Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.550
Cevap
32
Favori
103.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Xiaomi mi mix2 telefonum var. Whatsapp ta konuma tiklayinca otomatikman google haritayi aciyo. Yandexi kullanmak istiyorum. Yandexten bağlanmak icin ne yapmam lazim. Cevaplar icin simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

Merhaba. Xiaomi mi mix2 telefonum var. Whatsapp ta konuma tiklayinca otomatikman google haritayi aciyo. Yandexi kullanmak istiyorum. Yandexten bağlanmak icin ne yapmam lazim. Cevaplar icin simdiden tesekkurler.

quote:

WhatsApp konum haritasını açınız.

Gideceğiniz konumu gösteren kırmızı ikona basılı tutunuz.

Ekranın üst kısmındaki arama alanında lokasyonunuzu gösteren ve sayılardan oluşan bir alan çıkacaktır.

Bu sayıları seçip kopyalayın, Yandex.Navi uygulamasını açarak arama ekranına yapıştırıp artık Yandex’ten aynı konuma gidebilirsiniz.

Üstteki, internetten araştırıp alıntıladığım, işlem adımlarını dener misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 14 Ocak 2018; 2:22:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Oldu hocam cok tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

Mağazada 2399 tl şuan başka mağazada satmıyor. İnternetten de güvenemiyorum. Mi6 da mesela çok güzel telefon ama elime alınca LG G3 ten biraz küçük herhangi bir telefon gibi geliyor. Biraz fark istiyorum :)

Merhaba Hocam,

2399 neyin fiyatı. Mi Mix 2 mi, ben göremedim de?

• Bende beyazı var. Apayrı güzel

• Mutluluktan buraya her gün gelip, ne kadar muhteşem bir tasarımı olduğunu, telefona bakmaya doyamadığımı, akıl almaz bir batarya ve ekran süreleri aldığımı yazmak istiyorum ama kimseyi darlamak istemiyorum :)

Kamera dışında hiçbir eksiği olduğunu düşünmüyorum ki o işi de ben zaten GoPro ile hallediyorum. Yine de gün ışığında performansı fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozmeniniz

quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

Mağazada 2399 tl şuan başka mağazada satmıyor. İnternetten de güvenemiyorum. Mi6 da mesela çok güzel telefon ama elime alınca LG G3 ten biraz küçük herhangi bir telefon gibi geliyor. Biraz fark istiyorum :)

Merhaba Hocam,

2399 neyin fiyatı. Mi Mix 2 mi, ben göremedim de?

Merhaba kardeşim,

Vermiş olduğum mağaza fiyatı hala geçerli olup mix 1 fiyatıdır. Mix 2 2699 TL dir.

Biraz daha ucuzlasın alacağım ama ucuzlamıyor meret

• Anladım hocam. Ben de sevinir gibi olmuştum vazgeçtim 😃

• İnternet üzerinden fiyatları daha makul fakat ben o kadar parayı online üzerinden ödemeye cesaret edemiyorum. En iyisi elden almak.
  • Selam herkese, benim de bir mi mix 2 model telefonum var artık
    Kurulumunu yapmaya çalışıyorum, parmak izi ekle kısmına geldim ama ekleme yapamadım sonradan mı eklemem gerek acaba?
    (Şu anda ilk kurulumdayım, gerekli wifi şifre vs girdim)
    Daha önce samsung note 2 vardı (5-6 senelik, artık arızalanmaya başlamıştı), o yüzden bilmiyorum (yani kurulum anında ekleyemedim yoksa sonradan eklemeyi biliyorum)
    Via port kipa dan 2500 tl ye aldım bu arada (istanbul)
  • N11den 55 lira kupon ile 2474 liraya 6gb/128gb siyah modeli aldık arkadaşıma 2 gün önce. Telefon elimize ulaştı. Delta servis garantili. Herhangi bir problem yok. Sadece şarj aletinin dönüştürücüsü yok.

• Bu arada RITZY garantili benim ki, şarj dönüştürücüsü de var içinde
    Bir şey daha sormak için edit:
    Normalde note 2 ye rom attıktan sonra kurulumda sorardı, cihazınızdaki en son
    uygulamaları yükleyelim mi? diye. Dolayısıyla ben tek tek uğraşmazdım eski programlarımı
    kurmak için. Bu telefonda öyle bir soru sormadı. Yapmam gereken başka bir şey mi var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLastNinja -- 17 Ocak 2018; 23:48:17 >
  • mix 2 yi satmaya karar verdim. kullandığım en muazzam telefon olmasına rağmen nakit ihtiyacımdan dolayı satacağım. mi6 yı kullanacağım. 1 aydır severek kullanıyorum ama talibi çıkarsa 1999 tl :) ye satacağım. 6/64 kayıtsız fazladan 1 adet silikon kılıfı var ve camında nano cam dedikleri ama bence cam olmayan koruyucudan var.
  • Arkadaşlar ben de mix 2 aldım. Kurulumda bilmem gereken birşey var mı ? Bir de daha önemlisi cam koruyucu kullanıyorsanız tavsiye ve aldığınız yeri paylaşabilirseniz sevinirim.
  • Arkadaki parmak izine dokunduğumda direk ekran açılmıyor mu? Ben elimi oraya götürdükten sonra bir de ekranı kaydırmak zorunda kalıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    parmak izi tanımını yapınca otomatik açılıyor, siz sanırım parmak izini tanımlamadınız
  • TheLastNinja T kullanıcısına yanıt
    Parmak izini kullanmak için önce pin kodu belirlemek gerekiyomuş. Saçma geldi.

• the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    Evet, bende ilk kurulumda öğrendim.
  • NFC için bildirim çubuğuna bir buton gelmeli. Çok önemli bir eksiklik.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDodO

Arkadaşlar ben de mix 2 aldım. Kurulumda bilmem gereken birşey var mı ? Bir de daha önemlisi cam koruyucu kullanıyorsanız tavsiye ve aldığınız yeri paylaşabilirseniz sevinirim.

Arkadaşlar mi mix 2 kullananlar bir el atın bu duruma. Ekran koruyucu camları nerden aldınız tavsiye verirmisiniz ekrana uyan birşey alıcam emin olamıyorum. Çizeceğim ekranı yoksa

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.