Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (472. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
762.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler.Telefon daha iki aylık en iyisi para iadesi talep etmek.Biraz uğraştırır ama 2aylık tel.i de servise göndermek istemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tercih sizin...

• Arkadaşlar ultra geniş açı çekim modu nasıl oluyor. Kamera ayarlarında göremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: PeterPan13

3500tl civarına 64gb olan versyonunu almayı düşünüyorum. Sağlam bataryası ve amoled ekranı beni cezbetti. Bu fiyat bandına bu alınır mı yoksa bunu alacağına şunu bakabilirsin diyeceğiniz bir cihaz var mı?

Poco X3 NFC veya Samsung Galaxy M51 alın derim. Ghost screen veya sensör sorunu yaşayabilirsiniz bu cihazda ve bazen cidden sinir bozucu olabiliyor bu iki sorun. Risk almanıza gerek yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

Arkadaşlar ultra geniş açı çekim modu nasıl oluyor. Kamera ayarlarında göremiyorum

Uygulamayı açtığınızda altta 1x yazan yerin soluna dokunursanız 0.6x yani geniş açılı kameraya geçiş yapacaktır.

• Arkadaşlar WhatsApp dan görüntülü görüşürken ses ekolu gidiyor karşı tarafa. Yani yankı yapıyor. Birkaç kişiyi aradık hep aynı. Var mı böyle problem yaşayan

• Bir de simkartınız etkinleştirilmedi uyarısı veriyor.ilk sayfadaki talimatları yaptım ama telefon yeniden başlayınca tekrar uyarı geliyor

• CXath1 C kullanıcısına yanıt

Ayarlar-uygulamalar-xiaomi sim hizmetlerinin bütün bildirim,veri vs izinlerini kapatın...

• Arkadaşlar cagri geldiğinde ekran açılmıyor telefon çalıyor ama ekran uyanmiyor sorunu nasıl çözülür bilgisin olan varsa yardımcı olursa sevinirim Dah öncede yazmıştım bu sorunu ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unsal Tosun VOQDX -- 21 Aralık 2020; 18:11:29 >

Bu sorun çocuk seslerinde yapıyor. 5 yaşında çocuğum var. Onun sesi ekolu gidiyor. 10 yaşındaki çocuğun sesi normal gidiyor. Çok ilginç bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: EsFaEr

Burda kolay cevap alamıyorsunuz maalesef. Accubatery yükleyin hocam otomatik başlat izin verin arka plan kısır kaldırın. Kendi uygulaması 24 saatte bir sıfırlıyor.

Evet eskiden az ve öz konuşma olurdu şimdi biraz gürültü var gibi. :) Teşekkürler. Sanırım Hard reset yapacağım. En iyi çözüm o gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Reset atıp,sıfırdan kurulum yapmak harici bir çözüm yok maalesef.

Efe bey teşekkürler. Ben de açıkçası çözümün o olacağını düşündüm. Ama üşeniyorum. Google authenticator şifreleri vs. Hepsini yedeklemek sonra tekrar almak çok sinir bozucu.

• memomur M kullanıcısına yanıt

Garantili cihaz olunca tek çözüm maalesef reset atmak...

Yurtdışı cihaz olsa farklı stock rom,custom rom veya aosp tabanlı rom yüklenerek bu sorunlar giderilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 21 Aralık 2020; 1:38:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

Bu sorun çocuk seslerinde yapıyor. 5 yaşında çocuğum var. Onun sesi ekolu gidiyor. 10 yaşındaki çocuğun sesi normal gidiyor. Çok ilginç bir durum

Hocam benim cihaz yurtdışı. Araştırdırdım çoğu kişide bu sorjn var. Çözüm öneriniz var mı acaba.

@efebora06

Farklı rom yükleyin...

Hellas miui 12 son sürüm olabilir. İlk sayfa da verilen twrp yöntemi ile yükleyin...

https://androidfilehost.com/?fid=10763459528675587455

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 23 Aralık 2020; 1:45:36 >
  • Selamlar,

Bu telefonda SD card girişi yok değil mi?

Olmaması süper saçma :s.

Bir de Realme 7Pro ile bunun arasında kaldım. Daha pahalı olmasına rağmen Gorilla Glass 5 ve Alüminyum çerçeve, yuvarlatılmış kenarlar cezbediyor.

Bir taraftan da onlarca problem yazmışsınız. Macera aramayıp Realme'ye mi yöneleyim :).

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PongoLLe -- 21 Aralık 2020; 17:33:49 >
  • PongoLLe P kullanıcısına yanıt
    Sd kart benim açımdan bi sorun değil. 128 gb aldım. 50 60 gb anca doldurabiliyorum. Fotoğraflar için zaten google fotoğraflar var. Çok video çekiyorsanız ve film dizi indiriyorsanız telefona yetmeyebilir. Ama sd kart için vazgeçmeyin bence
  • efebora06 kullanıcısına yanıt

Hocam cihaz henüz kayıt yapılmadı. bootloader açılmış sadece. 3 gün önce aldık cihazı. haftaya kayıt için gidicem. kayıttan sonra mı sizin dediğiniz yüklemeyi yapayım. yoksa şimdi yapsam sıkıntı olurmu?.

birde rom yükleyince içindeki veriler gider mi. yaklaşık 60gb dolu.

Veriler gider. Kayıt için acele etmeyin sim 1 için 4 ay, sim 2 için de 4 ay toplam 8 ay yasal kullanım hakkınız var sonuna kadar kullanın derim.

Yedek alıp verdiğim romu yükleyin memnun kalırsınız... IMEI için sadece BL açık olması yeterli, içindeki rom önemli değil....

• efebora06 kullanıcısına yanıt

Yedekleyip deneyeceğim hocam. Peki bu rom bahsettiğim yankı sorununu çözermi hocam.

örnek video da yükledim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CXath1 -- 21 Aralık 2020; 20:41:36 >
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.