Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.549
Cevap
32
Favori
103.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim hocam. Daha önce Samsung F300 kullanmış biri olarak mix 1 almaya karar verdim. Her ne kadar anlamamakla beraber 2 nin işlemcisi daha üstün olsa da beni üzmeyeceğini düşünüyorum
  • S821 var sizi üzmez hocam. Hayırlı olsun şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

teşekkür ederim hocam. Daha önce Samsung F300 kullanmış biri olarak mix 1 almaya karar verdim. Her ne kadar anlamamakla beraber 2 nin işlemcisi daha üstün olsa da beni üzmeyeceğini düşünüyorum

Hocam mix 1 ile 3. Ayım, cihaz hız ve batarya ömrü olarak şahane, tasarım zaten kusursuz, bunun üzerine kaç tane telefon çıktı çerçevesiz diye ama hiçbiri bii mi mix edemez.

Tasarım gerçekten e?siz.

Mix 1 i elde tutmak biraz zor, hem boyutu biraz büyük hemde acayip kaygan bir yüzeyi var, mix 2 daha ergonomik, elde tutması daha kolay. Ama mix 2, mix 1 in yarattığı etkiyi yaratamıyor ele ilk aldığında.

256 gb hafıza, 6 gb ram, e?siz bir kasa ve bugün mix 1 fiyatına 16 gb iPhone 6 plus satıyorlar neredeyse, fiyatı çok uygun mix 1 in şu an.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Ya kalas gibi duruyor ama mix 1 de. İlk yeni çıkınca inceledim ben canlı harika bir izlenimdi ama içime sinmedi tam olarak. Ama mix 2 daha ergonomik daha ele oturur birşey olmuş. Şayet tercihim mix 2 olur benim her türlü.

• Pil performansı iyiymiş. Gece şarj etmiştim. 22 saat içinde önce. Sabaha kadar %2 kaybetmişti. 7 saatten fazla ekran süresi ve kalan % 15 kalan pil.

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Ya kalas gibi duruyor ama mix 1 de. İlk yeni çıkınca inceledim ben canlı harika bir izlenimdi ama içime sinmedi tam olarak. Ama mix 2 daha ergonomik daha ele oturur birşey olmuş. Şayet tercihim mix 2 olur benim her türlü.

Günlük kullanım, konfor, Daha rahat ta?ınabilirlik için kesinlikle mix 2, bu konuda katılıyorum size.

• AnTuTu testi

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Arkadas selam

Xaiomi mi mix 2 serisinemi gectin. Nasıl tavsiye edermisin iphone x verip alınırmı

• quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

Arkadas selam

Xaiomi mi mix 2 serisinemi gectin. Nasıl tavsiye edermisin iphone x verip alınırmı

iphone x i verince, mi mix 2 den 3 tane alırsın evdekilere dağıtırsın, mutlu olur insanlar

Şaka bir yana neredeyse 3 tane mix 2 alınır iphone x fiyatına. Hocam x den sonra kamera memnun etmez sizi, geri kalan herşey çok güzel ama.
  • gunbah kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam hocam.

Geçerseniz + nız ne - niz ne olur yazayım siz karar verin hocam.

+ lar

Daha büyük ekran.

Daha iyi pil.

Android özgürlüğü.

Paranızın yarısı cebinizde kalır.

- Ler

Kamera.

Karar sizin 😉

• Tesekkurler arkadaslar

Cihazın görüntüsü hoşuma gidiyor aslında . Birde çift hatlı olması aklıma giriyor iki cihaz yerine tek cihaz kullanmak

Bu cihazda

Çift whatsapp var mı

Kamerası çok mu kötü

Çift uygulama çalıştırma var. Kamera gün ışığında idare eder. Ama Note 8, pixel 2, X kullanmış biri olarak ben beğenmiyorum. Bu telefonun zayıf yönü kamerası.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

Tesekkurler arkadaslar

Cihazın görüntüsü hoşuma gidiyor aslında . Birde çift hatlı olması aklıma giriyor iki cihaz yerine tek cihaz kullanmak

Bu cihazda

Çift whatsapp var mı

Kamerası çok mu kötü

Cihazda çift masa üstü özelliği var ve şahane. Yani çift whatsapp kullanabilirsiniz. Kamera iphone x in yanında bariz kötü, mix 2 yi derinlemesine inceleme fırsatım olmuştu, ben şuan mix 1 kullanıyorum bunda da kamera en zayıf yeri zaten telefonun. Ama günü kurtarır mı mix 2 kamerası, kurtarır. Çok detaycıysanız sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Çift uygulama çalıştırma var. Kamera gün ışığında idare eder. Ama Note 8, pixel 2, X kullanmış biri olarak ben beğenmiyorum. Bu telefonun zayıf yönü kamerası.

Hocam pixel 2 den sonra sizin işiniz zor zaten kamera konusunda

Şöyle güzel bir kameraya sahip bir telefon kullanmak nasip olmadı arkadaş.
    Evet maalesef dediğiniz gibi hocam. Pixel serisi bu işin zirvesi ;)

İnşaallah kullanmak nasip olur hocam.

Google pixel 2 xl mi xaiomi mi mix 2 mi ?

Mağazada 2399 tl şuan başka mağazada satmıyor. İnternetten de güvenemiyorum. Mi6 da mesela çok güzel telefon ama elime alınca LG G3 ten biraz küçük herhangi bir telefon gibi geliyor. Biraz fark istiyorum :)
    teşekkür ederim. heyecanlandım yine alacağım diye
    Hocam pixel kamerası ile başka bir dünya, stereo sesi ile önde ama geri kalanının da mix 2.

• merhabalar elimde s7 edge var cok temiz turkcell den alınma mi mix 2 alacağım aranıza katılacağım yada cihazımla takas etmek isteyen varsa buyurabilir :)
    yoksa kendim satcam mi mix 2 alcam :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.