Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.743
Cevap
85
Favori
341.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayni durumdaydim ben de. Hatta su anda g2 den yaziyorum :) mi6 ya karar vermistim ki 11.11 de n11 den blackberry priv aldim ani bi kararla. G2 yi napacam bilmiyorum, tuketim hastaligina yenik dustum sanirim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Ayni durumdaydim ben de. Hatta su anda g2 den yaziyorum :) mi6 ya karar vermistim ki 11.11 de n11 den blackberry priv aldim ani bi kararla. G2 yi napacam bilmiyorum, tuketim hastaligina yenik dustum sanirim :D

Bende lg g2 wifi problemi olunca n11 de çok baktım 1111 çeki kaçırınca alamadım. Lg g den herkes buna geçmek istiyor galiba. Efsaneden efsaneye.
  • 2 gün önce gelen kargoyu bugün açtım ve telefonu kullanmaya başladım fakat kulaklıkla tarayıcıdan müzik dinlerken sesi az geliyor gibi. Sizde de öyle mi? Öyleyse ne yapabilirim? ya da music player kullanmam mı gerekiyor? teşekkürler. bir de 64 gb ile 128 arasında antutu testi karşılaştırması bulabilen varsa arada fark var mı? 128 olmasının daha fazla depolama kapasitesi dışında bir avantajı oluyor mu? tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Bende lg g2 wifi problemi olunca n11 de çok baktım 1111 çeki kaçırınca alamadım. Lg g den herkes buna geçmek istiyor galiba. Efsaneden efsaneye.

2 sene kullanıp LG G2'den Mi6'ya geçiş yapan birisi olarak söylüyorum:
    G2'den sonra sizi mutlu edecek yegane telefon budur.
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    mi 6 yı çok beğendim ama G2 hala işimi görüyor tökezleyene kadar devam =)

yine de takip etmek lazım 4 senedir kullanıyorum G2 yi
  • Galiba çoğunluk G2 ci mi6 bakan ama yannyana koyunca G2ye şu donanımı taksalar yeterdi diyir insan LGye ama aptallık edip duruyorlar.Mi6yi elime aldım ekran G2den ufak gibi geldik ayrica dahada uzun olmasına rağmen.Bide oneplus 5T,mi7,G7 vb hep neredeyse 10mm çerçeve ile çıkıyor 2018de yeni trend bu. Bu kadar bekledim biraz daha bekleyip çerçevesiz birşeye geçelim artık. Olurda G2 partlarsa mi6 tek tercihim tabiki.

Bu arada konu sapmasın sıcak fırsatlar olarak şuan piyasada 1849dan bulabilirsiniz. dolar 3.30 ken 2100 den 2000e düşünce alan bi tayfa vardı.ederi bu daha düşmez beklemeyinci tayfa hatta ben bekleyin dedim diye atar yapıyorlardı. Birden kayboldular dolar 3.88 olmuş ama mi6 1800 demek ki neymiş millete o dönem tekelci paralel ithalatçılar iyi itelemis. Ucuz alanlara hayırlı olsun kazık yiyene geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

• Zenfone 5 den mi 6 ya geçtim... Gerçekten güzel telefon yapmış adamlar....

• 1650 ye denk getirdim n11 11.11 cepport dan. çok korkuttular yok kamera kötü, yok ses az, yok ısınıyor. Z3 Compact tan geçtim, hoparlör inletiyor, kameranın iphone7 den kalır yanı yok, hem de çift kamerayla atraksiyonları da var.S8 düşünüyordum ama iki katı fiyata bu Mi6 nın üzerine kıvrık kenar hariç birşey koyabileceğini sanmıyorum. MIUI-9 da gelmiş Mi6'ya, Samsung işletim sistemlerindeki gibi silinemeyen spam uygulamalar da yok.

valla şiddetle tavsiye ederim, tam bir fiyat/perfromans telefonu oluşunu geçtim, bana orta-üst ya da üst-alt segment değil, direk üst-orta segment hissettirdi.

şu an gittigidiyor düz 64gb modeli 1850 - 100(axess) = 1750

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baro1 -- 17 Kasım 2017; 9:36:39 >
  • 1675'e mi6 128gb aldim.G2'den sonra bakalim nasil olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende Mi6 64 gb lık modeli almayı düşünüyorum. Şu anki fiyatı iyimidir yoksa 24 kasımı beklesekmi? İndirim beklerken bindirim olmasında acelem yok açıkçası :)
  • vampirelf kullanıcısına yanıt
    Bende de Lg G2 kullanıyorum 11.11 1780 TL ye seramik olan modelini aldım dostum emin ol geçmeye kesinlikle değer. İyi ki geçmişim diyorum g2 hiç bir işimi doğru düzgün göremiyordum.

• Mi7 ne zaman çıkacak? Mi6 ya çok fiyat etkisi olurmu?
  • http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-6-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV0000063R9S burada 1850 tl fiyatı sizce kara cuma indiriminde düşer mi daha ?
  • Şuan Mi6 128gb delta garantili cihaz kullaniyorum, cihaz hakkında yorumum cihaz iyi
    ama cok ağır 196 gram bügün tartim. Hiz olarak cok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

Şuan Mi6 128gb delta garantili cihaz kullaniyorum, cihaz hakkında yorumum cihaz iyi
    ama cok ağır 196 gram bügün tartim. Hiz olarak cok iyi

Bugün tarttım siyah 172 seramik 184 gram

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AzX66 A kullanıcısına yanıt
    Bence fiyat olarak iyi hocam seramik 128 modeli 1850 aldım n11 den ama öyle bi indirim cuma günü de olabilir. Ama kesinlikle değecek bi model. S8 ile kıyaslandığında hiçbir eksikliğini görmüyorum telefonun. Hatta kullanım olarak çok daha kolay geldi bana.

• Algötür firmasından satın aldığım cihaz geldi.

Fatura furkan teknoloji diye bir firmaya ait. Sorun olur mu?

Cihazın imei numarasını sorguladığım da kayıt bulunamadı diyor. Bunla ilgili sorun yaşar mıyım? Cihazı pasaporta mı kaydettireceğim?
  • ugur190592 kullanıcısına yanıt
    Hayir hocam saticiya mesaj atabilirsiniz yeni urunler en yakin zamanda kayit altina aliniyor. Benim gordugum kadariyla cok ilgili ve sozunde duran bir satici. Bunu dert etmeyin. Fatura normal olarak sirket adina kesilir garanti servisi deltadir.

• 15 gün içinde kayıt altına alınacaktır denildi. Bekleyeceğiz

• Arkadaşlar benim cepporttan aldığım 6GB/128GB ürün elime ulaştı fakat paket üzerinde china mobile sticker var, china mobile kilit ya da çakılı uygulama yok değil mi? ürünü henüz açmadım, sizlerinkinde de var mı? kutu içeriğinden ne çıkıyor?
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.