Binbaşı
10 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 557 (Bu ay: 42)
Gönderileri
Football Manager 2023 [ANA KONU]


Efsane Oyun Football Manager 2023 9 Kasım'da çıkıyor!

STEAM-EPIC GAMES-MICROSOFT STORE ÖN SİPARİŞ FİYATI 479.21TL!

FM23'ü (Steam/Epic/Microsoft Store) 8 Kasım'dan önce herhangi bir katılımcı dijital mağazadan* önceden satın alarak %20 indirime ve oyunun genellikle piyasaya çıkış tarihinden iki hafta önce sunulan Erken Erişim sürümüne sahip olun.

Tanıtım Videosu


https://www.youtube.com/watch?v=v9gwRzYXgOU&feature=youtu.be
OYUNA EKLENEN YENİ ÖZELLİKLER

YENİLENMİŞ OYUNCU ALIMI

Oyuncu alımı her büyük spor dalının önemli bir parçasıdır, zira elinizin altında doğru kaynakların bulunmaması bir kulübün sezonunu batırabilir ya da çıkarabilir. Futbol camiasında oyuncu alım süreçlerinin evrimini daha iyi anlamak için son birkaç yıldır önde gelen Futbol Direktörleri, Veri Analistleri, Gözlemciler ve Menajerlerle kapsamlı görüşmeler yaptık. Bu görüşmelerin ürünleri, daha gerçekçi hale getirmek ve oyuncu alım ekibinizin inisiyatif kullanmasına vurgu yapmak için yenilenen çok sayıda oyun alanı ile Football Manager 2023’te.

Keşfedeceğiniz gibi, değişikliklerin hepsi birbiriyle bağlantılıdır, ancak dört geniş kategoriye ayrılırlar: Kadro Planlayıcı ve Tecrübe Tablosu, Gözlemleme, Temsilciler ve Oyuncu Alımı Toplantıları.

KADRO PLANLAYICI VE TECRÜBE TABLOSU
Varsayılan kenar çubuğundaki Kadro görünümünün altında yer alan Kadro Planlayıcı, bu yıl her oyuncunun kadrolarını değerlendirmek ve geleceğe yönelik yapılandırmak için odak noktası olacak.

İYİLEŞTİRİLMİŞ GÖZLEMLEME
Planlayıcı ve Tablo içinde mevcut kaynaklarınızı değerlendirdikten sonra, muhtemelen transfer piyasasında bazı hamleler yapmanız gerekecektir. FM23’te sizin ve teknik ekibinizin oyuncuları belirleme şeklinizi geliştirmenin anahtarı, yeni sunulan Oyuncu Alım Odaklarıdır.

TEMSİLCİ GELİŞTİRMELERİ
Gerçek hayattaki futbolda etkileri çok büyük olduğu ve artmaya devam ettiği için, Temsilciler artık FM23'te daha fazla oyun alanına dahil oluyor.

OYUNCU ALIM TOPLANTILARI
İlk olarak FM21’de tanıtılan Oyuncu Alım Toplantıları, FM23’te önemli ölçüde yenilenmiştir. Toplantılarda yapılan değişikliklerin temel amacı, toplantıları eskisine kıyasla daha ilgi çekici ve sohbet havasında geçirmekti.

YAPAY ZEKA MENAJER İYİLEŞTİRMELERİ
Arka planda yapay zeka menajerlerimiz için yeni bir model geliştirdik. Bu, onları bir maçın her yönünü değerlendirmek ve dolayısıyla rakipleriyle daha incelikli taktiksel savaşlar yaratmak için gereken bilgiyle donatır.

OYUNCU KARARI GELİŞTİRMELERİ
Oyuncu Kararı ve Maç Motoru Yapay Zekamızda önemli sayıda güncelleme yapıldı.

ANİMASYON MOTORU İYİLEŞTİRMELERİ
FM22’de yeni animasyon motorumuzun tanıtılmasının ardından, animasyon motorumuzun kalitesini yeni seviyelere taşıdık. Ters Kinematiği (IK) motora ve oynatma sistemlerimize dahil etmek animasyonlarımızın kalitesini, oynatılma ve birbirleriyle harmanlanma şekillerini iyileştirmemizi sağladı ve ayak kaymasını ve titremesini daha da ortadan kaldırmamıza yardımcı oldu. IK'ya geçiş, animasyonlarımızı saklama şeklimizi geliştirmemizi sağlayarak animasyonları daha iyi sıkıştırmamıza ve motoru optimize etmemize yardımcı oldu.

DİL VE TAKIM TALİMATLARI DEĞİŞİKLİKLERİ
Modern futbolla birlikte geliştiğimizden emin olmak için her yıl talimatlarımızı gözden geçiriyoruz; bu da futbolun içindeki insanlarla konuşmayı ve kararlarımızı yönlendirmek için onların uzmanlıklarından yararlanmayı içeriyor. FM23 için en büyük değişiklik Top Rakipteyken uygulanacak talimatlarla ilgili.

Football Manager 2023 [ANA KONU]
TARAFTAR GÜVENİ
Ayrıca Kulüp Vizyonu'nda Yönetim Kurulu Güveninizin yanı sıra yeni sunulan Taraftar Güveni, takımınızın Taraftar Profiliyle temsil edilen taraftar kitlesinin mevcut ruh halini yansıtacaktır. Yönetim kurulu ister finansal ister stratejik olsun hedeflerinize odaklanmaya daha yatkınken, taraftarların kimliğinize, önemli rakipleriniz karşısındaki performansınıza ve bireylerin performanslarına odaklanma olasılığı daha yüksektir. Önceden taraftarlar sorunlarla ilgili yorum yapıyordu ancak yönetim kurulu her şeyin üstünü örtüyordu; şimdi ise durumu eşitlemek için çalışıyoruz.

DİNAMİK MENAJER ZAMAN ÇİZELGESİ
Çoğu eğlence biçiminde, gerçek hayattan ya da bir başkası tarafından yaratılmış bir hikayeyi okuyor, izliyor ya da oynuyorsunuz.
Zaman tünelinizde, kariyeriniz boyunca kazandığınız şampiyonluklardan güvenilir asistanınızın ekibinize ne zaman katıldığına kadar farklı olayların bir derlemesini kronolojik sırayla göreceksiniz.

RESMİ UEFA LİSANSI

Bu yılın başlarında Football Manager tarihinde ilk kez UEFA Kulüp Turnuvalarını FM23 için lisanslayabilmek üzere UEFA ile bir anlaşma sağlandı.


Football Manager 2023 [ANA KONU]


FAYDALI YAMALAR

FACE YAMASI HER AY GÜNCELLENİYOR. SİTEYE ÜYE OLMANIZ YETERLİ.

indirdiğiniz dosyaları Çıkartıp “belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2023/graphics/faces/” yolunu izleyerek logos klasörü içerisine atın. Eğer logos isimli bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
Oyun içi ayarlardan ara yüz sekmesine girin. Burada çerezleri sıfırla butonuna bastıktan sonra temayı yenileyip ayarları kaydedin.

https://df11faces.com/Updates

LOGO YAMASI BEĞENDİĞİNİZ PAKETİ SEÇİP İNDİREBİLİRSİNİZ.

Çıkarttığınız dosyaları “belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2023/graphics/logos/” yolunu izleyerek logos klasörü içerisine atın. Eğer logos isimli bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
Oyun içi ayarlardan ara yüz sekmesine girin. Burada çerezleri sıfırla butonuna bastıktan sonra temayı yenileyip ayarları kaydedin.


https://sortitoutsi.net/graphics/logos
Hakkında
Meslek: Kamu
İlgi Alanları: PLAYSTATİON, PC, SPOR
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
amd
Otomobil
TOYOTA
Mobil cihaz
Apple iPhone 13 128GB
Operatör
Turkcell
ISS
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS5
Takım
Beşiktaş
Steam
karakusak03
TV
Vestel 49UB8300
Notebook
Asus N53SV
PSN ID
theKing_90_03
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Dünyadan Futbol
Manchester Utd
Kulaklık - Amfi
3D PULSE
Basketbol
Los Angeles Lakers
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Ekran Kartı
TUF 1650
Modem
Asus DSL-AC750
Milli Takımlar
Türkiye
Formula 1
RedBull Racing
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 1.942
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.474
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 4 (Bu ay: 2.965)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.283 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.