Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon kapatamama sorunu hala devam ediyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

• Görüşme esnasında telefonu kapatamama sorunu bir tek bende mi var? Varmı bu sorunu yaşayan? Ekranlar arası geçiş yapmadan telefon görüşmesini sonlandıramıyorum.

• -Antonio- - kullanıcısına yanıt

Yıllardır kullanıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.

• SMS gelmeyenler eğer Google'ın sms uygulamasını kullanıyor ise onu silip Xiaomi'nin kendi sms uygulamasını kullansın. Xiaomi artık güncelleme gelmeyecek diyerek Google SMS uygulamasını yüklettirmişti. Ancak bazı smsler gelmiyordu. Google SMS uygulamasını silip Xiaomi SMS uygulamasını bıraktım. Şuanlık daha önce gelmeyen smsler de geliyor gibi gözüküyor. Sorun yaşayan var ise bir uygulasın derim.

• Bu telefonda mobil veri olayı çok yavaş
    Turkcell müşteri hizmetlerini aradım xioamilerde genelde bu sorun ile ilgili bildirim geliyor dedi.
    Stock 12.5.3 kullanıyorum.
    Neler yapılabilir telefonu değiştirmekten başka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

o bende de var her seferinde bekliyorum ki karşı taraf kapasın sessiz kalıyorum o sürede de mecbur :)

• carpenic kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl çözeceğiz bu problemi ya çok sıkıcı olmaya başladı

• Telefonumda iki problem mevcut.

2g'den yukarı bağlantı alamıyorum.

Başka operatöre geçtim.

*#*#4636#*#*' a baktım

Tüm ayarlara baktım

Factory Reset yaptım

Kullandığım hattımın yenisini alacağım

Hard reset deneyeceğim

12.5.3 güncellemesinden sonra da mesajlar ya gelmiyor ya geç geliyor. Konuşma yaparken geliyor ya da saatler sonra geliyor. Telefonu açıp kapattıktan sonra da geldi. Sms onaylarını yapamıyorum.

Yardımcı olacak var mı?

bilmem ben çözemedim herkes de olmayınca bir çözüm de bulunmuyor işte

• Telefonumda anakart arızası var, hangi şehir olduğu önemsiz anakart temin edebileceğim bir yer var mı?

Yoksa sadece anakartı için telefonunu satanlar bana ulaşabilir.

• omertahircelik kullanıcısına yanıt

ses yükseltmek için hangi kod lazım

• Aylardır bir sorun var telefonda. Numara engelleme çalışmıyor. Şu 0850 ile başlayan dolandırıcılar sabah akşam arayıp rahatsız ediyor diye engelliyorum ama AYNI NUMARA aramaya devam edebiliyor. Önceden böyle değildi. Ne zaman ki MUIU 12'ye güncelledim böyle olmaya başladı. Acaba 12'nin üzerine gelen sonraki patchlerini yüklemedim diye mi böyle bir bug oldu? Ama telefonu yavaşlatıcak veya çalışmasına engel olacak diye güncelleme yapmaya korkuyorum. Mesela 10'dan 11'e güncellediğim zaman şarjı çok hızlı bitmeye başlamıştı. 12'ye yükseltince şarj olayı normale döndü ama bu seferde numara engelleyemiyorum. Saçma sapan işler yahu...

• iyi bir rom tavsiye edecek varmı ?

• omer239 O kullanıcısına yanıt

Bende de boyle. İnternetten baktim engellenen numaralarda bastaki 0 silince duzeliyor demisler ama tek tek ugrasilmaz hee seferinde eskiden ne guzeldi

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Ben de bakmıştım internetten ama bulamamıştım. Senin bulduğun çözümü deneyeceğim. Eğer işe yararsa ben tek tek uğraşırım vallahi çünkü çok sıkıldım bu numaralardan.

Olursa edit ile belirteceğim. Çok teşekkürler.

Edit:

Maalesef işe yaramadı. Engellediğim bütün numaraların başındaki sıfırı sildim ama yine de aramaya devam edebiliyorlar. Çözüm işe yaramıyor. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer239 -- 29 Mart 2022; 18:27:56 >

Valla benim de cinnet gecirmem yakin. Bir de sesli mesaj birakiyorlar sms geliyor.

Numara listede ya +90 ile başlayacak yada 0 olmadan yanınızdaki bulunan bir numara ile test edin

• Arkadaslar benim telefonda 12.5.3te surekli donma oluyor bi yere girerken vs telefon kitlenip kaliyor kapatma tusuna uzun basip resetlemem gerekiyor baska turlu duzelmiyor. Basina gelen var mi?

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.