Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.743
Cevap
85
Favori
341.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende ordan aldım o yazıya dikkat etmedim kutuda yok öyle yazı çevresindeki jelatinde ise bilmiyorum o dediklerin yok bende kutudan şarj kablosu adaptörü bide kılıf çıkıyor bide dönüştürücü olması lazım adaptör çin versiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 18 Kasım 2017; 15:18:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bundan 1 ay evel migrostan seramik model mi6 almıştım. Sorum şu bu cihazlar kayıtlı cihazlar değil mş yani imei kayıtlıdır değil mi? Aldım hemen kullandım kayıtlı olup olmadığının kontrolünü nasıl yaparız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teacher30 kullanıcısına yanıt
    Hocam e devletten imei sorgulama yapabilirsiniz. Ayrica n11 den alinan cihazlar yuksek siparis orani yuzunden yeni siparisler kayit altina alinamamistir. Sonradan kaydolan cok arkadas oldu sabredin sizinde kayit olacaktir. Ayrica siz migrostan almissinkz migrosun boyle bisey yapmasi imkansiz. Kayitsiz urun kacak sigara satmakla ayni seydir. Kaydolcaktir merak etmeyin.

• Elimde redmi note 4g var,mi6 ile yanyana koyunca mi6'nin rengi biraz soluk gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi6yı kardeşim migrostan aldı ben n11den. İkimizde seramik aldı. Mutfak tartısıyla ağırlık kontrolu yaptık onun cihaz 194 gram, benim cihaz 184 gram çıktı. Bu fark biraz fazla değil mi? Kardeşimin panel jdi benim mi6nın panel lgd.

• sercan1003 S kullanıcısına yanıt
    Hocam gramajdan çalmışlar sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanx1

Çalsalar iyi ama bu cihazda fazla ağırlık var. İçine vida veya somun mu koydular acaba dedik

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan1003

quote:

Orijinalden alıntı: aslanx1

Çalsalar iyi ama bu cihazda fazla ağırlık var. İçine vida veya somun mu koydular acaba dedik

panel farkından kaynaklıdır
  • https://www.incehesap.com/xiaomi-mi-6-128gb-dual-sim-siyah-fiyati-37505/

Arkadaşlar güvenilir midir bir sorun yaşar mıyım ? Nelere dikkat etmem gerek. Bugün yarın sipariş geçmeyi düşünüyorum.
  • dmxemoo kullanıcısına yanıt
    1 bilgisayar ve 1 telefon aldim sorun olmamisti. Kargo ucreti odemede fazla cikabilir dikkat edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu tam alacakken algötür de stok bitti.. Sağlam problem yaşamayacağım başka nerden alabilirim? (Mi6 Seramik)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa99999

1 bilgisayar ve 1 telefon aldim sorun olmamisti. Kargo ucreti odemede fazla cikabilir dikkat edin

Peki sitede gördüğüm kadarıyla kredi kartı ile taksit imkanı var. Böyle birşey mümkün müdür ? Olmuyor diye biliyodum.
  • dmxemoo kullanıcısına yanıt
    Ticari karta taksit oluyo normal kredi Kartına yapılmıyo malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur190592

Algötür firmasından satın aldığım cihaz geldi.

Fatura furkan teknoloji diye bir firmaya ait. Sorun olur mu?

Cihazın imei numarasını sorguladığım da kayıt bulunamadı diyor. Bunla ilgili sorun yaşar mıyım? Cihazı pasaporta mı kaydettireceğim?

Kaç gb kaça aldın

• Hangi panel olduğunu nasıl anlıyoruz?
  • Bence en güzeli baküye gelip alın :)www.tap.az ya da gelemiyorsanız otobüs firması ile anlasın size getirsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagoz07

Hangi panel olduğunu nasıl anlıyoruz?

*#*#6484#*#* yazip

2- secenek chek versiyon infoya giriyosun

Acilan pencerede altta lcd infermotion var orada yaziyor lg yada jdi panel diye

• Seramik model olupda 128 gb lik jdi panel olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: necoo5553

quote:

Orijinalden alıntı: karagoz07

Hangi panel olduğunu nasıl anlıyoruz?

*#*#6484#*#* yazip

2- secenek chek versiyon infoya giriyosun

Acilan pencerede altta lcd infermotion var orada yaziyor lg yada jdi panel diye

tşk. ederim. lg panelmiş (seramik 128)
  • Garanti durumu nasıl arkadaşlar? garantisi yokmuş gibi düşünün diyorlar ama telefonu yaptıramayacak mıyız parasıyla bile olsa? yoksa her soruna para istiyorlar diye mi öyle düşünülüyor?
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.