Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Delta miydi garantiniz pilim çok kötü durumda benimde değiştirirlermi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuuby kullanıcısına yanıt
    Benim de değiştiler pili 15 20 gün oldu. Ekranı da değişmişler. Telefon sıfırlanmış gibi oldu. Deneyin derim.
  • fuuby kullanıcısına yanıt
    Evet Delta Servis. Şimdiye kadar eski cihazım dahil birçok konuda yardımcı oldular. Ücretsiz ekran değişimi yapmışlardı bir önce ki Samsung için. Samsung kendi servisine de işim düştü sadece güncelleyip gönderiyor cihazı, Lg gibi. Çoğu ithalat garantiliye fazla güvenmiyor ama Delta Servis işini hakkıyla yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir hevesle miui 11 romu indirdim ama son kısımda kaldı yarım saattir ayni nerde hata ettik acaba

• Arkadaşlar mrb. Miui 11 e güncelledikten sonra, sarj konusunda sıkıntı yaşamaya başladım. Android sistem ve youtube çok pil harcamaya başladı. Güncellediğim günden beri 7 saat anca görüyorum ekran süresini. Bi sorum daha olcak ekranı yukarıya doğru çekince google arama motoru geliodu, şimdi ise xaomi nin kendi arama motoru çıkıo onu nasıl eski haline aldırabilirim.

• mıuı 9 dan mıui 11 geçince şarz inanılmaz bitiyor bu sabah %85 teyken mıuı 11 geçtim şuan şarz %19 da mıui 9 kullanırken şarzım 3 gün gidiyordu acaba ne yapmak lazım
  • Ekran tuz buz oldu. İzmir de tamir yapan bir yer var mı acaba ? Fiyatı ne olur tahmini acaba ?
  • Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayın hocam ayarlardan bu gibi durumları bazen format atmak çözüyor bende böyle bir durum yaşadığımda format atıyorum ve düzeliyor

• kajmeran89 kullanıcısına yanıt
    hocam mıuı11 yükledikten sonra hard format atmıştım senin dediginide yaptım bugun tlf nu %100 şarz ettim yine hızlı düşüyor şuan %92 de
  • Önerebileceğiniz ekran koruyucu var mı arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GkA13 G kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucuyu çıkartalı bir yılı geçti. İyi ki çıkarmışım. Çünkü gerçek ekran kalitesini çok zayıflatıyor. Üstelik benim kadar yere düşürende yoktur. Ona rağmen daha birşey olmadı.Aman nazar değmesin böyle her türlü iyi.

Bu yüzden bence hiç gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Ekran koruyucuyu çıkartalı bir yılı geçti. İyi ki çıkarmışım. Çünkü gerçek ekran kalitesini çok zayıflatıyor. Üstelik benim kadar yere düşürende yoktur. Ona rağmen daha birşey olmadı.Aman nazar değmesin böyle her türlü iyi.

Bu yüzden bence hiç gerek yok.
    Ben bir kez çıkardım ama ekran koruyucu dışında kalan yerler daha koyu durdu. Zamanın getirdiği minik çizikler falan gözüme battı. Bende yeniden ekran koruyucu taktım.
  • 4.5 g hattı düzgün çeken var mı?
    ben vodafone de de türkcell de de 4.5 g de sorun yaşadım, sanırım telefonumun 4.5 g si bozuk, hattı 4.5 g ye aldığımda karşıya ses gitmeme, ani hat kesilmeleri ve telefonda virüs bulaşmış gibi garip garip şeyler yaşıyorum
  • Ekran koruyucusu ben de çıkarıp attım. 6 ay oldu ve çok da iyi yapmışım. 4.5 G Türkcel kullanıyorum sorunsuz. 116megabit hıza bile ulaştım. 2gb filmi 4dk telefona indirdi

• Salperde kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  • Delta Servis1 kullanıcısına yanıt
    Orijinal pil için fiyat nedir.

• Arkadaşlar 3 sene önce aldığım note 4x geçen gün imei yakalandı ,btk dan mesaj geldi. Evdeki eski telefonun imei buna attırayım diyorum. Düzgün bir kaynak varmı işlemi yapabileceğim ? telefoncuya yaptırmayacam , kendim yapmak istiyorum
  • Salperde kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Değerli düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    Delta Teknik Servis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Delta Servis1 kullanıcısına yanıt
    Delta Servis2 kullanıcısına yanıt
    İlgi, alaka ve garanti konusundaki yardımlarınız için ben size teşekkür ederim.

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Takma da dahil 150TL diyorlar. Orjinal diyorlar ama ben daha Türkiyede hiçbir yerde orjinal pil bulamadım.
    Başka yerler var onlarda takma dahil 100 lira diyorlar.
    Aliexpress de orjinal satan biyer var ama onlarda Türkiye'ye gönderim yapmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.