da 15 ocakta çinde satışa çıkcak yazmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion3560 -- 11 Ocak 2019; 19:32:30 >

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Hocam.sence bu ay gelirmi türkiyeye.youtube da 15 ocakta çinde satışa çıkcak yazmışlar

Alıntıları Göster
    Tahminen şubat 15 sonrası gelecektir

quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

Tahminen şubat 15 sonrası gelecektir

Alıntıları Göster
    Mesajını beğendim eksiledi heralde çok bastım yanlış anlama

Acaba ıp68 mi olcak su geçirmez özelliği.genelde xiaomi amirak gemisine bile sadece su sıçramasına karşı sertifikalı oluyor

Mesajını beğendim eksiledi heralde çok bastım yanlış anlama

Acaba ıp68 mi olcak su geçirmez özelliği.genelde xiaomi amirak gemisine bile sadece su sıçramasına karşı sertifikalı oluyor

Alıntıları Göster
    Hocam konuya hakim değilim bilgim yok, Tr geliş zamanını salladım resmi değil yanlış anlaşılmasın

|
    |

• Yüzbaşı
    634 Mesaj
    Gsmarena da çıkış tarihi 15 ocak diyor.bir kerede eş zamanlı şu güzelim ülke de çıksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion3560 -- 11 Ocak 2019; 19:57:21 >

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Bireysel satıcılar ne zamana getirir acaba cihazı
    Hocam öyle getirenleri nerde bulabiliriz.4 gün sonra çinde satışa çıkıyor telefon.

Hocam öyle getirenleri nerde bulabiliriz.4 gün sonra çinde satışa çıkıyor telefon.

Alıntıları Göster
    Facebook gruplarinda var hocam yillardir satan kisiler bircok referansları var ama hic almadim o yontemle. Isterseniz özelden atarım grubu ve satan kişiyi.

Olaki 31 mart sonrası gelirse o telefon 3500₺ den aşağı olmaz, olmayacak işte değil hani

|
    |
    scorpion3560 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam global sürümü çıkacak daha.

|
    |
    scorpion3560 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    634 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Facebook gruplarinda var hocam yillardir satan kisiler bircok referansları var ama hic almadim o yontemle. Isterseniz özelden atarım grubu ve satan kişiyi.

Alıntıları Göster
    İyi olur.teşekkür ederim

|
    |

Alıntıları Göster
    forumun ikinciel bölümüne bakman yeterli.
    |
    |

KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.