Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamikpln000000 S kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler hocam.

Dediğiniz gibi yaptım ayarlar da SS lerdeki gibi.

Hala bağlantılar normal youtube da açılıyor.

Belli bir süre sonra kendinden geçer heralde önbellekte o şekilde kalmıştır diye düşünüyorum.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• witamin01 W kullanıcısına yanıt

Telefon zaten çok ağır bu kılıfla beraber 2 katına çıkar bence

• Bence bu telefonu aslında kılıfsız kullanmak lazım, en güzeli o da. İnsan kıyamıyor işte çizilecek vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: SusLanSenKöylü

Hocam iade sebebim xiaomide illa kronik bir sorun oluyor. Kamera arayüzlerinde donma oluyor. Ama mi Note 10 lite pili 10 saat ekran süresi veriyorsa samsung note 10 lite 6-7 saat anca

1 ayı geçti kullanıyorum bir kez bile öyle bir sorunla karşılaşmadım. Bende mi note 10 lite dan önce Samsung note 10 lite aldim wi-fi bağlantı sorunu nedeniyle iade ettim.

• davidddd kullanıcısına yanıt

YouTube uygulamasını devre dışı bırakın.

• Her cihazda yaşanabilecek talihsizlikler sanırsam, bu 2 cihaz birbirini tam olarak üstünlük sağlayamıyor ben şu an için s-pen kullanmaktan vazgeçtiğim için mi note 10 lite bakacağım muhtemelen...

@SusLanSenKöylü@Deae

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

İyi günler bu cihazı almayı kararlaştırdım kafamda, 6-8gb ram ikilisinden hangisi tercih edilebilir. Android kullanmıyorum 6gb ram normalde gayet yeterli gelir günlük işler için en azından pc tarafında öyle 6gb ram kullanıcıları memnun mu?

Bu arada seçimimdeki etmenlerden biri bütçede güzel bir kameraya sahip olması, çok etkili cevaplar bulamadım satıcılarda gece çekimi için güzel bir performans istiyorum. Lazerlerimin fotoğraflarını çekeceğim iphone6 için sonuçları çok iyi olmuyor. Cihazda bütün ayarları yapabiliyoruz sanırsam yüksek ıso , uzun pozlama değeri ile çekiliyor lazer fotoğrafları o şekilde en iyi sonucu alıyoruz. Belki gece modu ayarı buna yakındır bahsettiğim ayarları deneyen olmuşsa bu ayarlarda çekimleri başarılı mı?

Ben youtube da kamera video karşılaştırmalarını izledim. Gece çekimleri hem fotoda hem videoda tatmin edici. OIS yok ama EIS bile gayet iyi görünüyor.

Şu iphone 6s'imi satsam anında alacağım, bekliyorum bakalım.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

nası ldevre dışı yaılıyor bulamadım ama

• quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

Direk devre disi birakma secenegi yok bizim telefonda. Uygulama indirip yapmak lazım.
    https://www.youtube.com/watch?v=aCsllSVXxzU&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 6 Ekim 2020; 11:27:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

Marketten Miui Hidden Settings isimli uygulamayı indirin.

• davidddd kullanıcısına yanıt

Normal youtube uygulamasına varsayılanları temizle dersen belki olur

• selamikpln000000 S kullanıcısına yanıt

Google Play'e girin, yüklü olan YouTube uygulamasındaki güncellemeleri kaldır seçeneğine tıklayın. Orjinal YouTube uygulamasını da hiçbir zaman güncellemeyin.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Peki tercihinizi 6-8gb hangi versiyondan yana kullanacaksınız aslında almışken 200-300 bakmayıp 8gb almak lazım diye düşünüyorum ama kullanımda 6 fazlasıyla yeter deniliyorsa bilemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende mi note 10 lite aldım fakat bir problem var. Ekranı normalden düşük parlaklığa aldığımda (gece modu programları olsun, telefonun kendi ayarı olan titreşimsiz mod olsun vb.) ekranın hoparlör tarafında kalan küçük bir kısım parlama yapıyor. Sanki orada ki pikseller parlaklığı daha fazla düşüremiyor gibi geldi bana. Bu sorunu yaşayan var mı? Çünkü normal değilse iade edicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Peki tercihinizi 6-8gb hangi versiyondan yana kullanacaksınız aslında almışken 200-300 bakmayıp 8gb almak lazım diye düşünüyorum ama kullanımda 6 fazlasıyla yeter deniliyorsa bilemem.

Şuan 300-TL fark var 8 gb ramli model ile.

Ben de ilk başlarda 8 gb bakıyordum ama pek fark olduğunu göremedim, yabancı sitelerde de farka ilişkin bir test göremedim. Acaba buradaki 8 GB ramli modele sahip arkadaşlarla 6 GB ramli modele sahip arkadaşlar hız testi yapsa ancak o zaman farkı görebiliriz.

Ben çok değecek bir fark göremedim. Amazon indirimleri veya olmazsa en geç 11.11 de kesin alacağım.

• Ram kullanımını ölçen aplikasyonlarla takip ettiğimde 4gb'ın üstüne hiç çıkmadığını gördüm. Eğer aşırı ram kullanan bir oyun ya da app kullanmıyorsanız 8gb bence gereksiz. Firmaya kâr imkanı sağlayan bir pazarlama taktiği gibi görünüyor.

• Dediğiniz gibi google play üzerinden kaldırdım fakat olduğu gibi silindi youtube. Bir iki chrome üzerinden açtı sonra vanced üzerinden açtı. Çözüldü gibi görünüyor.

@fturksen

@selamikpln000000

@Kayrabey

@ercaner jr. öneriler için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidddd -- 6 Ekim 2020; 17:31:2 >
  • nietzsche_01 kullanıcısına yanıt
    Tabiki çoğu özellik gibi ram de pazarlama taktiği telefonların pek çok özelliğini kullanmıyoruz zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Dünden beri telefonu kullanmaya başladım.
    Karşı tarafın sesi çok az geliyor, 3_4 aramada aynı şeyi yaşadım. Aynı sorunu yaşayan yada çözümünü bilen varmıdır?

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.