Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• BL açmadan her ikiside yüklenemez ayrıca mi flash ile custom rom yüklenmez (eu) custom rom sadece twrp ile yüklenir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum, her zaman olan bir şey değil ama olduğu zaman nerdeyse klavyeyi kullanmak mümkün değil. Yeniden başlatınca sorun bir süre gözükmüyor. Yabancı forumlarda tartışılan bir şey ve ortada herhangi bir çözüm önerisi yok. Resmen ekran hassasiyetini kaybediyor. Geribildirim uygulaması üzerinden sorun olarak bildirdim, sizin de bildirmenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar gm 5 plus dan mi note 10 lite geçtim telefonun şarjı çok iyi maşallah ekran koruyucu önerisi link olarak yazar mısınız lütfen.

• erkan4577 E kullanıcısına yanıt

İlk sayfada mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Navigasyon tuşlarıyle ilgisini anlayamadım hocam, whatsapp da veya chrome da başıma gelebiliyor bu durum yani navgasyon açıkken olmuyor.Ama bununla ilgili yazılımsal bir durum mu acaba?

Bu arada navigasyon tuşları hangi menu altından açılıyor.

Navigasyon tuşları açıkken sağdan veya soldan kaydırarak geri gitme olayı kapanıyor ya, o olay gidince klavyeye de engel olmamış oluyor. Navigasyon tuşlarını açmak için Ayarlar-Ek ayarlar- Tam ekran görünüm oradan da Tuşlar'ı seçerek yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

BL açmadan her ikiside yüklenemez ayrıca mi flash ile custom rom yüklenmez (eu) custom rom sadece twrp ile yüklenir..

Yani BL kilidini açarsam Mi Flash ile EEA sürümünü yükleyebilirim, değil mi? BL kilidi açınca cihaz tamamen garanti dışı mı kalıyor?

• Arkadaşlar bende mıu 12 güncelledim fakat youtube nwtflıx beın ekran içinde ekran özelliği aktif olduğu halde ekranda sadece ses geliyor ne yapmam lazım

• Bazı uygulamalarda bildirim çalışmıyor. Mesela bundle uygulamasında son dakika bildirimleri açık, ayarlardan tüm bildirim izinleri açık fakat bir türlü bildirim gelmiyor. MIUI 12.

• solent S kullanıcısına yanıt

Kardeşim, mi hesabının oturumunu kapatıp tekrar bağlayın düzelmesi lazım.

• BL kilit açarsanız istediğin sürümü/romu yüklersiniz...

Servis BL kilidinizin açılıp/kapandığını isterse görebiliyor,yani risk almaya değmez....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 5 Ekim 2020; 8:55:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Bazı uygulamalarda bildirim çalışmıyor. Mesela bundle uygulamasında son dakika bildirimleri açık, ayarlardan tüm bildirim izinleri açık fakat bir türlü bildirim gelmiyor. MIUI 12.

bundle için oto başlat açın

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Baska sarj aleti ile de denedim çok fark gözlemlemedim açıkçası.

Bende 4 saatte zor doldurdum yavaş şarj ile ama 1 saat ekran süresi farketti. Onun da sebebi telefonu pek zorlamadım. Yavaş veya hızlı şarj etmenin pilin boşalmasına etkisi sıfır. Ama tek dikkatimi çeken %100 olduktan sonra 15-20 dakika daha fişten çekmeyince ilk %10'luk kesimin düşüşü yavaş oluyor.

• Bence pilin boyutune göre hızlı gidiyor şarjı önceden Huawei mate 20 lite vardı , çok farkı yok ondan.

• quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Arkadaşlar bende mıu 12 güncelledim fakat youtube nwtflıx beın ekran içinde ekran özelliği aktif olduğu halde ekranda sadece ses geliyor ne yapmam lazım
    Navigasyon tuslari kapali olunca pip özelliği düzgün çalışmıyor. Simdilik 2 tane çözümü var.
    1- video izlerken direk ana menuye dönmek yerine yanlardan kaydirararak ana menüye gecince pip çalışıyor.
    2- yine video izlerken ust paneli indirip orada ki ayar segmesine basınca, direk telefon ayarlar menusune geçiyor o an pip ekranı beliriyor. Ondan sonra ana menuye gecilsede pip devam ediyor.

• deneyeceğim teşekkürler

• arkadaşlar selam, bu telefonla uyumlu olarak kullanabileceğim araç şarj cihazına ihtiyacım var, bir öneriniz var mıdır?

bir de, bu telefon ile birlikte tws kulaklık kullanan var ise hangi marka ve modeli kullandığını ve memnun olup olmadığını (ses yüksekliği, kalitesi, vs.) belirtebilir mi? teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar Note 10 lite 2500 bir arkadaş veriyor / poco f2 pro ise 3450 tl değer mi sizce oyun oynamam sadece takılırım telefonda film bile izlemiyorum

• Arkadaşlar merhaba,

Telefonun 2x kamera modu 1x modundan daha iyi fotoğraflar çekiyor. Acaba 2x modunda iken telefon Sony sensörü mü kullanıyor? Fotoğraflar hem keskinlik olarak hemde genel duruş olarak benim gözüme bir tık daha iyi geldi 2x modunda.

Son olarak telefon beklemedeyken bayağı şarj yiyor maalesef. AOD açık kullanıyorum ama eski telefonum Galaxy S8+ aynı kullanıma rağmen bekleme modundayken daha iyiydi. Önerebileceğiniz ayarlar var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OdinOCTA -- 5 Ekim 2020; 14:45:0 >
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.