Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kendi cihazımda Bliss Aosp rom yüklü,diğer telefonda da MIUI 11 yüklü ve her ikisinde denedim yankı yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt

Mi forumda da benzer şikayet var. Birkaç görüşme yaptık hepsinde aynı. Dediğim gibi bizim sesimizde problem yok. Çocuk sesinde problem oluyor. Özellikle ince seslerde

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CXath1 -- 21 Aralık 2020; 22:2:48 >

• CXath1 C kullanıcısına yanıt

Tercih sizin,yurtdışı cihaz sahibi olup da ısrarla fabrika rom kullanma isteğinizi anlamadım,çözüm önerilerini sundum,deneyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 21 Aralık 2020; 22:3:25 >

Konuyu açan ben değilim hocam. Ben orada da sordum sadece. Custom rom kullanırım sorun değil. Siz normal sürümde de Böyle bir sorun yaşamadım dediniz.

• CXath1 C kullanıcısına yanıt

Bugüne kadar BL kilit açılana kadar normal sürüm kullanırım kilit açıldıktan sonra ASLA normal/stock/orijinal rom KULLANMAM.

Ben bu ses sorununu yaşamadım/yaşamıyorum,alıntı yaptığınız forumda bir arkadaş google asistanı kapatarak çözmüş demek ki kronik bir sorun değil... Başka bir üye de rom yüklemiş ama çözüme kavuşmamış...

Daha önce de yazdım yedek alıp verdiğim romu yükleyin deneyin,bir kaybınız olmaz,baktınız ki sorun devam ediyor sahibinden sitesine maddi / nakit sıkıntısından dolayı 3 günlük telefon satılıktır ilanı verirsiniz olur biter....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 21 Aralık 2020; 22:19:10 >

Google asistanı kapatıp denedim hocam bişey değişmedi. 3000 tl ye aldık teli. Acil satılık tel en az 500 zarar ettirir. Tamam yardımcı olmaya çalışıyorsunuz eyvallah ama cihazda bu tarz sorunlar var. Sensör sorunu da var onu dert etmiyorum şu an. insanı soğutuyorlar cihazdan. İnce seslerde böyle birşey yapması akla mantığa sığmıyor.

dediğim gibi yedek alıp rom yükleyeceğim en kısa zamanda.

• Dediğim gibi rom yükleyip deneyin,belki düzelir,garantili cihaz sahibi olsanız daha kötü sıfırlamak harici bir çözümünüz olmazdı ama şimdi rom değiştirerek sorunu çözme imkanı var...

Android 11 Aosp Bliss rom ekran süresi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 21 Aralık 2020; 23:13:43 >

• Bende mi note 10 lite var anneme redminote 9 pro aldık miui 12 güncellemesini yaptıktan sonra telefonda 4.5g çekmemeye başladı..mobil veride edge olarak bağlanıyor birtek..aktif olmasına rağmen.böyle bir sorun yaşayan oldu mu
  • erhanacars E kullanıcısına yanıt

Hangi telefonda bu sorun var ? Ayarlardan ağ sıfırlama yapıp deneyin...

• Resminote9 pro

İmei işlemi yapıldı ise onda hata vardır,işi bilen birisine tekrardan imei repair yaptırın...

Garantili cihaz ise direk servise gönderin....

• Aynen IMEI yapıldı ondan sonra oldu

İşi bilen,ehil kişilere yaptırın...

Özelden tavsiye gönderiyorum

• Çok teşekkürler
  • Ön camım çizildi hafif, ekran olmadan sadece cam değişiyor mu

• Arkadaşlar cihaz da Google phone yüklü ilk defa böyle bir şey oldu gelen her aramada otomatikmen çağrı reddedildi kendim kapatiyormusum gibi bir durum oluştu şuan düzeldi ama sizce uygulamadan kaynaklı bir sorun mu?

• Alonedark_01 A kullanıcısına yanıt

Arama ayarlarında spam açıksa ondan olabilir...

Benim de arama ayarlarında spam filtresi açık ama daha önce spam olarak belirlenmemiş hiçbir numarayı engellemiyor
  • DaRK_KniGHT_ kullanıcısına yanıt

O kısım laf olsun torba dolsun gibi sanırımXiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

• Arkadaşlar telefon kilit ekranındayken yani ekran kapalıyken whatsapp bildirimleri geç geliyor. Dünde 10-15sn geçikiyordu. Şimdi 1dk fazla sürüyor düşmesi. Teli elime alınca yani ekran açılınca anında düşüyor. Telegram ya da sms lerde sorun yok. Ekran kapalıyken anında bildirim geliyor.

Wharsapp için otomatik başlatmayıda açtım ama durum aynı

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.