Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geliştirici ol ayrıldığında tüm etkinlikleri sonlandir a tık köy ok
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Hocam amazondan da izliyorum fakat seçenek cok az netflixe göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun yaptiklarimla ayni seyleri uyguladim bugun calisti cok tesekkurler
  • cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt

Ben burdan takip ediyorum dizileri, sizin bildikleriniz nelerdir?

https://t.me/ydfvf

• Modem keenetic modemsi reklam engelleme modu var belki o açıktır.

Ya da reklam engelleyen dns kullanıyorsunuzdur. Ben mobilden ve tv stickten cihazları eşledim. Mobilden 4G ile reklamı izleyip tekrar wifiye alıyorum ardından stickten uygulamayı başlatıyorum.

• cihazı alalı daha bir ay oldu. dizi izlerken görüntü gitti, hdmi uzatma kablosu bozulmuş, alet sağlam neyse ki.
    niye bozuldu durduk yere anlamadım.

istech firmasıyla iletişime geçtim, kabloyu yollayacağım. bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 5 Mart 2021; 12:4:8 >
  • Tv de tek Hdmi girişi varsa

Hdmi çoklayıcı kullanarak aynı anda hem uydu hem stick bağlanarak

kullanılabiliyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: MeTeN

Tv de tek Hdmi girişi varsa

Hdmi çoklayıcı kullanarak aynı anda hem uydu hem stick bağlanarak

kullanılabiliyormu

Düzgün bir HDMI çoklayıcı ile işinizi görebilirsiniz.

• JaDu kullanıcısına yanıt

Evet usb girişi yok. Sadece bluetooth cihazlar bağlanabiliyor. Bende yazılım olarak çok şey denedim ama normal klavye fare gibi olmuyor. Linkini verdiğim ayrı klavye ve mouse alacağım.

https://www.ciceksepeti.com/mf-product-shift-0082-bluetooth-slim-klavye-siyah-kc1810116?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=0.24.5

https://www.n11.com/urun/everest-sm-bt31-kablosuz-optik-mouse-744273?magaza=elmacik&renk=siyah

• Selamlar. Bilgisayarımın bağlı bulunduğu ağda filtreleme var. netflix kurulumuna ve indirmelere izin vermiyor blokluyor. Bu medya oynatıcıyı alıp usb den pc ye bağlayınca netflix izlemem mümkün olur mu yoksa ağ yine engel olabilir mi

• Bağlantınız gizli değil

Saldırganlar www.apkmirror.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgiNET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

şeklinde uyarı verip indirme sayfalarını açmıyor.

• Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var. Bu cihaz sonuçta Wireless ağına bağlı ya bilgisayarımda bir klasör var ve ortak ağa açık. Evde diğer laptop ile direkt bu ortak klasöre erişerek videoları oynatıyorum. Acaba aynı şeyi TV Stick ile de yapabilir miyim? Bazı dosya yönetici programlar yükledim cloud vs bağlanıyor ama ortak ağa bağlanmayı bulamadım.

Tahmini olan ya da denemiş olan var mı?

• Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    Yapabilirsin.

Windows yüklü pcde filmlerin olduğu klasörü sağ tıkla,özelliklere tıkla,açılan pencerede paylaşım sekmesine gelip paylaşımı aç. Böylelikle bu klasörü ağdaki diğer aygıtlar da görebilir. Sonra Stickte dosya yöneticisini çalıştır ( storedan yükle bir tane, çoğu ağdaki aygıtlara göz atmana izin verir) paylaştığın pc yi sonrasında da klasöre gir. Klasördeki istediğin filmi izle. (film izlemek için mx player veya VLC player yükle)

Forumdan alintidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var. Bu cihaz sonuçta Wireless ağına bağlı ya bilgisayarımda bir klasör var ve ortak ağa açık. Evde diğer laptop ile direkt bu ortak klasöre erişerek videoları oynatıyorum. Acaba aynı şeyi TV Stick ile de yapabilir miyim? Bazı dosya yönetici programlar yükledim cloud vs bağlanıyor ama ortak ağa bağlanmayı bulamadım.

Tahmini olan ya da denemiş olan var mı?

Xplore dosya yöneticisisini yükle. İçinde dlna dan dosya paylaşımı var. Diğer yöntemlerde var. Video da anlatılmış.

• Merhaba; ben bunu aldım kullanıyorum, YouTube'dan bir şeyler ararken yazmak biraz zor oluyor, kolay bir yöntemi var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Sesle yazmak
  • Kumanda da mikrofon mu var?

Edit : Varmış. Bilgilendirme için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 5 Mart 2021; 22:22:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 saat önce sorunsuz kullandığım cihazı acıyorum ancak görüntü gelmiyor. Tüm kabloları söküp taktım yine aynı. Zaten yapılacak baska bir şey de yok. Ne olmuş olabilir? Daha 3 gün önce almıştım cihazı.

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.