Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yiyor herhalde hocam. Tam bilemiyorum. Yatarken şarja takıyorum ben. Sabah 7 de şarjdan söktüm şu ana kadar 15 dakika ekran açık kalmış % 92 şarj var. Belki referans olur bir şeye.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    tşkler hocam 15 dakikada sağlam oyun oynamadıysanız yüzde8 çok bence.: ) aex çok sağlam ama bir aydır yeni sürüm çıkarmadı. bakalım android 9 dzelir inş.
  • Yeni güncelleme yeni cihazlara teşvik için bizim cihazları öldürme teşebbüsü olmasın :)

Yoksa ben mi çok fesatım ne ?

Güncelleyen kullanan var mı nasıl yaklaşık 50 tane uygulama kullanıyorum gayet stabil ve hızlı yada ben zannediyorum diğer cihazları bilmediğim için sizlerde durum nasıl ?

Guncelleyip güncellememe arasında kararsız kaldım tavsiyemiz nedir konuda uzman olan arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usta0037 kullanıcısına yanıt
    hangi romu kullanıyorsunuz hocam ? uzun süredir miui kullanmayan çok kişi var. neredeyse bir sene olacak kullanmadığım ama gördüğüm kadarıyla adı miui 10 sadece ne yapay zeka ne kamera gelemedi bize.
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Hocam face den bir arkadaştan ( xseller di galiba ) aldım 3 seneye yakındır kullanıyorum hep aynı rom recovery kildini bile kaldırmadım öyle duruyor
    Bu arada güncelleme ile ilgili düşünceniz nedir ne yapayım yükleyeyim mı ?

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usta0037 -- 25 Eylül 2018; 16:3:13 >
    miui kullanan arkadaşalr daha iyi bilir hocam sen bilirsin . twrp filan yükler boot açarım diorsan beğenmesen en kötü sürümüne geri dönersin. miui dışı romar daha güzel bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

bende de vardı. malesef kapanmıyor.
    çözdüm

ayarlar >> yüklü uygulamalar >> hücre yayınları >> uygulama izinleri >> sms sağ tarafındaki yeşil tiki kapatıyoruz.

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

not: bu çözüm hücre yayın mesajlarını kapatmak için normalde "Acil durum yayınları" menüsünden kapanıyordu son kararlı 9.6.2.0 sürümle bu sorun ortaya çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 26 Eylül 2018; 2:48:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

Yeni güncelleme yeni cihazlara teşvik için bizim cihazları öldürme teşebbüsü olmasın :)

Yoksa ben mi çok fesatım ne ?

Güncelleyen kullanan var mı nasıl yaklaşık 50 tane uygulama kullanıyorum gayet stabil ve hızlı yada ben zannediyorum diğer cihazları bilmediğim için sizlerde durum nasıl ?

Guncelleyip güncellememe arasında kararsız kaldım tavsiyemiz nedir konuda uzman olan arkadaşlar
    Guncelleyeyim dedim ama vermedi güncelleme yok uyarısı veriyor neden olabilir ?

İptal ettiyseniz gözükmez ama bir süre sonra tekrar uyarı verir güncelleme var diye.

• Arkadaşlar telefonun qcn dosyası bozulmuş olabilir. Nasıl tamir edebilirim bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridooo -- 29 Eylül 2018; 19:55:17 >
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    Tam olarak sorun nedir?

• mmengi kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonla konusurken bırden hat gidiyor. Konusma kapanıyor. Bazen yarım saat konusuyorum gitmiyor bazen aramaya basar basmaz gidiyor. İnternette sorun yok sadece aramalarda oluyor. Birisi qcn bozulmus olabilir demisti bende denemek istiyorum. Birisiyle konusurken bırden yuzune kapanıyor telefon. Tekrar arıyorum yine kapanıyor derkeb durumu acıklayamıyorum bile. Telefonu satmayı bile dusunuyorum artık.

• Ridooo kullanıcısına yanıt
    Qcn ile ilgili bir durum değil bence bu. Fastboot rom ile temiz kurulum yapın derim eğer hala sorun devam ediyorsa hardware ile ilgili bir sıkıntı olabilir.

• mmengi kullanıcısına yanıt
    Onu da denedim. Bir süre düzelir gibi oldu ama tekrar başladı aynı sorun.
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    sert bir meteryal. kum gibi bir şey. kelimenin doğrusu sökmek değil kazımak olmalı. bunu ben 4-5 ay önce yaptım. şarj pcbsindekini kazıyınca sorunsuz şarj etti. aynı gün yine aynı hatayı yapıp 3 amperlik bir şarj aletine takınca yine şarj almamaya başladı. bu sefer daha yukarıda anakart üstinde bir diot daha var onu da kazıyınca şarj almaya başladı. şimdi 1 amperden büyük hiçbir şarj aletiyle şarj etmemeye dikkat ediliyor. bir sonraki aşama anakartın yanması çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endero -- 1 Ekim 2018; 23:35:13 >

• cingibi kullanıcısına yanıt
    pratik bir çözüm
  • Arkadaşlar mi room rom attım telefona ama 4 haneli numarası mesaj göndermeme sorunu başladı. İnternetten araştırdım çözümü bulamadım.

• Arkadaşlar sanırım burada da aramada 'mobil ağ kullanılamıyor' hatası alan vardı. Ben kendimce bir çözüm buldum.

Telefondan *#*#4636#*#* tuşluyoruz. Gelen ekranda hangi sim varsa seçiyoruz ve resimdeki gibi yapıyoruz.

Arama yaparken telefon 2g ye geçiyor internet kapanıyor ama düzgünce konuşabiliyoruz. Sorunu yaşayıp deneyen olursa sonucu bildirirseniz sevinirim.

• Merhabalar aliexpresten kılıf sipariş vericem ama beğendiğim kılıflar hep redmi note 3 yani pro ibaresi bulunmuyor yine de sipariş versem uyumlu olur mu.
    Special editionlar olmuyor zaten onu biliyorum lakin diğer konuda tereddütte kaldım
  • thekaya kullanıcısına yanıt
    Note 3 ve note 3 pro aynı kasaya sahip sadece işlemcileri değişik.

• 
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.