Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Madem satacaksınız global stable fastboot rom yükleyin en güzeli. Mi heabını da silin ki telefondan alacak kişi sıkıntı çekmesin.
  • stable miui 10 yayınlanmaya başlamış. birkaç cihaz var şimdilik.
    @lnescapabLe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 7 Eylül 2018; 12:30:9 >
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmengi kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. o zaman her ihtimale karşı yedekleyim cihazı

• quote:

Orijinalden alıntı: nofearnomercy

teşekkür ederim. o zaman her ihtimale karşı yedekleyim cihazı
    Twrp üzerinden yedeklemeyi SD karta mı, telefonun dahili hafızasına mı yapmak mantıklı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    Sd karta yapmak daha güvenli stock miui romlarda dahili hafıza kriptolandığından bir sorun olduğunda yedeğinize ulaşamayabilirsiniz.

• an itibarı ile syberia android 9 romu yükledim. özelleştirme çok kısıtlıda olsa var. ram tüketimi çokta az değil 1.4 gb boş...şarj yüzde 88de şu an 3aat bekleme 51dk ekran var.ama hepsi wifi de titanium backup biraz çok kullanıldı sadece. bir iki gün deneyip yine aex 5.8 e geçecem sanırım. andoid 9 şu an pek geçilecek gibi değil emekeleme aşaasında. yanlız hatamı var anlamadım ama gsam battery montörde uygulama kullanımı yüzde 6 kernel ve android sistemi hiç kullanmamış gibi görünüyor.mobil verici yüzde 9, ekran yüzde 65. bakalım geceden sabaha testnde ne olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Madem satacaksınız global stable fastboot rom yükleyin en güzeli. Mi heabını da silin ki telefondan alacak kişi sıkıntı çekmesin.
    Aslında bilgisayarsiz bi çözüm arıyordum. Galiba yapacak başka bişey yok. İlginiz için teşekkür ederim.

• semsengineer S kullanıcısına yanıt
    1-2 saat kullandım sarmadı çok benide aex e geri döndüm. İleride iyi olacağı kesin çok hızlı gidiyor geliştiriciler. Aex gibi özelleştirmeleri fazla olan bir romdan vazgeçmek kolay olmuyor.

evet haklısınız ama aex 5.8 sürümü özellikle beklemede olan batarya sorunu beni gıcık etti. android 9 romum geceden sabaha hiç gitmedi misal. ama hataarı çok cebimdn çıkardım cepte arama engelleme vb özelliği olmadığı için uçak moduna filan girmiş : )) bende çift tıkla ekran açmayı kapadım hemen. pixel in android 9 u baya özelleştirilebilir duruor ama biraz daha bekemek lazım android 9 için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsengineer -- 9 Eylül 2018; 13:55:29 >
    Aex 5.8 de bazı network sıkıntıları yaşadığım için 5.7 ye döndüm. Pil kullanımında en performanslısı nougat romlar. Aex nougat 4.6 nın güvenlik yamasını güncelleyip xda da vermişler oda denenebilir. Bu romla 9 saat ekran süresi aldım. Özelleştirmeleride oreo ile aynı.

• denemek isteyenler için havoc 2.0 android pie çıkmış özelleştirme gördüğüm kadarıya diğer romlardan eksik değil ambiyant a kadar var. ben şu an syberia android 9 da kaldım . bence şöyle test ten çıkan beta olan android 9 lar kullanılabilir kıvamda oalcak gibi.
  • mengi hocamın yardımı ile AOSİP romundayım ve Volte, vilte, vowifi aktif şekilde kullanıyorum İş yerimde telefon çekmiyordu. Çok sıkıntı yaşıyordum. Şimdi görüşmelerimi wifi üzerinden yapabiliyorum
    Hocam o rom un 8.1 güncel sürümü var mı? Ben en son ocak ayında ait görmüştüm diye hatırlıyorum.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Electronic Engineer -- 29 Kasım 2021; 13:12:3 >
    Ben cevap vereyim madem ben bulaştırdım romun download sitesi aşağıda haziran 2018 tarihli olanları var. Romu denemekte ki maksat vodafone da vowifi en sağlıklı çalışan rom çıkmasıydı ama pil kullanımı facia sayılabilir. Kurmanızı öneryorum ama özelleştirmeleri başarılı vodafone ile vowifi kullanacaksanız denize düşen yılana sarılır hesabı kullanılabilir.

https://get.aosiprom.com/kenzo/

tşkler hocam pil faica ise kalsın : ) ben android 9 da kaldım şu anlık. ama aex i özlemedim değil. aex 6.0 ı denemiştim android 9 faciaydı biraz gelişirse ona geçerim direk artık...
    yok hocam pil facia değil. daha beter resmi beta miui ye geçtim sanki telefonu değiştirmiş gibi oldu. batarya canavar gibi. rom görsel ve açık renk. renkler daha canlı. değişik
    onuda android 6 diye kullanmak istemiyorum ama denemek lazım. batarya nasıl gidiyor ? miui 10 ile gelmesi gereken kamerada bokeh efekti geldimi yapay zeka filan ? geceden sabaha beklemede nasıl acaba ?
  • Arkadaşlar geçenlerde bir louncer yükledim ama şimdi değiştirmek istiyorum ama kaldıramıyorum bir çözüm yolu varmıdır

• 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.