Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.212
Cevap
15
Favori
131.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklık ne tavsiye edersiniz? Xiomi'nin kulaklıkları fazla pahalı değil mi? Fiyatına değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pronefroz kullanıcısına yanıt
    Kulakiçi sony xb50ap
    Kulaküstü xb650bt kullanıyorum gayet memnunum. Extra bass serisi olmasına rağmen diğer frekansları batırıp öldürmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google kamera yükleyen var mı? Sanırım root gerektiriyor. Root işleminden sonra cihaz güncelleme alıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: stuka

10.2.1.0 oedmifk güncellemesi bana da geldi, kurdum. bazı güvenlik yamaları ve düzeltmelerden bahsediyor.şimdilik dikkatimi çeken pil ikonuna yüzde işareti gelmiş, ana ekran ve yön tuşlarının şekli değişmiş bir de ikonların boyutu küçük de bile olsa daha da büyümüş gibi.
    şarj esnasında; pil özelliklerine girince pilin ısısı ve şarjın bitmesine kaç dk kaldığını gösteren ve benim çok sık kullandığım ekran gitmiş

• arkadaşlar güvenlik için telefonun kendi programı yeterli gibi...avast altyapısını kullanıyor.Bunu dışında kullandığınız, önereceğiniz bir program var mı?
  • Bu telefonun Pro versiyonu var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

Bu telefonun Pro versiyonu var mi?

Yok ve çıkmayacağı doğrulandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran yukarı kaldirma hareketinde tarayıcı açılıyor ya. onu Chrome olarak ayarlayabilen var mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oasceuis kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadarı ile yok

• Orjinal romu telefonun orjinalliğini bozmadan atma imkanımız varmı 9 çıkınca o şekil sıfırdan kurmak isterim samsungun odini gibi.

• Arkadaşlar merhaba bu telefonun siyahını aldım içindeki şarj bitmek üzere. Birazdan ilk şarja takacağım kaç saat kalmalı bilgisi olan konuya yazabilir mi herkese iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratd555

Arkadaşlar merhaba bu telefonun siyahını aldım içindeki şarj bitmek üzere. Birazdan ilk şarja takacağım kaç saat kalmalı bilgisi olan konuya yazabilir mi herkese iyi forumlar.

Pilin sağlıklı kalmasını istiyorsanız tavsiyelerim şunlar.
    Telefonun şarjını %12 nin altına düşürmemeye çalışın.
    Şarj olurken her seferinde %100 e kadar doldurmayın arada %95–97 civarı çekin.
    Ve benim kişisel düşüncem olarak telefonun orjinal şarj aleti hızlı şarj ediyor hızlı şarjın her pile zararlı olduğu kesin bu yüzden 5v 2a bir normal şarj cihazınız varsa şarj için onu kullanın.

Sorunuz gelirsek pil %100 olunca elektrik almayı keser siz nekadar bekletirseniz bekletin yani %100 den sonra şarjda tutmanın bir anlamı yok.

• ben de dün Forum İstanbul mi store' dan 2039-tl ye aldım cihazı. kullanmakta olduğum Huawei p8 max cihazın ekranı kırıldı ve yaptırmak vakit alacaktı.o nedenle piyasada ulaşılabilir en büyük ekranlı cihazı almak zorunda kaldım.

p8 max 6,8 inc olarak geçse de ekranı kesinlikle daha büyük. şu yeni telefolardaki ekranların daralıp uzama olayına acayip uyuz oluyorum. tv kumandası gibi. açıkçası p8max in verdiği phablet hissini bu cihazdan alamadım. keza kasa kalitesi de bence geride.

eski bir model olmasına rağmen iki cihaz arasında çok fazla bir performans farkı hissetmedim. en ciddi fark bataryada. p8 max artık eski batarya performansından çok uzaktı.

phablet tanımının hakkını verecek bir cihaz gelene kadar max3 kullanılır.

• Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu

Arkadaslar yukardaki lg b&o play ses kartini sony ve motorola cihazlarda kullandim. Daha kaliteli muzik dinlemek icin harici dac bu bilmeyenler olabilir.

Bunun gibi cevre donanimlarla arasi nasil mi max 3'un?

Deneyen oldumu?

• odzi O kullanıcısına yanıt
    Şuan hali hazır bir çok firma phablet tarzı model çıkarttı bile. Hemde her biri birbirindne şahane. Mi Max 3 çok fazla geride kalıyor incelemelere baktım. Ülkemize inş en kısa zamanda gelir, mi max 3 ün fiyatıda hızla düşücektir eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onr9

Arkadaslar yukardaki lg b&o play ses kartini sony ve motorola cihazlarda kullandim. Daha kaliteli muzik dinlemek icin harici dac bu bilmeyenler olabilir.

Bunun gibi cevre donanimlarla arasi nasil mi max 3'un?

Deneyen oldumu?
    Hocam bir kisi Mi5 de kullandığından bahsetmis, sanirim Mi Max 3 ile de çalışacaktır. Acaba bu Dac i şuan nereden bulabiliriz? Sıfır veya ikinci el olarak? Gördüğüm kadarı ile sıfırı hiçbiryerde kalmamış.

• Güncel batarya değerlerim:

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu

• odzi O kullanıcısına yanıt
    Aynen özelikle şu daralıp uzama olayına bende sinir oluyorum.

Bu olayı samsung başlattı galiba?

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam bir kisi Mi5 de kullandığından bahsetmis, sanirim Mi Max 3 ile de çalışacaktır. Acaba bu Dac i şuan nereden bulabiliriz? Sıfır veya ikinci el olarak? Gördüğüm kadarı ile sıfırı hiçbiryerde kalmamış.

Alıntıları Göster
    Sifirina bakmana gerek yok kardes letgoya yaz birsuru var 30 liraya alabilirsin.

Zamaninda lg g5 le ciktiginda 500 liralardi sifiri g5 fiyaskosundan sonra satmayinca ayaga dustu.

Ben iki tane 30 ar liraya almistim. Sifir zaten kullanilmiyor pek. Daha fazla para vermeyin.

Ama ses kalitesini mukemmel yukseltiyor.

Tabi yuksek cozunurluklu kaliteli bi kulaklik ve flac, dsd, dff formatlarini dinlemelisiniz.

Mp3 320 kb ise onuda farkettirir.

Cok pil yer bu arada

• Mix2kullaniyorum. Kamerasi gerçekten berbat rezalet. Max 3 ile kıyaslayan oldu mu acaba hiç? Birde redmi note 6 pro 1400 e geliyor max 3 ise 1900 e. Sizde bu farka deger mi boyutu için?

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.