R

Yarbay
18 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 1)
Gönderileri
oled 64x48 ekrana telefondan yazı aktarmam gerekiyor fakat koddan dolayı serial.read() komutunu döngü içerisine yazamıyorum.

void LED_P6x8Str(unsigned char x,unsigned char y, unsigned char ch[]);

void LED_P6x8Char(unsigned char x,unsigned char y,unsigned char ch)
{
unsigned char c=0,i=0,j=0;

c =ch-32;
if(x>122)
{
x=0;
y++;
}
LED_Set_Pos(x,y);
for(i=0;i<6;i++)
{
LED_WrDat(F6x8[c][i]);
}
}

void LED_P6x8Str(unsigned char x,unsigned char y,char ch[])
{
int c=0,i=0,j=0;
while (ch[j]!='\0')
{
c =ch[j]-32;
if(x>126)
{
x=1;
y++;
}
LED_Set_Pos(x,y);
for(i=0;i<6;i++)
{
LED_WrDat(F6x8[c][i]);
}
x+=6;
j++;
}
}
LED_P6x8Str(1,0,"");

kodun bir kısmını attım. en sonda "" olan yere pcden yazıncan yazı gelmekte fakat oraya nasıl telefondan veri gönderebileceğimi çözemedim.
rfid ile yapılan bir kapı kilit sistemi var. içeri girenlerin kimliklerini saat kaçta girdikleri gören sistemi nasıl yapabiliriz?
100 liraya kadar ısı ayarlı havya arıyorum. polaxtor ve sunline markalar var sanırım bu fiyatlara. öneriniz var mı hangisini almalıyım daha önce kullanan var mı?
şarjdan %96dan çıkarıp teli kapadım. bataryayı söktüm geri taktım ve şarjı %88e düştü. zaten günlük kullanımda çok çabuk bitiyor artık.

çaresi var mı? batarya şiş değil gibi. format mı atsam rom falan mı kursam bilemedim. samsung uygulamalarının çoğu çöp olduğu için rom düşünüyorum. eski haline gelir mi acaba ne dersiniz? tavsiyeniz var mı?

telefon stock durumda 5.0.1 yüklü.
normalde 42.5 43 giyiyorum adidas-nike. bu ayakkabılar için 43 alsam sıkıntı olur mu ayaklarımın tarak kısmı geniş biraz o yüzden kararsız kaldım internetten almayı düşünüyorum deneyebileceğim mağaza da yok ne yazık ki.

kullanan arkadaşlar numara olarak nasıl sıkıntı çektiler mi merak ettim. ona göre alacağım.
nette dolaşıyorum sabahtan beri ama çalışan kod bulamadım bağlantıları tamamladım ama kodlar çalışmadığı için doğru mu göremiyorum. yardımcı olabilecek var mı?
3.5 senelik laptop 4. senesine girmek üzere. eskiden 3-4 saat oyun oynadıktan sonra ısınırdı şuan oyunu açmam yetiyor. termal macunları yenileyip fanı temizlemek çözüm sağlar mı acaba? ne önerirsiniz?
satıldı.
oyunlarda köşeli grafiklerin olduğu yerderle sanki hz yetmiyormuş gibi pırpırlanma gibi tırtıklanmalar var. aa açık kapalı fark etmiyor. sanırım ekran kartı ayarlarımı bozdum çünkü aynı oyunlarda eskiden böyle olmuyordu. acaba ne yapabilirim? görüntü kalitesini catalystten en yükseğe alıyorum ama yine de oluyor. ekran kartı driverından mı kaynaklanıyor?
bu araçlar neden bu kadar fazla seviliyor? pek bilgim yok açıkçası bu arabalar hakkında.
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.776
İkinci El Bölümü Mesajları: 49
Konularının görüntülenme sayısı: 51.032 (Bu ay: 495)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.283 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.