Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de apk olarak kurmuştum ama kilit ekranı açılışında falan biraz kasmalar oluyodu kaldırdım. İşlemci yeterli değil galiba bu özellik için. Yoksa apk ile uğraşmazdık.
  • PaxTR kullanıcısına yanıt

Saturn'de dediğinizi ben de kısmen yaşadım ama Mars ve Dünya temalarında karşılaşmadım, 2-3 haftadır kullanıyorum gayet akıcı şimdilik.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Bu süper wallpaperlar çok şarj yiyor mu? Kullanan arkadaşlar ne düşünüyorsunuz?
  • DaRK_KniGHT_ kullanıcısına yanıt
    Ben bir kac saat deneyimledim. Ama normal duvar kağıdına göre illaki daha fazla yiyecektir. Ekrandaki sayfalar arası gecişte de hareket ediyor çünkü. Tahminim ekran süresini ortalama 1 saat kadar düşürecektir. Deneyimleyen arkadaşlar daha net yorum yapacaktır
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Sizin adınıza sevindim akıcıysa. Genelde amoled ekran icin wallpaper kullandığım için ihtiyaç duymuyorum ben
  • arkadaşlar ekran koruyucu tavsiyeniz nedir. kullanıp da memnun olanlar varsa link alabilirmiyim

• CXath1 C kullanıcısına yanıt

Sayfa 469

• quote:

Orijinalden alıntı: EsFaEr

Bu mesaj silindi.

evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DaRK_KniGHT_ kullanıcısına yanıt
    Ciddi derecede şarj tüketmiyor, mutlaka var ama "yok ya bunu kaldırayım şarjı yedi bitirdi" demedim henüz.
  • Pil için ekran süresi nasıl net gösteriyor arkadaslar çözemedim bir baktım 6 saatti bir baktım 4 e dusmus ekran

• Miui 12.0.2 den otomatik 12.0.3'e geçmiş telefon sanırım. Şarj inanılmaz derecede hızlı bitiyor. Bir yolu var mıdır dostlar yeniden iyilesse?

• memomur M kullanıcısına yanıt

Reset atıp,sıfırdan kurulum yapmak harici bir çözüm yok maalesef.

• Selamlar. bir ucu type c bir ucu hdmi kablo alsam direkt televizyona taksam çalışır mı? önerebileceğiniz kablo var mı link atarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
  • Xiaomi nin arama app ini neden portlamıyorlar? Bilen duyan var mı bu durumu? Google aramadan kurtulsak...
  • arkadaşlar eşim için almıştım 1,5 ay fialn oldu olmadı fakat bu sensör sorunu illet ettirdi sırf bu yüzden çihazı servise geri göndereceğim mümkünse iade isteyeceğim fakat ekran gorilla glas olmasına rağmen yüzeyde çantaya koyma kaynaklı çizilmeler olmuş ekran koruyucu takmak zorundamıydık bilmiyorum nasıl bir yol izlemeliyim ne yapmalıyım tecrübe eden arkadaşlar yardımcı olabilirmi

• memomur M kullanıcısına yanıt

Burda kolay cevap alamıyorsunuz maalesef. Accubatery yükleyin hocam otomatik başlat izin verin arka plan kısır kaldırın. Kendi uygulaması 24 saatte bir sıfırlıyor.

• 3500tl civarına 64gb olan versyonunu almayı düşünüyorum. Sağlam bataryası ve amoled ekranı beni cezbetti. Bu fiyat bandına bu alınır mı yoksa bunu alacağına şunu bakabilirsin diyeceğiniz bir cihaz var mı?

• Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
    Tel.in ekranında böyle bir sorun oluştu. Sol tarafta pembe bir çizgi. Çözümü var mı

• Geçmiş olsun,ekran değişimi harici bir çözümü yok maalesef...

• 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.