Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.742
Cevap
85
Favori
341.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daywalker_1986

quote:

Orijinalden alıntı: babasayfa

quote:

Cepport 1799'luk siparişim şimdi teslim edildi. Ekran koruyucu alan var mı? Ekrana uyumu sıkıntılı oluyormuş galiba. Önerdiğiniz bi ürün varmı

Hayırlı olsun. Hattın Telekom ise bakar mısın, 4.5g çekiminde, voltede ve ek internet alımında sorun gözüküyor mu? Telekom sayfasında mi6 4.5g sorunu var yazmışlar. Cihazı tanımıyormuş Telekom. Diğer hatlarda da kimileri sorun var yazmışlar nette.

Sağolun hocam. Hattım Vodafone, işte olduğum için henüz hattı takma fırsatım olmadı. Eve gidince bi bakarım

Ben iptal ettim. Kırsalda sorunlu diyorlar. Bazı hat servislerinde de sorunlu diyorlar. Strese girmek istemediğimden iptal ettim. Hayırlı olsun alanlara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: babasayfa

quote:

Cepport 1799'luk siparişim şimdi teslim edildi. Ekran koruyucu alan var mı? Ekrana uyumu sıkıntılı oluyormuş galiba. Önerdiğiniz bi ürün varmı

Hayırlı olsun. Hattın Telekom ise bakar mısın, 4.5g çekiminde, voltede ve ek internet alımında sorun gözüküyor mu? Telekom sayfasında mi6 4.5g sorunu var yazmışlar. Cihazı tanımıyormuş Telekom. Diğer hatlarda da kimileri sorun var yazmışlar nette.

Sağolun hocam. Hattım Vodafone, işte olduğum için henüz hattı takma fırsatım olmadı. Eve gidince bi bakarım

Bende bekliyorum açıkcası vodafone şebeke hızını ona göre iptal edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ruhi13

Arkadaşlar düşünen varsa açılmamış kutu faturalı (11.11 tarihli :)) 128 gb siyah 1875 TL'ye verebilirim (kargo alana ait)

Edit: Seramik değil

1000 tl veririrm 2. el telefonunuza
  • WrathChild kullanıcısına yanıt
    Algötür mağazasından cuma gecesi aldım cumartesi kargolandı bugün teslim aldım.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Ben de cumartesi aldım fakat kargolanmadı hala. 128 Seramik mi sizin de ? Bir de telefonun paneli kontrol edebilir misiniz ?

Algötür'den aldım bugün geldi jdi panel hocam seramik benimki de
    128 seramik hocam Lgd panel çıktı ama çokta sorun değil mi5 de öyleydi çok ısınınca hafif iz kalıyordu oda rahatsız etmiyordu mi6 da böyle bir şikayet yok diye biliyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 14 Kasım 2017; 18:31:31 >
  • O zaman şans işi bu panel. Ben de baktım öyle bi sorun görünmüyor ama işte insanın içine kurt düşmesi yok mu ? :D Benim telefon da kargolansa artık çatlıyorum meraktan :D
  • Peter Capaldi kullanıcısına yanıt
    jti panel mi daha iyi oluor.

bende cuma gece 1 de felan almıştım. bu gün kargoladılar yarın elimde olur sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

Orijinalden alıntı: ruhi13

Arkadaşlar düşünen varsa açılmamış kutu faturalı (11.11 tarihli :)) 128 gb siyah 1875 TL'ye verebilirim (kargo alana ait)

Edit: Seramik değil

1000 tl veririrm 2. el telefonunuza

Gerçekten komik
  • Ya benim kupon kullanmak için verdiğim sipariş hala iptal talebinde ne zaman iotal etmeyi düşünüyorlar acaba
  • benim telefon yarın kargolanacak ertesi gün gelir hat takmadan önce neler yapılmalı ?
  • savascakir kullanıcısına yanıt
    Hocam dün akşamdan beri kullanıyorum bi problem yok. Hattım Vodafone, speedtest yaptım(Bursa merkez)
    Ping 17ms
    Download 19,94 mbps
    Upload 13,81 mbps
  • İyi günler gençlik..Anlaşılan hemen hemen, herkes aynı mağazadan alışveriş yapmış :-D ..Geceden alışveriş yapanlar anladığım kadarıyla telefonlarına kavuşmuşlar..inş cumaya kadar bende kavuşurum .. Bu arada kullanıcılardan , mi 6 seramik 128 gb için ekran koruma tavsiye edebilecek olanların yorumlarını bekliyorum..Şimdiden ,Güle güle kullanın..
  • Duellist kullanıcısına yanıt
    Ben de alamadim ellerinde kalmamis gumrukten gelmesini bkliyolarmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprtrk

Ben de alamadim ellerinde kalmamis gumrukten gelmesini bkliyolarmis.

Ben de beklemedeyim.

Biraz daha bekleyip olmazsa iptal etcem artık...
  • skymoonraider kullanıcısına yanıt
    Hocam bence iyi fiyattan aldık cihazları, benim şuan kullandığım telefonum da var. Ben bekleyeceğim 1 hafta da, 2 hafta da olsa. Eninde sonunda gönderecekler ama dediklerinden anladığım Çarşamba, Perşembe kargolanacak gibi.

• Evet jdi panel daha iyi diyorlar öteki panel ısınma konusunda sıkıntı yaratıyormuş.

Telefon dün en ağır oyunları oynamama rağmen ısınmadı bence bu paraya bedava bir telefon aldık.

• Mantığa Bürüme/Bahane Bulma/Akla Uydurma/ Rasyonelleştirme

Bireyin yapmış olduğu kabul edilemeyecek bir davranışı çeşitli bahaneler bulma yoluyla haklı göstermeye çalışmasıdır. Birey mazeretler bularak kendi davranışını olduğundan daha az yanlış gösterme eğilimindedir.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.