Teğmen
01 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Forum icerisinde bulunan tüm kodları denedim ama olmadi

1000 dk uygun tarife icin gizli kod öneriniz varmi yardimci olabilirmisiniz

Suan tl yuklemedim ve herhangi bir tarife kaydim bulunmuyor

Arkadaşlar yeni geldi tavsiye ederim bulundugunuz bolgede turkcell bayilerinde isteyinizz

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/aa/bb/c7/aabbc721336d8bbfe60e23c69368ceed.jpeg&t=0&width=480&text=1
Vodafone esnaf aile paketinden aylık 5 gb dolmadan bitiyor ek paketler cok fiyati yuksek ve alamiyorum acaba faturasizlarda gibi kisa kod varmidir yardimci olursaniz cok sevinirim
X(]
Arkadaşlar herkesin bildiği bir premium link cbox sitesi kaldığı yerden devam etmektedir yeniden aramizda

Merhaba arkadaşlar,

İndirmek istediğiniz tüm linkler için aşağıdaki chat sayfasına giriş yaptığınızda sizlere daha hızlı dönüş yaparım. İşten dolayı bazen gecikmeler olsada, chatbox adresinden hızlı bir şekilde dönüş alabilirsiniz.Chatboxum sürekli açıktır.

İndirebileceğiniz hostlardan bazıları:

*Turbobit
*Letitbit
*Uploaded
*Rapidgator
*4shared vs.. diğer hostlardan indirmek istediğiniz dosyalar varsa çevrilir..

İstediğiniz tüm hostlardan link atabilirsiniz.CHAT SAYFASI:
ve birçoğu link siteleri ücretsiz çevirilir

http://turkdebrid.com/
Arkadaşlar ben 4gb ddr3 ram 1333 mhz aldım.Bendeki 2 gb ram 1066 mhz 'dir.Bios açılmaktadır windows kurulurken mavi ekran hatası almaktayım.Bios güncelledim amma nafile açılmadı ve kurulum bile yapmıyor.ustalarıma size cpu-z programı resimleri çektim bu pc 1333 mhz desteklermi ve destklemezmi

SATELLİTE L650-1DE

PARÇA NUMARASI: PSK1JE-05P00NTE

Windows® 7 Home Premium 64 bit (önceden yüklenmiş, Toshiba-HDD kurtarma)
Intel® Core™ i3-350M İşlemci
39,6 cm (15,6”) , 16:9 en boy oranı ve LED arka plan ışıkları ile Toshiba TruBrite® HD TFT 9 en/boy oranı ve LED arka ışıklandırması
Sabit disk 320 GB
Siyah geniş, düz klavyeli Şık Siyah
3,072 (2,048 + 1,024) MB, DDR3 RAM (1.066 MHz)
HyperMemory™ teknolojisini destekleyen ATI Mobility Radeon™ HD 5650
maksimum ömür : en fazla 3s45dak* (Mobile Mark™ 2007).

Bu konuda yardım ederseniz sevinirim..

Arkadaşlar eşime 2 ayda bir 12 tl atıyordum ve uygun paket kampanyaları geliyordu.Şuan 15 tl alabileceğim paket varmı

Vodofone artık altın tarifesi ile sayıklıyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

Cep aran kampanyasından haberi olan varmı .??
iyi geceler admin aşağıda belirtilen linkte bulunan resmi 08,09,2014 tarihinde mahkemede göstermem gerekir.belirtilen linkteki resim açılamamaktadır .Forumda bayağı dolandırıcı olduğu için yardımlarınızı bekliyorum ve katkınızın olmasını istiyorum.Bu şahsın hakkında 2 sayfa ek buldum ve yetersiz kalabilir.Sizin yardımlarınıza ihtiyacım olacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_71894911/f_//tm.htm#93611458

aşağıda belirtilen resim donanım linkteki dekont sayfasını almak istiyorum

http://resim.donanimhaber.com/attachment.asp?m=72985038

yukarıda belirtilen hata verdiğinden alamamaktayım...

bluemeth arkadaşın ekteki dosyasını aktarabilirseniz çok sevinirim.....

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Selamlar,

Yakın zaman da Fatura Ödeme merkezi açacağımsizden 1-2 öneri rica ediyorum. Bu işi yapan veya süper sonik fikri olanlar bana yardımcı olursa çok sevinebilirim.

Piyasada bir çok bayilik var herkes ağzını çok açıyor ve hatay - adana çevresine hitap edecektir.

Yapacaklarım;
Fatura parça kontor pc kurulumu vs vs.....
Kontörlü telefon.

Bunların dışında sizce ne yapabilirim. Dükkanın önünde yer mevcut benim aklımda olan 5-10 Tl'ye satılan Telefon kulaklıkları sizce daha neler yapılabilir.

Önerilerinizi lütfen söylermisiniz veya şunu şunu yaparsan işlerin iyi olur gibisinden ne olursa.
HSR 1220 WB HAVA SERİNLETİCİ

Multifonsiyon Hava Soğutucu 3in1 (Soğutma, Temizleme, Nemlendirme) -Kaplama alanı 30 m2 -Midea Plazma İyonizer -3D Rüzgar salınımı -Anti bakteriyel kaplama -Korozyona dayanıklı yıkana bilir FullHD filitre -LED kontrol paneli

midea

fiyatı 195 tl

Alf EPIV-01 Portatif İyonizerli Hava Serinletici

*120 Watt *Soğuk hava üflemesi *İyonizer özelliği *3 farklı şekilde ve hızda “doğal rüzgar” üfleyebilme *5.5 litrelik geniş su haznesi *12 saate kadar programlanabilme *LED ekran *Uzaktan kumanda

bunları hangisi daha verimli çalışır eski vantilatörlerden çok bıktım daha kullanan arkadaş varsa hangisini alabilirim

alf

Not : Evde bebek var (astım hastası) :) :)

25 tl boyle tarife ve paket hangi operatorde var

Teşekkürler vodofone

16.04.2014 13.05 itibariyle, Vodafone Ici 2000 DK, Heryone 500 DK, Heryone 5000 SMS, 1.82 GB Internet kullanim hakkiniz bulunmaktadir. Detayli bilgi icin DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazip 7000'e ucretsiz SMS atabilirsiniz.
Hakkında
Forum İmzası:
Her nefis ölümü tadacaktır..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 380
İkinci El Bölümü Mesajları: 133
Konularının görüntülenme sayısı: 27.553 (Bu ay: 99)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Android Telefonlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.