Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.625
Cevap
190
Favori
482.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rumuzumdur

https://dlandroid.com/send-files-to-tv-apk/download/

adresinden send files to tv programı bulunur.

Bana windows versiyonu lazım çünkü cihaza dosyayı pc den aktaracağım,kendi sitesi şu an dosya bulunmamaktadır hatası veriyor.

• Merhabalar, cihazımla ilgili gözüme batan bir sorun var. Cihaz açıldıktan sonra 5 dakika içerisinde 1 saniyeliğine siyah ekran veriyor ve sonra görüntü geri geliyor. Büyük bir sorun değil fakat iyice rahatsız etmeye başladı beni, aynı sorunu yaşayan veya sorunun sebebini bilen biri var mı?

• Arkadaşlar tekrar merhaba....cihazı bugün aldık,kurulumunu yaptım,gayet güzel ve akıcı,netflix ve youtube gayet güzel çalışıyor.

IP tv için smart ip tv yazılımını kurdum ancak usb girişi olmadığı için,mu3 ip tv oynatma listesini cihaza ve programa nasıl yükleyeceğimi bulamadım,youtube da 3 parti yazılımların nasıl yükleneceğini anlatan videolar var ama mu3 liste yüklemeyi anlatan yok,yardımcı olabilirseniz yada bir kurulum rehber adresi gösterirseniz çok memnun olurum.

Not:sendtofiletotv programı uygulamalardan cihaza yüklenirken,aynı programın pc versiyonu,pc ye yüklenmiyor,2 ayrı pc de denedim aynı hatayı veriyor.

• eagle35 E kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.tv.remote

Linki telden kopyala yapistir yapmani saglayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle35

Bana windows versiyonu lazım çünkü cihaza dosyayı pc den aktaracağım,kendi sitesi şu an dosya bulunmamaktadır hatası veriyor.

Alıntıları Göster

bilgisayardan yapmak istiyorsan kolay yolu var, pc ile stick aynı ağda olsun.

ayarlar > cihaz tercihleri > hakkında > durum > IP adresi kısmından IP adresini bir yere not et.

Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU]

stick'e x-plore kur, normal markette var. x-plore uygulamasını açıp WiFi sunucusu'nu tıkla. yeşil nokta çıkacak üstünde.

pcden tarayıcı aç, stickin IP adresini yaz sonuna :1111 koy, örneğin 192.168.10.82:1111 gibi.

xplore WiFi file manager açılır, orada yükle butonu var, tıklayıp istediğin dosyayı sticke atabilirsin.

stickte xplore açıp attığın dosyayı görebilirsin, tıklar yüklersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 8 Mart 2021; 22:10:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrıca Mistckte x-plore menusunde LAN-sunucu ekle-tara dan aynı wifiye bağlı windows pc de paylaşıma açtığın(Nasılı aşağıda) dosyaları hatta videoları full çözünürlükte takılmasız ve altyazısıyla izleyebilirsiniz. Ama dosyaya tıkladığında x-plore Un kendi video oynatıcısı ile tavsiye ederim. Bende mx player ile takıldı mesela...

Video kaynağı illa windows pc olmak zorundada değil, android telefonda olabilir. Yeterki aynı wifiye bağlı olsun. Ama onu maximum çalıştırınca yazarım.

Windowsta klasör ve dosya paylaşımı nasıl oluyor dersek:

başlat menüsü-sağ tıkla-ağ bağlantıları

ağ ve paylaşım merkezi-gelişmiş paylaşım ayarları

-özel-ağ bulmayı aç

-dosya ve yazıcı paylaşımını aç

-konuk veya ortak-ağ bulmayı aç

-ortak klasör paylaşımı kapat

-dosya paylaşımı bağlantıları-40,56 aygıtlar için paylaşımı etkinleştir

-parola korumalı paylaşımı kapat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumuzumdur -- 8 Mart 2021; 22:54:31 >
  • mi box ile mi tv stick arasında kullanım ve uygulama erişim farklılığı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

mi box ile mi tv stick arasında kullanım ve uygulama erişim farklılığı var mı?

Tamamen aynı. Aynı arayüz, aynı uygulamalar, aynı market. Tek fark donanımda. usb girişi, 4k desteği. Tv niz 4k değilse usb den takıp film izlerim demiyorsanız mi stick alın geçin

• mu5tafa kullanıcısına yanıt

Hocam bende mi box ve amazon tv nin kutuları var. Mi tv Stick i hediye edeceğim. Hediye olarak vereceğim büyüğümüz de rahat kullanabilsin istiyorum. Amazon u kullanamayacağını düşünüyorum o nedenle mi box ile mi stick arasında içerik farklılığı yoksa fazla para ödemek istemedim. Sanırım mi tv stick ihtiyacımızı karşılar, teşekkür ederim Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU] 

• AEGEA kullanıcısına yanıt
    Hocam USB den bağladıysan bu olabilir adaptörü ile fişten bağla sorun olmaz sanırım yeterli elektrik beslemesi olmayabilir TV de
  • hsö123456 H kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığım ilk günden beri adaptörle kullanıyorum cihazı başka bir yerden kaynaklanıyor galiba
  • Değerli yanıtlarınız için çok teşekkür ederim ama çözemediğim problem aslında şu:bu cihazda kopyala yapıştır özelliği ve usb desteği yok,GSI IP TV programı kurulu,buna pc den mu3 oynatma listesini nasıl yüklerim,bu liste sadece text,herhangi bir program değil,burada tıkandım kaldım,değerli yanıtlarınızı bekliyorum,mümkünse birilerine anlatır gibi basit anlatabilirseniz çok teşekkür ederim.

• eagle35 E kullanıcısına yanıt

yukarda gösterdiğim şekilde text dosyasını da atabilirsin. text dosyasını açabilir, seçebilir kopyalayabilirsin.

• bu ne sıkıntılı cihazmış arkadaş yorumları okurken başım ağrıdı.

onu öyle yap buna şöyle ayar çek nedir ya oldu olacak cihazın yazılımını da biz yapalım.

yuh yani , iyi ki almamışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: AYLAVYU

bu ne sıkıntılı cihazmış arkadaş yorumları okurken başım ağrıdı.

onu öyle yap buna şöyle ayar çek nedir ya oldu olacak cihazın yazılımını da biz yapalım.

yuh yani , iyi ki almamışım.

Asıl bu cihaz veya mi box rahatlık arayanların tercihi. Tek kumanda ile tüm dünya elinin altında.kibrit kutusu kadar. At cebine her yere götür.. Usb den gücünü alıyor.

Yukarıdaki ayarlar cihazın ekstrem özelliklerinden faydalanmak isteyenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 9 Mart 2021; 17:54:16 >
  • adamlar cihazı aç YouTube izle netflix izle diye yapmış. kumandayı fareye çevireyim, dışardan uygulama kurayım, dosyalarımı atayım, iptv kurayım korsan tv izleyeyim diye yapmamış. böyle şeylerle uğraşıp karmaşıklaştıran biziz, alette sorun yok sorun bizde.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Aslında en iyilerinden 2 apk kursak birşey olmaz ama biz beleş diye ne bulursak kuruyoruz. Abartmaya gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.