Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.742
Cevap
85
Favori
341.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.11 de cepportan aldım 128lik düz 1995 - 220 - 75 bonus 1700 civarına geldi ama halen kargom yapılmadı stokları bitmiş perşembe yapacaz diyorlar.İnşallah iptal olmaz
  • Kılıf sıcak fırsatı:

https://tr.gearbest.com/cases-leather/pp_717653.html

Gerçekten fotoğraftaki ürünü gönderiyorlarsa kılıf 1 numara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emreün kullanıcısına yanıt
    İptal edemezler, satıcının puanı düşer. Gerçi bu sorumsuzlukla nasıl bu kadar yüksek puan almışlar anlamış değilim.
  • Algötür'e mesaj attım tam mesai çalışıyoruz kargoyla bugün herkesin kargosunu göndereceklermiş. Benim bugün verilmiş kargoya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anlaşılan cepport bu hafta gonderemeyecek urunleri...
  • WrathChild kullanıcısına yanıt
    Algötür kargo bilgilerini girmiş.

• Cepport kullanıcısından aldım, belirttiği tarihte göndermeyince iptal edip , daha cazip olan algotur kullanıcısından az farkla seramik olanı aldım, bugün aldım kargoya vermiş, tavsiyem iptal edin kullandığınız kupon geri gelecek algotur kullanıcısından yeniden alın. Cepport seramik için 150 TL fark istemişti.

• Algötür firmasından aldım 5. iş günü bugün bekliyorum

• Kronik sorumlu telefon ucuz yapicam diye malzemeden çalmış en ufak darbede gidiyor telefonu alan ağlar birde servis aglattir daha önceki vakalarda firma icralık oluo kaçmıştı parası çok olan alsın benim gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

Kronik sorumlu telefon ucuz yapicam diye malzemeden çalmış en ufak darbede gidiyor telefonu alan ağlar birde servis aglattir daha önceki vakalarda firma icralık oluo kaçmıştı parası çok olan alsın benim gibi

Seramik diyor nasil en ufak darbede gidiyor hocam
  • n11'den Cepport mağazasından aldım . 1 haftaya yaklaştı hala görünürde yok. Hergün bir ertesi gün kargolanacağını söylüyorlar fakat hiç bir hareket yok . Cepport mağazasından stoktan emin olmadan alışveriş yapmayın aceleniz var ise.
  • VEBAL kullanıcısına yanıt
    Cepport'tan alanlar çekle almadı ki. Çek kullanılamayan siyah rozetli ürünler arasındaydı mi 6.
  • Bu cepportu otuz kere yazdık çizdik güven vermiyor diye, işine gelenlere cevap verdi forumda bile

• Cepporttan çekle aldım 1500 125 tl çek ile.
  • 4gb ramli versiyonu 350 dolardan satılacakmış şuankiler 415dolardan satılıyor. 1500ün altını görmemiz muhtemel. 6gb ram zaten hardcore kullanmıyorsanız gerekli değildi 4 olması iyi olmuş zaten 3 seneyi geçmeden yeni telefon almak gerekiyor artık günümüzde. 6gb'ın yetmediği yerde işlemcinizde zorlanmaya başlayacaktır. Şimdinin en iyisi seneyeki son nesil işlemcinin çok altında kalıyor hep.
    Bunların yanında 18.9 oranındaki mi'ler gelecek bir yandan. Tüm telefonlar geçiş yapıyor bu sonsuz ekran zımbırığına. çok ucuz fiyatlar gelmediği sürece azıcık beklemek gerek yeni alanlar için. oneplus'ın yeni cihazını görmek gerek. ayrıca samsung a serisine de sonsuz ekranı getiriyor. bu kadar beklemişken bari ekran kasa oranı yüksek bir şeyler alayım diyorum.
  • O kadar iyi bir telefonu alacak bütçeniz varsa tabii ki bekleyin. Ancak bütçesi olmayanlar ve gelecek nesil telefonları dahi fiyatları düşünce alabilecek durumda olanlar için bu fiyatlar makul seviyelerde. Önceden eski sürüm telefonların fiyatı düşerdi, artık onların fiyatları da düşmüyor. Bakın Galaxy S7 fiyatına hala yüksek, veya 4 yıl öncesinin I Phone'u hala 2 bin seviyelerinde.
  • aquapolis kullanıcısına yanıt
    Yeni mi6 4 gb tam fiyat/performans skalasına oturacak gibi. 1500ün altı fiyatlar mi6 için harika olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

4gb ramli versiyonu 350 dolardan satılacakmış şuankiler 415dolardan satılıyor. 1500ün altını görmemiz muhtemel. 6gb ram zaten hardcore kullanmıyorsanız gerekli değildi 4 olması iyi olmuş zaten 3 seneyi geçmeden yeni telefon almak gerekiyor artık günümüzde. 6gb'ın yetmediği yerde işlemcinizde zorlanmaya başlayacaktır. Şimdinin en iyisi seneyeki son nesil işlemcinin çok altında kalıyor hep.
    Bunların yanında 18.9 oranındaki mi'ler gelecek bir yandan. Tüm telefonlar geçiş yapıyor bu sonsuz ekran zımbırığına. çok ucuz fiyatlar gelmediği sürece azıcık beklemek gerek yeni alanlar için. oneplus'ın yeni cihazını görmek gerek. ayrıca samsung a serisine de sonsuz ekranı getiriyor. bu kadar beklemişken bari ekran kasa oranı yüksek bir şeyler alayım diyorum.

Parasından geçtim 2018^de ekran kasa oranı kötü telefon çıkmayacak ve bu Kalas gibi kalacak diye 11.11 de 1600e denk getirmeye ragmen almaktan vazgectim.

Mi7 full ekran ve snapdrgon 845 le gelip 390 dolardan satılacakmis beklemeye değer. 2250 den girer piyasaya 2000den alınır band20 de olacak galiba onda. Canavar G2 bozulmadikca beklemeye devam en kötü oneplus 5T beklenir acele yoksa.

https://www.igeekphone.com/xiaomi-mi7-warm-up-in-advance-with-snapdragon-845-and-full-screen-display/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vampirelf -- 16 Kasım 2017; 17:3:57 >

• vampirelf kullanıcısına yanıt
    Telefonu almaktan vazgeçtiniz diye kalas falan ağır olmadı mı ya :)
    Neyse burası zaten sıcak fırsatlar konusu. 1700e seramik aldığım için mutluyum ve favorilerden çıkarabilirim artık.
    Siz de umarım istediğiniz özelliklerde telefon alırsınız.
  • vampirelf kullanıcısına yanıt
    4 senedir G2 kullanıyorum. sapasağlam hala ama elbet bir gün yerine başka bir telefon alacam. bu telefon mi6 gibiydi de yorumunuzu okuyunca mi 7 daha bi güzel olur sanırım. bilgi paylaşımı yaparsanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.