Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (728. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    muhtemelen erişim yetkisi vermişsinizdir. erişimi olan uygulamalar listesinden yetkisini kaldırın.
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yapay zeka efekt falan. selfie modları koymuşlar bir iki. çok da kurcalamadım. zamanım olmadı açıkçası.
    o zaman miuiproya bakın. nugat falan da var. zebille özelleştirme var.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    bunlar bize yine çakma miui getirdi o zaman : ) hafta sonu birde onalrı denim bi rom deneyim hepsini olmadı yine dönerim aex yada android 9 a....
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Aslında rom genel olarak güzel. Hızlı ve akıcı. Renkler canlı. Ayarlardan standart renkleri seçmeme rağmen. Ancak beta romda bazı sıkıntılar baş göstermeye başladı. Hadi onları da kabullendim haftaya düzelir dedim diyelim, her yer reklam. Telefon ayarlarına bile reklam koymuşlar.
    havoc 2.0 android 9 u yükledim. bakalımb u gün deneyecem yarın olmazsa aex yada syberia roma geri dönerim. syberia rom kafa topu2 de donma yaşatıyordu bunda yok gibi. android 9 bence çok iyi geliyor 8.1den daha iyi oalcak bence..
    Hangi sürümdesiniz hocam. Bende beta dayım ama selfi modu vs yok bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefon geçenlerde düştü sonra açılmadı. Pili görmüyordu, şarj aletiyle -2 pil gösteriyordu. Eşimin telefonu da aynıydı onun pille denedim açıldı. Dedim sorun pilden yeni pil aldım sorun düzelmedi. Bazen şarj ediyor pilden açılıyor bazen de pilden açılmıyor. Son 1 gündür pilden açılıyor ama -2 batarya gösteriyor sonra kendiliğinden düzelip normal pil oranını gösteriyor. Bazen şarjdayken çıkarıyorum şarjdan haydaa telefon kapanıyor açana kadar uğraş dur. Anlamadım gitti sorun şarj soketinde mi anakartta mı yazılımsal mı bilemedim. Ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihaneli

Benim telefon geçenlerde düştü sonra açılmadı. Pili görmüyordu, şarj aletiyle -2 pil gösteriyordu. Eşimin telefonu da aynıydı onun pille denedim açıldı. Dedim sorun pilden yeni pil aldım sorun düzelmedi. Bazen şarj ediyor pilden açılıyor bazen de pilden açılmıyor. Son 1 gündür pilden açılıyor ama -2 batarya gösteriyor sonra kendiliğinden düzelip normal pil oranını gösteriyor. Bazen şarjdayken çıkarıyorum şarjdan haydaa telefon kapanıyor açana kadar uğraş dur. Anlamadım gitti sorun şarj soketinde mi anakartta mı yazılımsal mı bilemedim. Ne önerirsiniz?
    Yeni bir rom yükleyebiliyorsanız yükleyin. Bir de öyle deneyin. Belki sorun çözülür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş bu arada benim telefon da Wifi kapanıyor. Hiçbir Wifi ağını görmüyor. Wifi açıyorum hemen kapanıyor. Mecbur mobil üzerinden internete girmek gerekiyor. Sorun ne olabilir?

• Bizim telefona and7 gelecekmiydi?

• Ridooo kullanıcısına yanıt
    resmi olarak hayır gelmeyecek. ama portlanmış romlarda fena durmuyor.
  • Arkadaşlar merhaba. Acil bir sorunum var.Bilen varsa çok iyi olur. Telefonum Redmi Note 3 Pro (SD)

Telefondan 2 gün önce durduk yere Wi-Fi ile bağlantı yapamıyorum. Wi-Fi'yi açıyorum fakat otomatik olarak kapanıyor. Mac adresi 02:00:00:00:00:00 ve Ip adresi : Kullanılamıyor gözüküyor.
    İmeiler duruyor. Aramada yapıyor ama Wi-Fi otomatik kapanıyor.Sadece mobil bağlantı yapabiliyorum.

Fastboot ile her türlü fastboot rom yükledim. Ama olmadı. Telefon aptallaştı diyebilirim... Mi Flash ile rom yükledim diyelim. Romu kuruyor tekrar başlıyor baştan düz bir çizgi çıkıyor. O bitiyor yeniden başlıyor. Kimi zaman zor zahmet oluyor kimi zaman hiç olmuyor. Bende batarya soketini çıkarıp takıyorum. Tekrar yeni rom kuruyorum. 2 gün oldu iflahım kesildi. Wi-Fi sorununu nasıl çözerim.
    Telefona Global Kararlı Çin Geliştirici romların hepsini yükledim ama olmadı.
    Teşekkür ederim.

• granma79 kullanıcısına yanıt
    Forumda biri daha yaşadı. Çok araştırdım ancak bir çözüm bulamadım. Başına gelen çok kişi var internette ancak çözüm paylaşan yok ya da paylaşılan çözümler işe yaramıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Forumda biri daha yaşadı. Çok araştırdım ancak bir çözüm bulamadım. Başına gelen çok kişi var internette ancak çözüm paylaşan yok ya da paylaşılan çözümler işe yaramıyor.
    Teşekkür ederim. Sanırım güzel telefonumdan ayrılma vakti geldi. Ama para yok:-)

• quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Teşekkür ederim. Sanırım güzel telefonumdan ayrılma vakti geldi. Ama para yok:-)

Aynı sorunu yaklaşık bir aydır ben de yaşıyorum. Yaptığım onca uğraştan sonra sorun wifi çipinden kaynaklandığını öğrendim. Bluetooth da çalışmıyor. Çözüm çipin değişiminde, ama henüz ben Ankara'da değiştiremedim.
    Siz de çip değiştirme işine bir bakın. Eğer yaptırabilirsiniz, buradan nerede nasıl yaptırdığınızı paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan84

quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Aynı sorunu yaklaşık bir aydır ben de yaşıyorum. Yaptığım onca uğraştan sonra sorun wifi çipinden kaynaklandığını öğrendim. Bluetooth da çalışmıyor. Çözüm çipin değişiminde, ama henüz ben Ankara'da değiştiremedim.
    Siz de çip değiştirme işine bir bakın. Eğer yaptırabilirsiniz, buradan nerede nasıl yaptırdığınızı paylaşırsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    Evde eniştemin şarj ve bataryası bozuk Redmi Note 3 Pro telefonu var. Ondan söküp taksam sanırım olur. Ama acaba hangi parça Wifi ? Birde lehim vs gerekir mi acaba?

• granma79 kullanıcısına yanıt
    O konuda pek teknik bilgiye sahip değilim. Mutlaka yardımcı olacak birileri vardır. Ben Ankara'da yaptıramadım. Aslında pek zamanımda olmadı şu aralar. Bir yere verdim olmadı. Zaman bulabilirsem baktıracağım tekrar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Global stable 9.6.2.0 güncellemesi gelmiş acaba yenilik ne var

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan84

O konuda pek teknik bilgiye sahip değilim. Mutlaka yardımcı olacak birileri vardır. Ben Ankara'da yaptıramadım. Aslında pek zamanımda olmadı şu aralar. Bir yere verdim olmadı. Zaman bulabilirsem baktıracağım tekrar.
    Sağolasın. Ben bir bakayım.

• @mmengi hocam görürse belki yardımcı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 21 Eylül 2018; 10:38:9 >
  • 
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.