Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Araştırann

4.5 g hattı düzgün çeken var mı?
    ben vodafone de de türkcell de de 4.5 g de sorun yaşadım, sanırım telefonumun 4.5 g si bozuk, hattı 4.5 g ye aldığımda karşıya ses gitmeme, ani hat kesilmeleri ve telefonda virüs bulaşmış gibi garip garip şeyler yaşıyorum
    bu sorumu günceleyeyim, hiç cevap gelmemiş.
    uzun süredir 3g de kullanıyorum, 4g ye aldım az önce bakalım sorun çıkaracak mı, ben telefonda sorun var diye düşünüyorum, umarım bu defa sorun çıkarmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araştırann -- 4 Şubat 2020; 18:15:32 >
  • Bir sayfada ekran 3-5 dakika belki daha fazla kalıpta başka bir oyun - program - sayfa vs. ye geçince o daha önce baktığımız yerin izlerinin ekranın arka planında görünmesine bir anlam veremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Bir sayfada ekran 3-5 dakika belki daha fazla kalıpta başka bir oyun - program - sayfa vs. ye geçince o daha önce baktığımız yerin izlerinin ekranın arka planında görünmesine bir anlam veremiyorum.
    Ekran yanığı diyorlar hocam geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi note 4x bn43 batarya alıp memnun kalan link verebilir mi

• Arkadaşlar bn43 batarya alan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Bir sayfada ekran 3-5 dakika belki daha fazla kalıpta başka bir oyun - program - sayfa vs. ye geçince o daha önce baktığımız yerin izlerinin ekranın arka planında görünmesine bir anlam veremiyorum.
    Aynı sorun bende de var maalesef.. ghost screen :/
    ekran değişimi yapılması şart mı acaba arkadaşlar, çözümünü bilen var mıdır?
  • Bana önerebileceğiniz Miui+Android 8/9'lu stabil bir custom ROM var mı?

• %50 şarj ile 6 saat ekran süresi veren kaç telefon var Ben bu telefonu bu haliyle nasıl değiştireyim ki batarya ölene kadar yola devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

%50 şarj ile 6 saat ekran süresi veren kaç telefon var Ben bu telefonu bu haliyle nasıl değiştireyim ki batarya ölene kadar yola devam
    Cihaz gerçekten çok iyi çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

Cihaz gerçekten çok iyi çıktı

Alıntıları Göster
    İnan istesem şuan mi note 10 pro alırım...Ama bu cihaz herşeyiyle bana yetiyor ve değiştirmeye kıyamıyorum Haziran ayında 3 yıl bitecek 4. Yıla gireceğiz İlk kez bir android telefonu bu kadar uzun süre kullandım...

• telefon gerçekten çok iyi, son mıu güncellemesini yükledikten sonra hızlanmıştı, değiştirmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim, şu an 4,5 g de de sorun yok
  • Temmuz ayında 3. yılını dolduracak. Bazen aklımdan değiştirmek geçiyor ama değiştirmek için neden bulamıyorum. Efsane kasa Toyota gibi bir telefon oldu note4x. Hala bataryası gun sonunda %30 larda. Hiçbir zaman powerbank a ihtiyaç duymadım. Hızında da birşey kaybetmedi maşallah.
  • benim miui ile ilgili tek sorunum whatsapp bildirimleri ile ilgili. Kendi yüklediğim ses dosyalarını seçtiğim zaman ses çıkmayabiliyor. Aynı şekilde alarm seslerinde de problemler yaşayabiliyorum. Nasıl bir yol izlemek gerek. Bu konuda problem yaşayan var mı ?

Bunun haricinde cihazımdan özellikle pil ile ilgili çok memnunum. Mi9t ve samsung a51 arasında gidip geliyorum.
  • Beyler bilgisayar telefonu görmüyor hiçbir şekilde delirecem , başka bilgisayarlarda da denedim ama nafile, driver yüklü ama şarj moduna geçiyor direk

Usb hata ayıklama açık

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

benim miui ile ilgili tek sorunum whatsapp bildirimleri ile ilgili. Kendi yüklediğim ses dosyalarını seçtiğim zaman ses çıkmayabiliyor. Aynı şekilde alarm seslerinde de problemler yaşayabiliyorum. Nasıl bir yol izlemek gerek. Bu konuda problem yaşayan var mı ?

Bunun haricinde cihazımdan özellikle pil ile ilgili çok memnunum. Mi9t ve samsung a51 arasında gidip geliyorum.
    Bu cihazdan geçilecek cihaz Xiaomi mi note 10'dur başka cihaza bakmaya gerek yok

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Alarm sıkımtısı derken kurduğunuz alarm çalmamazlık mı yapıyor? Bende de böyle bir durum var.Alarm kurarım, her zaman olmasada arada bir çalmamazlık yapıyor nedense artık.

• Salperde kullanıcısına yanıt
    Çalmıyorda olabilir.. ama bazen neden oluyor bilmiyorum alarm sesi varsayılana dönüyor. Sırf bu sebepten Samsung'a geçmeyi düşünüyorum. Cihazda yazılımsal olarak bildirim sorunu var cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Arkadaşlar bn43 batarya alan var mı
    Kendi soruma cvp veriyim N11sentech adlı satıcıdan aldım ürün geldi dış jelatininde yazan yazılar ve bilgiler cihazdan cıkandan çok farklı idi neyse içindeki şarjı bitirip 12 saat şarj etmeme rağmen kayda değer bir performans vermedi ve su gibi bitti şarj ve yüzde 13 de kapandı cihaz direk iade ettim alacak olan varsa N11sentech

• quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Kendi soruma cvp veriyim N11sentech adlı satıcıdan aldım ürün geldi dış jelatininde yazan yazılar ve bilgiler cihazdan cıkandan çok farklı idi neyse içindeki şarjı bitirip 12 saat şarj etmeme rağmen kayda değer bir performans vermedi ve su gibi bitti şarj ve yüzde 13 de kapandı cihaz direk iade ettim alacak olan varsa N11sentech

Alıntıları Göster
    Hocam bataryanın üretim tarihi önemli büyük ihtimalle 2 seneye yakındır yatan bir batarya yollamış size

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.