Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enemy84

Bu mesaj silindi.
    Hayirli olsun. Yalniz telefon 'redmi' degil 'xiaomi' note 10 lite. Redmi alt markasi oluyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Hayirli olsun. Yalniz telefon 'redmi' degil 'xiaomi' note 10 lite. Redmi alt markasi oluyor :)

Alıntıları Göster

sağolasın aramıza gelirsen memnun olurum

• Arkadaşlar merhaba. Az önce aklıma esti *#06# tuşladım, imei 0000000 çıktı. Sürekli aynı. Problem mi var acaba

• Yaptığım testler sonucunda Google telefon uygulamasının son sürümü sensörü düzgün kullanamıyor. Güncellemeleri kaldırınca problemsiz. Google telefon sürümü 42.0 olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: eminbehcetniyazi

Arkadaşlar merhaba. Az önce aklıma esti *#06# tuşladım, imei 0000000 çıktı. Sürekli aynı. Problem mi var acaba
    True phone mu yuklu? Google'nin kendi arama uygulamasi ile deneyin.

• Ya beyler telin şarjı 100 de 100 oluyor çekiyorum 2 dk sonra 97 e düşüyor neden olabilir birde lensun denilen kılıflar var ön ekran için sizce alınırmı yanlardan kalkma yaparmı orjinal arka kılıfı ile kullanınca

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Evet True phone ile yaptım. Google ile deneyeyim. Teşekkür ederim

• IMEI işlemi sadece sim 2ye yapılıyor yani sim 1 iptal olduğu için 0000 göstermesi normal....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

IMEI işlemi sadece sim 2ye yapılıyor yani sim 1 iptal olduğu için 0000 göstermesi normal....

Usta bizim telegram gruba destek olurmusun

• enemy84 kullanıcısına yanıt

Buradan yardımcı olurum Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Buradan yardımcı olurum  

Vallahi sana hayranım abim ama çetin ceviz çıktın haaa..

Mesaj gonderemedigim tek insansın koskaca gruptaa

• enemy84 kullanıcısına yanıt

Özelden çok fazla yardım talebi geliyor o yüzden kapalı asla açmam...

• Merhabalar arkadaşlar benim telefonumda 3 gün önce geldi ekranın sağ tarafında küçük yeşil noktalar var karanlık temada belli olmuyordu ama beyaz arka planda biraz rahatsız ediyor ekranın en sağında leke gibi 10 tane vardır alt alta moralim bozuldu gerçekten aldığım firmaya ulaşıp yenisini mi talep ediyim yoksa garantiye mi veriyim sizde de aynı sorunla karşılaşan oldu mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intrudertr -- 4 Ekim 2020; 20:14:47 >
  • Bu telefonda hala kronik sorunlar varmıdır ?

Daha önce benim ekranda hava boşluğu var diye iade ettim. Galaxy note 10 lite aldım.

Şimdi yakınıma almayı düşünüyorum. Cevap bekliyorum sizlerden.

• Arkadaşlar Note 10 kullanıyorum, telefonu alalı 3 gün oldu arkadaşlar ama dokunmatik hassasiyetinde problem var çoğu zaman ilk seferde dokununca algılamıyor, klavyede yazı yazarken tuşlara dokunca basmıyor ya da kaydırmalı yazı şeklinde alakasız harf yazılar çıkıyor.Araştırma yaptım yabancı forumlarda kavisli ekrandan dolayı olduğu yazılmış.Bazıları yazılımsal demiş ama ciddi bir problem var.Bu sorun forumda çok dile getirilmemiş acaba benim cihazımda donanımsal bir problem mi var.Note 10 lite için bu sorun başına gelip çözen oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar Note 10 kullanıyorum, telefonu alalı 3 gün oldu arkadaşlar ama dokunmatik hassasiyetinde problem var çoğu zaman ilk seferde dokununca algılamıyor, klavyede yazı yazarken tuşlara dokunca basmıyor ya da kaydırmalı yazı şeklinde alakasız harf yazılar çıkıyor.Araştırma yaptım yabancı forumlarda kavisli ekrandan dolayı olduğu yazılmış.Bazıları yazılımsal demiş ama ciddi bir problem var.Bu sorun forumda çok dile getirilmemiş acaba benim cihazımda donanımsal bir problem mi var.Note 10 lite için bu sorun başına gelip çözen oldu mu?

Ekran kavisinden dolayı değil. Navigasyon tuşlarını gizlediğiniz zaman kenardaki harflere basarken kaydırma hareketini kontrol ediyor bu sebeple geç algılıyor veya hatalı algılıyor. Navigasyon tuşlarını açarsanız sorununuz çözülecektir. Tuşlar kapalıyken şimdilik bir çözüm yok malesef.

• Arkadaşlar merhaba. Global rom yüklü yeni bir cihazım var. EU veya EAA romlarından birini yüklemek istiyorum. Öncelikle:

Bootloader kilidini açmadan Mi Flash kullanarak bunlardan birini yükleyebilir miyim?
    Yükleyebiliyorsam, EU mu EAA mı yüklemeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: SusLanSenKöylü

Bu telefonda hala kronik sorunlar varmıdır ?

Daha önce benim ekranda hava boşluğu var diye iade ettim. Galaxy note 10 lite aldım.

Şimdi yakınıma almayı düşünüyorum. Cevap bekliyorum sizlerden.
    Hocam bende iki telefon arasındayım. S-pen dikkatimi çekiyor (yazı yazmak not almak vs için)

İki ürünüde az çok kullanmışsınız merak ettim Mi Note 10 Lite tercih etmenizdeki sebepleri...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Navigasyon tuşlarıyle ilgisini anlayamadım hocam, whatsapp da veya chrome da başıma gelebiliyor bu durum yani navgasyon açıkken olmuyor.Ama bununla ilgili yazılımsal bir durum mu acaba?

Bu arada navigasyon tuşları hangi menu altından açılıyor.

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.