Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.549
Cevap
32
Favori
103.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    Xiaomi destekler mi bilmem ama aşağıdaki uygulamayla benim cihaza nfc veya başka kısayollar eklenebiliyor. İsterseniz deneyin

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.leedroid.shortcutter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme ile kamera performansı düzelecek diyorlardı, bir gelişme var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDodO

Arkadaşlar ben de mix 2 aldım. Kurulumda bilmem gereken birşey var mı ? Bir de daha önemlisi cam koruyucu kullanıyorsanız tavsiye ve aldığınız yeri paylaşabilirseniz sevinirim.

Nano cam aldım. Tam oturuyor. Arada bir boşluk oluyor elimle sıyırınca cami yapışıyor yine. Birde o kırılmaz camlar gibi kaba durmuyor. Aşağıda linkini attığım arkadaştan aldım, kendisi de mix 2 kullanıyor

https://forum.miuiturkiye.net/konu/sefa-oneplus-5t-5-mi-note-3-redmi-note-4x-redmi-4x-satislari.7278/

• urunguG U kullanıcısına yanıt
    Hala yok beklemedeyiz

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    Maalesef işe yaramadı. Teşekkür ederim yine de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boomerang videolarımda videoları çekerken renginde bir sorun yok fakat oynatırken renkler bozuluyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu gün ön cam koruyucu siparişi verdim. Aslında arka tarafa da bi nano cam bulabilirseydim telefonu kılıfsız kullanmak istiyorum çünkü şahane bi tasarımı var hakkaten.

Yalnız bir sorum olacak. Telefonun kulaklık sesi düşük geldi bana. Eski telefonum htc one m8 di gerçi tam bir müzik telefonuydu ama bangır bangır sesi vardı. Çözümü olan var mı buna?

Son paragrafı da telefonu almak isteyenler olursa diye yazıyorum. Batarya performansı efsane.Şöyle söyleyeyim işte yoğundum çok kullanamadım mesai saatlerinde konuşma ve sosyal medya için sadece ama. Sabah 7 de şarjdan aldım ve ertesi gün gece 12 de %7 ydi şarja taktım.yaklaşık 40 saat götürdü normal kullanımda. Saygılar

• quote:

Bu gün ön cam koruyucu siparişi verdim. Aslında arka tarafa da bi nano cam bulabilirseydim telefonu kılıfsız kullanmak istiyorum çünkü şahane bi tasarımı var hakkaten.

Yalnız bir sorum olacak. Telefonun kulaklık sesi düşük geldi bana. Eski telefonum htc one m8 di gerçi tam bir müzik telefonuydu ama bangır bangır sesi vardı. Çözümü olan var mı buna?

Son paragrafı da telefonu almak isteyenler olursa diye yazıyorum. Batarya performansı efsane.Şöyle söyleyeyim işte yoğundum çok kullanamadım mesai saatlerinde konuşma ve sosyal medya için sadece ama. Sabah 7 de şarjdan aldım ve ertesi gün gece 12 de %7 ydi şarja taktım.yaklaşık 40 saat götürdü normal kullanımda. Saygılar

arka koruyucu satan satıcılar da var sanırım n11 de görmüştüm. ben aliexpress den 5 li paket istedim sadece arka için. 2-3 dolar gibi bir fiyatı var sipariş verin gelene kadar kapakla idare edersiniz. bir de seramik dedikleri sıvı olarak uygulananlardan alasım var aslında. seramik üstüne seramik kaplama yapmak farklı birşey olur :) ses miui8 de bana da düşük gelmişti ama 9 la fark edilecek kadar arttı bence. batarya performansına da diyecek yok ah keşke kamera da biraz daha iyi olsaydı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat_ozturk -- 23 Ocak 2018; 9:19:39 >

• cihat_ozturk kullanıcısına yanıt
    Bende de miu global 9.2 kararlı var ama bu da düşük seviyede ses. Aliexpressten aldığınız arka cam koruyucuyu paylaşabilirmisiniz. Telefon ile tam uyumlu mu? Çünkü sipariş verirken tek kararsız kaldığım nokta o. Bir de ön cam için ne kullanıyorsunuz tam kaplıyor mu ekranı?

• Arkadaşlar xiaomi mi mix 2 fiyatına bakıyordum da türkiyede 2.450 civarı ama kanada fiyatlarına bakınca tl ye çevirince 3000 tl nin üzerine geliyor sebebi nedir. Tam tersi olması gerekmez mi

• TheDodO kullanıcısına yanıt
    benim telefonda da müzik dinlerken ses yüksek, tuş kilidine basıp ekran kararınca ses düşüyo. bu sorunu yaşayan var mıdır?
  • quote:

Bende de miu global 9.2 kararlı var ama bu da düşük seviyede ses. Aliexpressten aldığınız arka cam koruyucuyu paylaşabilirmisiniz. Telefon ile tam uyumlu mu? Çünkü sipariş verirken tek kararsız kaldığım nokta o. Bir de ön cam için ne kullanıyorsunuz tam kaplıyor mu ekranı?

https://tr.aliexpress.com/item/5-adet-Ekran-Koruyucu-Kalkan-HD-Temizle-mat-Nano-i-in-Ex-Proof-Koruyucu-Filmler-Xiomi/32836184020.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.dohyNJ
    henüz gelmedi o yüzden tam kaplıyormu bilmiyorum. ön cam için n11 den nano dedikleri ekran filmi aldım. idareten onu kullanıyorum. yine aliexpress den hem çerçeveli hem çerçevesiz temperli cam sipariş ettim geldiğinde muhtemelen şimdikini söküp gelenlerden birini takarım. kapak olarak da şu an gearbestten 1 dolara aldığım silikon kılıf var kutudan çıkandan daha iyi ama idareten kullanıyorum. aliexpress den pzoz marka şeffaf kenarlarında hava yastığı olan tpu kılıf ve rock marka arkası sert şeffaf yanları tpu olan bir kapak aldım. rock ın görüntüsü hoşuma gitti ama takınca nasıl olur bilmiyorum. eşime de 360 diye geçen kapsül gibi olan kapaklardan aldım bir de sert metal bir kapak aldım. bakalım gelince hepsinin resmini atarım.

• TheDodO kullanıcısına yanıt
    Merhaba hayırlı olsun cihazınız. Kurulumu yönergeleri izleyerek yapılabilir. Mi hesabı açmayı unutmayın sadece. Cam koruyucu için ben ilk sayfada kendi kullandığımı belirttim arkadaşlarda kendininkileri belirtmişler.
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    Tüm parmak izli telefonlarda böyle diye biliyorum. Olurda parmak izi ile telefon açılmazsa önlem için konuluyor.
  • TheLastNinja T kullanıcısına yanıt
    Her üreticinin kendi kurulum politikası mevcut. Ama play storedaki uygulamaları play store kısmında uygulamalarım kısmına gelip tümüne geçerseniz eski kullandığınız uygulamaları görebilirsiniz. Xiaomide kurulumlarınızı yaptıktan sonra mi clouda yedekleme yaparsanız çok güzel bir özelliği var. Ana ekran dizilimlerini bile yedekliyor. Yani telefonu formatlarsanız yada farklı bir roma geçiş yaparsanız (Miui olmalı tabi) hesabınızı açmanız yeterli. Tüm ayarlarını eski haline dönüyor.
  • Bugun telefonu cinde mi store dan aldim.Mukemmel bir telefon. Ama cin romu. Bilgilo bir arkadas bu telefona nasil global rom yukleyebilecegimi anlatabilirmi. Simdiden tesekkurler. Bu arada telefonda turkce karakterler yok uzgunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uguraktas05

Bugun telefonu cinde mi store dan aldim.Mukemmel bir telefon. Ama cin romu. Bilgilo bir arkadas bu telefona nasil global rom yukleyebilecegimi anlatabilirmi. Simdiden tesekkurler. Bu arada telefonda turkce karakterler yok uzgunum.

hayırlı olsun. TL ile nekadara aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguraktas05

Bugun telefonu cinde mi store dan aldim.Mukemmel bir telefon. Ama cin romu. Bilgilo bir arkadas bu telefona nasil global rom yukleyebilecegimi anlatabilirmi. Simdiden tesekkurler. Bu arada telefonda turkce karakterler yok uzgunum.

Merhaba telefonunuz hayırlı olsun.http://en.miui.com/download-334.html#492 bu linkten global romu indirip yüklemeyi deneyebilirsiniz. Googleda her hangi xiaomi telefon için global rom yükleme diye aratırsanız bir çok rehber mevcut. Adımlar her telefonda aynı hemen hemen.

• Merhaba arkadaşlar kulaklık sesini bende beğenmiyordum iphone 6 orjinal kulaklığını kullanıyordum .
    Letv LeEco Type C CDLA Kulaklık aldım ses çok net ve temiz ve bariz yükseldi fakat çok fazla bass yok. Bluetooth kulaklık kullananlar ise aptx hd destekli modelleri tercih etmesi gerekiyor.
  • Mi Mix 2 için Oreo sürümünün ne zaman yayınlanacağına dair bir tarih var mı?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.