Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben telefonda şarjda youtube twicht çok izledim pil hala ilk günkü gibi iyi

2019 nisanda almıştım çıkar çıkmaz

• İyi forumlar hocalarım. Birinden Note 7 alacağım. Panel kontrolü yaptırdım, TP Version kısmında Black Red yazıyor dedi. Ekran görüntüsü atmadığı için kontrol edemedim ben. Black Red diye bir panel markası mı var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • International kullanıcısına yanıt
    Son bir haftadir sarzi çok yavaş doldurmaya başladı sarzdayken birşeylere bakarsam sarz alıyor ama hep aynı olarak gösteriyor artı olarak lakin bende tam dolmama gibi bir durum yok bunun sebebi bataryadanmidir yoksa sarz kablosundanmidir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kronik02 K kullanıcısına yanıt
    Ben de bilmiyorum çözüm arıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Bataryayı değiştirdim aynı sorun devam ediyor. Çok yavaş şarz oluyor ve hızlıca bitiyor ne sıkıntısı var bu telefonun?

Benim sorunum çok basitmiş hocam tahmin ettiğim gibi sarz kablosundan mis degistirince düzeldi

Adaptörüde değiştirdinmi?

Hayır hocam sadece kabloyu değiştirdim

• bende şarj soketini takınca zor şarj alıyordu. Soketin girdiği yere iğne yardımıyla ameliyat yaptım. Bir sürü kot pantolon pamuğu gibi şeyler çıktı,düzeldi.

• Arkadaşlar Redmi nOte7 nin cihazla gelen global stabil recovery veya haftalık ilk Eu ROm hangileri bilen varmı? A9 - A10 Teşekkürler

• Telefon çok garip bir hata veriyor.

Alarm sesi, bildirim sesi vs. geliyor ama youtube videosu açtığımda ya da arama yaptığımda ses gelmiyor. Hiç başına gelen oldu mu böyle bir şey?

• Arkadaslar lenova lp1 bluetooth kulaklik aldim fakat note 7 ile eslesmiyor basina gelen var mi nasil cozebilirim? Birde son zamanlarda cok kasiyor telefon aldigim gunden beri resetlemedim sizde de kasma sorunu var mi

• tazmannia T kullanıcısına yanıt
    Hafıza durumunuz nedir hocam hafıza doluya yakın olduğu zamanlarda da kasıyor çünkü🙄

Hafizada bos yer var hocam bu son guncellemeyle boyle oldu siz hala akici kullanabiliyor musunuz

• tazmannia T kullanıcısına yanıt
    Benimde kasıyor çoğu zaman yalniz benim hafıza dolu bir türlü yedekleyemedim 😊 mui surumum 12.5.3 güncelleme geldiği zaman 2 ay sonrasi yaparim yada yapmazdım çocuklar sağ olsun eline geçince karma karis bı hale geliyor

Bilgilerinizi yedekleyin. Çoğu WhatsApp bilgileri siz silseniz bile depolanır. Bunları dosyalar içerisinden bulup silebilirsiniz . Xiaominin kendi uygulamaları içerisinden reklamları. Tavsiye al vb. Ayarları kapatın. Google ayarlarindan reklam kişileştirme cihaz takip vb. Bilgileri kapatın. Kullandığınız uygulamaların. Üzerine gelip basılı tutup önbelleği temizleyin. Verileri silerseniz örnek Facebook tekrar giriş yapmanız gerekebilir. Sonra güvenlik uygulamasından virüs güncellemesi, temizlik, derin temizlik, ram ve optimizasyon yapınız. Güvenlik. içerisinden. Hızı attır. Cihaz kilitlenince 10 dakika sonra önbelleği temizleye ayarlayın. Tüm güncellemeleri yapın Play Store'dan uygulamaları. Ayarlardan ise MIUI güncellemelerini. Sonra cihazı kapatıp tekrar açın. Bu şekilde belli aralıklarla bunları yapmanız gerekir cihaz uzun kullanımda şişer bunu da ta sıfırlama yada bu şekilde yaparak rahatlatabilirsiniz.

• dahool kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• İyi günler telefonum da Android 9 ve MIUI 11 kurulu güncelleme var uzun zamandır güncelleme yapmadım sizce yapmalı mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow19 -- 25 Şubat 2023; 0:21:33 >
  • Rainbow19 kullanıcısına yanıt

İlk çıkan miui 12 durumu iyi 12.5 kurmayın.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Güncelleme bu

• 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.