Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 4K [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.362
Cevap
94
Favori
125.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Resmi Website : Xiaomi TV Stick 4K - Xiaomi Global Official

Özellikler : Xiaomi TV Stick 4K - Xiaomi Global Official

Boyut : 106,8 x 29,4 x 15,4 mm

Ağırlık : 42.8g

Çıkış Çözünürlüğü : 4K-60hz, Dolby Atmos ve Dolby Vision

İşlemci : Dört Çekirdekli Amlogic S905Y4, ARM Cortex-A35

GPU : Mali-G31 MP2

RAM : 2GB

ROM : 8GB

İşletim Sistemi : Android TV 11

İçerik : Netflix, Amazon Prime Video ve Youtube

Kablosuz Bağlantı : Wi-Fi 2,4 GHz/5 GHz ve Bluetooth 5.2, Dahili Chromecast

Çözücüler : AV1, VP9, ​​H.265, H.264, MPEG-2, MPEG-1, DTS HD, Dolby Atmos

Desteklenen Formatlar : MKV, MPG, MPEG, DAT, AVI, MOV, ISO, MP4, RM, MP3, AAC, RM, FLAC, JPG, BMP, GIF, PNG

OTG Kablo

Amazon Firestick için satılan kablolar sorunsuz çalışmaktadır. 1080p sürümde çalışmıyor, sadece 4K sürümde çalışıyor bilginiz olsun.

Amazon Firestick Otg Y Kablo Çevirici Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

Faydalı Uygulamalar

*Film, Dizi*

İnat BOX v8 : https://apkupload.club/8Rb/inat-box-v8.apk (güncel sitesi inattv58.xyz, sürekli değişiyor)

*Medya Oynatıcı*

VLC : Index of /videolan/vlc-android/ (32bit, v7a)

Kodi : Android | Downloads | Kodi (32bit, v7a)

*İndirme Yöneticisi & APK Yükleyici*

Downloader : Downloader App | AFTVnews (hem browser, hem apk indirmeye ve kolayca kurmaya yarıyor)

*Tarayıcı*

Firefox sorunsuz çalışıyor içerisinde uBlock eklentisi mevcut onu aktif ederseniz mükemmel bir tarayıcı deneyimi sunuyor.

Firefox : https://github.com/mozilla-mobile/fenix/releases/tag/v101.1.1 (32bit, v7a)

*VPN*

Windscribe : https://assets.totallyacdn.com/android/Windscribe-tv.apk (sorunsuz çalışan bir vpn)

Satın Alma

Şuan için TR satışı yok fakat aşağıdaki şekilde çok uyguna alabilirsiniz. (TR satışı artık mevcut)

TR Fiyatları : Xiaomi Mi TV Stick 4K Dolby Chromecast Android TV Medya Oynatıcı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

1-) Plati.Market üzerinden Aliexpress kuponu bulunan bir hesap elde ediyoruz.

Link : AliExpress (plati.market)

2-) Aliexpress üzerinden indirimli satış yapan bir satıcıdan aldığımız kupon ile alışverişi tamamlıyoruz.

Link : https://tr.aliexpress.com/item/1005003783879864.html?gatewayAdapt=glo2tur

*Fiyat değişebilir, anlık (2022-05-01) $49.49 olarak satılıyor. (150TL vergi ödedim)

İncelemeler

4K İLE DAHA GÜÇLÜ! | Mi TV Stick 4K İnceleme - YouTube

Xiaomi Mi TV Stick 4K Detaylı İnceleme | Android 11 Dolby Vision/Atmos/HDR10+ - YouTube

Xiaomi TV Stick 4K Android TV Box İncelemesi - Teknoloji Dünyası - YouTube

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 4 Haziran 2022; 12:27:58 >

• Merhaba arkadaşlar bu konuyla alakalı kimse bişey yazmamış ve yazma gereği duydum bilgilendirmek amaçlı 1080p olanıda kullanıp iade ettim uygulamadan attığı için hepsiburadaya şuan 4k mi stick kullanıp genel izlenimim olumlu yalnız kumandayla alakalı bi sıkıntım vardı arkadaşın biride yazmış ilk sayfalarda kimse cevap vermemiş ben söyleyeyim umarım mesajım ona ve sonrakilere çok yardımcı olur. Kumanda dan sadece tvnin sesini açıp kapatabiliyordum mi stick 4k kumandasından bahsediyorum ses açma kapama düğmesi bozuldu sandım iade edecektim bunuda neyse ki kendi çabamla çözdüm aynı sorunu yaşayan varsa eğer kumanda dan O ya basılı tutup öyle ses açıp kapatmaya basın bu şekilde mi stixk 4k nın sesini kısıp açabiliyosunuz bununla alakalı hiçbir yerde bişey yok ben kız başıma çözdüm bu sorunu umarım faydalı olmuşumdur forumu baştan sona okudum uygulama konusunda bana yardımcı olurmusunuz sadece inat yüklü bende lütfen desteklerinizi bekliyorum çok teşekkür ederim kolay gelsin.

Arkadaşlar konu altında kişisel tartışmalara girmeyin lütfen. Çok daha iyi cihazlara sahip olabilirsiniz, kendi konularına yazın lütfen. Cihaz hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler bir karmaşaya dahil oluyor konuda. Konu sahibi olarak cihazı uzun zamandır kullandım. Ara ara tuhaflıklar yaşasamda şuan problemsiz şekilde çalışıyor. Her lisanslı cihazda aynı işletim sistemi var sonuçta, aralarında atla deve performans farkı yok. Donanıma özgü kasmalar donmalar olabilir.

• Güzel cihaz.
  • TR de 1219 TL şu an itibariyle. Alma hevesim var. Daha indirim gelir mi diye düşünüyorum 🤔
  • Benimde hevesim var ama şöyle bir sıkıntı var. Bende bu cihazin bir önceki modeli var. Fakat Vodafone internet kullananlarda cihazı fişten çekip tekrar açtığınızda wifiye bağlanmıyor. Her defasında saat tarih girmek gerekiyor cihaza. Yani cihazı fişten çekince saat tarih sifirlaniyor ve bu nedenle Vodafone internete bağlanmıyor. Eğer bu cihazda da bu hata var ise almayı düşünmüyorum.
  • Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt
    Denemeden bilinmez sanki o. Ben de Türk Telekom internet. Sorun olmaz sanırım. Bilgisayarı tv ye bağlamaktan yıldım açıkçası. Tv de sadece netflix var. Mi Box almak istemedim daha minimal olduğu için bu cihazı bekledim. Garanti sebebiyle tr den alacak gibiyim.
  • Telekom da sorun yok Vodafone sıkıntı yapıyor bir önceki modelde
    Bugün aldım ben HB’den. 1200 e geldi. Umarım memnun kalırız.
  • Hayırlı olsun tecrübelerinizi yazarsınız buraya
  • Xiaomi Mi TV Stick 4K [ANA KONU]Mithat Kılıç youtube
    Xiaomi Tv Stick 4K TR Satın alma : https://www.akakce.com/arama/?q=XIAOMI+TV+STICK+4K Bangood Link: https://bit.ly/3Puuwjn Kupon: BGf4d8eb OTG Kablo : https://www.hepsiburada.com/techstorm-fire-tv-y-otg-kablo-p-HBV00000Q7JQZ Sıralama 00:02 Ön Bilgi 01:04 Kutu İçeriği ve Tanıtım 05:24 Kurulum 06:14 Ana Menü 06:54 Ayarlar 08:34 Antutu 09:15 DRM Info 09:25 Root Kontrol 09:34 Wifi 2.4G Test 09:44 Wifi 5G Test 09:54 Antutu Test 10:34 Netflix Test 10:54 Sesli Arama 11:23 Telefon Yansıtma 11:53 İnternet Browser Test 12:25 Youtube 4K 60 Test 13:13 AV1 Codecs Test 13:45 Harddisk ve Performans Test 15:24 Oyun Test 15:56 Sonuç İşlemci Dört çekirdekli Cortex-A35 GPU Mali-G31 MP2 Veri deposu 2GB Depolamak 8GB İşletim sistemi Android TV™ 11 İçerik Netflix, Amazon PrimeVideo ve Youtube önceden yüklenmiş Çıkış Çözünürlüğü 4K Wifi Wi-Fi 2,4 GHz/5 GHz Bluetooth Bluetooth 5.2 video kod çözücü AV1, VP9, H.265, H.264, MPEG-2, MPEG-1 Video formatı MKV, MPG, MPEG, DAT, AVI, MOV, ISO, MP4, RM Ses kod çözücü DTS HD, Dolby Atmos Ses formatı MP3, AAC, RM, FLAC Görüntü kod çözücü JPG, BMP, GIF, PNG Limanlar HDMI 2.0ax 1 Mikro USB x 1 Boy 10.6 x 2.94 x 1.54cm Ağırlık 42.8g Paket aksesuarları Xiaomi TV Çubuk 4K x 1 Uzaktan kumvea x 1 Güç adaptörü x 1 Kullanım kılavuzu x 1 HDMI Genişletici kablo x 1
    https://www.youtube.com/watch?v=i9J4qeWGeho&feature=youtu.be

Sıralama

00:02 Ön Bilgi

01:04 Kutu İçeriği ve Tanıtım

05:24 Kurulum

06:14 Ana Menü

06:54 Ayarlar

08:34 Antutu

09:15 DRM Info

09:25 Root Kontrol

09:34 Wifi 2.4G Test

09:44 Wifi 5G Test

09:54 Antutu Test

10:34 Netflix Test

10:54 Sesli Arama

11:23 Telefon Yansıtma

11:53 İnternet Browser Test

12:25 Youtube 4K 60 Test

13:13 AV1 Codecs Test

13:45 Harddisk ve Performans Test

15:24 Oyun Test

15:56 Sonuç

• İnat BOX ile cihazınıza hayat verebilirsiniz. Ben cihazı kullandıkça hayran kalıyorum, performansı harika. Uygulamalar ile çok keyifli oluyor.

• aliexpresten alacam 770 e buldum ama bu vergi işi kafamı bulandırıyor aliexpresten vergisi ile almak istesem 420 tl vergiyi alıyor ben burdan ödeyeyim desem herkesin verdiği vergi farklı biri 150 veriyo biri 100 veriyo biri 300 veriyor bu neyin kafası çözemedim

• herschell H kullanıcısına yanıt
    Next tv stick alın geçin. Xiaomi ile çok wifi problemi yaşarsınız. Aliexpres le falan uğraşmayın.

wifi 6 yok muydu bu cihazda ben mi yanlış biliyorum.

• ben kullanıyorum memnunum

Birkaç kez tak çıkar yaptım fakat öyle bir sıkıntı yoktu. Düz model gibi değil(ben deiade etmiştim zamanında düzü)..

• weneorn kullanıcısına yanıt
    Vodafone internet mi kullanıyorsunuz?

Superonline fiber kullanıyorum. Kısaca inceleme de yazayım:

Görüntü kalitesi güzel, kullanamaya alışmak biraz zaman aldı. Android 11 ile geldi ve 1 mart 22 güncellemesini yaptım. Disney+, netflix ve amazon prime abonesiyim. Şu an için problem yok. Takılma vb yaşamadım şükür. Aleti direk hdmi a bağladım, usbyi de tvye taktım. 2.4 ghzde verimli değildi pek ama 5ghze bağlayınca wifiyi, alet nefes aldı desem yeridir. Yani modeme çok uzak olmamalı benim görüşüm(malum 5ghzde çok duvar girdimi verim düşüyor). Kumanda tvinin(beko led) açılış kapanışını ve sesini kontrol edebiliyor..

• weneorn kullanıcısına yanıt
    Hocam benim dediğim wifi hatası Vodafone internette oluyor onu sormuştum

Fark ettim zaten o yüzden size olan cevap kısmım sadece superonline olduğunu bilgilendirmem. Yani vodafoneda ne olur bilmeiyorum. Diğer kısım da genel kullanıcılar için Xiaomi Mi TV Stick 4K [ANA KONU] 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.