Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DaRK_KniGHT_

Belki bu uygulamalara gelen güncellemelerle alakalı bişeydor, bazen uygulamalar çok şarj yiyebiliyor sonraki sürümlerde yeni güncellemeyle düzeltiliyor, direkt Xiaomi ile ilgisi olmayabilir

Olabilir teşekkürler.

• Titreşim gücünü biraz daha arttırmanın yolu var mıdır ?

Bir tuşlardan piyano tuşu sesi geliyordu Mi 6 'da bunda var mıdır ?

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt

Meraktan sordum ama güzel meslekmiş ayda 3 tane falan note 10 lite alabilirsin büyük ihtimal hocam :))

• piperka106 kullanıcısına yanıt

Garantili cihaz ise Google arama ve mesajlaşma uygulaması vardır ve bu yüzden piyano tuş sesleri sizde olmaz.

Garantisiz cihaz ise custom rom yükleyip görselde ki adımları takip edebilirsiniz...

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 17 Aralık 2020; 17:20:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Gps performansı çok iyi
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Sanırım 8gb ramli modeli düşünüyorsunuz o fiyatı dediğinize göre. Hiç kafanız ağrımaz gps falan sorunsuz. Bazılarında yakınlık sensörü sorunu oluyormuş konuşurken ama ben ve çevremde bu telefonu kullanan 4 kişide öyle bir sorun yok.
  • MistırVinçestır kullanıcısına yanıt
    O kadar değil, gerçi biraz eski olup bürosu olanlar 10bin kazanır en az, ben bir şirkette iç denetçi olarak çalışıyorum.

Bu arada super wallpaper kullanan var mı aranızda? Ben kullanıyorum memnunum, sadece saturn de sorun var gibi, mars ve dünya temaları başarılı.
  • Dostlar hızlı sarj yerine ipad 10 w ile sarj ettim batarya düzeldi şükür sıkıntı yok dün ki ani düşme olmadı demekki hızlıu sarj pek sağlıklı değil gibi . Onun dısında telefonda sensör sorunu var diye okudum ama bende yok bugun 30 görüşme yaptım hatasız çalıştı tabi şans işi teknoloji.

• Cihazımda Xiaomi Super Wallpaper Mars ve Dünya uygulamaları yok. Nasıl yükleyebiliriz? Apk indirdim olmadı.

• PHI kullanıcısına yanıt
  • Whatsaptan bildirim gelince ekran uyanmıyor cozumu var mıdır sadece ses geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Whatsaptan bildirim gelince ekran uyanmıyor cozumu var mıdır sadece ses geliyor
    Bende de tam tersi bazen ekran uyanıyor ses gelmiyor. Ayrıca instagramdan bazen bildirim gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightBlue-S

Bende de tam tersi bazen ekran uyanıyor ses gelmiyor. Ayrıca instagramdan bazen bildirim gelmiyor.

Alıntıları Göster

Değişik bir sıkıntı hocam, malum bildirim ışığıda olmayınca insan göremiyor son durumu e ben always on displayda acmak istemiyorum mi 9 lite ki gibi arkadaki xiaomi yanıp sönseymiş çok güzel olurmuş.

• quote:

Değişik bir sıkıntı hocam, malum bildirim ışığıda olmayınca insan göremiyor son durumu e ben always on displayda acmak istemiyorum mi 9 lite ki gibi arkadaki xiaomi yanıp sönseymiş çok güzel olurmuş.

Alıntıları Göster
    Bence arkada logo yanması kadar saçma bir şey yok onun yerine huaweiler gibi ahizenin içine koysa yine iyi. Bu sorun bence bir bug çünkü kontrol etmediğim bildirim ayarı kalmadı ve bazen oluyor bazen olmuyor sebebini hala bulamadım sanırım bug.

• quote:

Orijinalden alıntı: NightBlue-S

Bence arkada logo yanması kadar saçma bir şey yok onun yerine huaweiler gibi ahizenin içine koysa yine iyi. Bu sorun bence bir bug çünkü kontrol etmediğim bildirim ayarı kalmadı ve bazen oluyor bazen olmuyor sebebini hala bulamadım sanırım bug.

Alıntıları Göster

Hocam bildirim sorunu çözdüm şimdi sms olarak bildirim geldiğinde sıkıntı yoktu ama whatsap türevi bildirimlerde ekran yanmama sıkıntısı vardı biraz kurcaladım telefonu çözüldü.

Ayarlar-her zaman açık ekran &Kilit ekranı -bildirimler geldiğinde ekran kapalıyken- ekranı yak .

diğer animasyonu seçtiğide sadece ekran kavis yerleri yanıyor . O yuzden kesin çözüm ekranı yak seçeneği.

• NightBlue-S kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum ara sıra. Ekran yanıyo bildirimin sesi yok. Açıyorum telefonu genelde bu bildirimler alısveris uygulamalarından haber uygulamasından falan gelmiş oluyor. Hatta bazen telefon cepteyken de denk gelebiliyor.
  • quote:

Hocam bildirim sorunu çözdüm şimdi sms olarak bildirim geldiğinde sıkıntı yoktu ama whatsap türevi bildirimlerde ekran yanmama sıkıntısı vardı biraz kurcaladım telefonu çözüldü.

Ayarlar-her zaman açık ekran &Kilit ekranı -bildirimler geldiğinde ekran kapalıyken- ekranı yak .

diğer animasyonu seçtiğide sadece ekran kavis yerleri yanıyor . O yuzden kesin çözüm ekranı yak seçeneği.

Alıntıları Göster
    Hocam ben bu ayarı yaptığınız halde açılmıyor sandım zaten bunu yapınca yanıyor ekran. Ben ekranı uyandır olarak kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: PaxTR

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum ara sıra. Ekran yanıyo bildirimin sesi yok. Açıyorum telefonu genelde bu bildirimler alısveris uygulamalarından haber uygulamasından falan gelmiş oluyor. Hatta bazen telefon cepteyken de denk gelebiliyor.
    Bende özellikle WhatsApp olmak üzere birkaç uygulamada daha oluyor diğer haber alışveriş uygulamaları vs yaşamadım. Ayrıca instagramdan ve donanım haberden genellikle hiç bildirim gelmiyor uygulamaya girince görüyorum mesajları falan. Sebebini çözemedim tüm bildirim ayarları açık sanırım bir çeşit bug olmalı.
  • NightBlue-S kullanıcısına yanıt
    Valla ben çok sorun etmiyorum bu durumu o yüzden ayarları kurcalamadım pek. Ama illaki bi çözümü vardır ayarlar kısmında
  • PHI kullanıcısına yanıt

Xiaomi super wallpaper apk larını indirdikten sonra, (şuan 8 farklı tema var, 3 mars, 3 dünya, 2 saturn) Google Duvar Kağıtları uygulamasını indirdim, orada sağda en altta animasyonlu duvar kağıtları yer alıyor, onun içerisinde görünmesi lazım. Oradan istediğinizi uygulayabilirsiniz, görsellik açısından çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.