Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.212
Cevap
15
Favori
131.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cihaza fazla sure vermeden bootloader kilidi nasil aciliyor miui 12.5 rom lar var yuklemek icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba telefonumun ekranı kafayı yedi kendi kendine dokunmatiği çalışıyor uygulam açıyor kapatıyor giriyor çıkıyor :)

ne yapmam lazım ekran mı değişmeli sadece camı mı değişecek veya atacağınız her hangi bir link varsa şunu al diyeceğiniz her türlü bilgiye açığım.ekonomik çözümler olursa sevinirim şimdiden teşekkür ederim

• Çin versiyonunda MIUI 12.5 güncellemesi geldi.

Yakında global versiyona da gelir.

• Ebu Computer kullanıcısına yanıt

Redmi Note 10 Pro

Poco X3 Pro gibi telefonlarda 12.5 sıkıntı çıkarmış bizimki 12.5 i alıp üstüne fixleride alırmı acaba ilk 12.5 de kalması sıkıntı olur gibime geliyor.

Diğer yandan max 3 ün yan marka değilde direk mi cihazı olması daha stabil bir güncelleme alabilir düşünceside veriyor.

• 2.5 yıllık cihazın pil durumunu görmek için bir test yaptım durumu burayada atayım dedim. İşlem için usb tester kullandım %3 de telefon kapalı olarak taktım 3 saate %100 doldu ve kapasite 4480mAh çıktı %3 lük bölümüde katarsak 2.5 yıl sonra 5500mAh lik pil 4500mAh ye düşmüş.

Telefonu aldığımdan beri kullandığım şarj aleti sony 5v 3a lık çift çıkışlı bir alet telefonu 5V 1.6A ile şarj ediyor, ilk günden itibaren orjinal hızlı şarj aletini kullanan birinde durum ne olurdu acaba.

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu

• usb tester dediğiniz uygulama değil bir aparat galiba. ben de test etmej isterdim. ben hep hızlı şarj ile kullandım, ilk gunden bu yana devasa bir fark hissetmedim hiç. günü her türlü kurtarıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oasceuis

usb tester dediğiniz uygulama değil bir aparat galiba. ben de test etmej isterdim. ben hep hızlı şarj ile kullandım, ilk gunden bu yana devasa bir fark hissetmedim hiç. günü her türlü kurtarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 23 Temmuz 2021; 18:58:20 >

• Çok şükür telefondan çok memnunum. 2018 Kasım ayından beri kullanıyorum. Max 4 modeli çıkacak mı acaba ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Global versiyonunu Migrostan alan ilk kişilerdenim. Sürümünü hiç yükseltmedim ve ilk aldığım hali ile kullanıyorum.Maşallah memnunum da. Miu V10 2.1.0 güncellemesini yapsam ekran sürem de ve şarzında daha iyileşme yaşarmıyım yada pişman olurmuyum merak ediyorum yıllık bir kullanımda şarzı da hal itibariyle ilk gün ki performansında değil. İlk zamanlar 10 ilâ 11 saat arası aldığım ekran süresi, şu an 7 saat civarında. Güncelleme konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ledi -- 10 Aralık 2021; 11:48:50 >
  • ledi L kullanıcısına yanıt

Bende çıktığı gibi migrosdan almıştım ben güncelleyin derim ama illaki memnun kalmayacaksınız çünkü bu zamana kadar güncellememeniz birşeyler anlatıyor. Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu 

Birde artık pili 4000mah olarak düşünün önceki mesajlarımda bir test yapmıştım pil kapasitesiyle ilgili.

• Şeytan kulağına kurşun telefon çok iyi.

Bu telefonu alırken istediğim 4 ana özellik vardı:

• Çift hat
    • Yüksek ses
    • Büyük ekran
    • Büyük batarya

Telefondan çok memnunum ama aradan geçen zamanda işlemcisi ağır kalmaya başladı.

Bazen kasıyor donmalar meydana geliyor.

Android sürümü de 10 da kaldı 11 gelmeyecek.

Belki MIUI 12,5 güncellemesi gelse biraz daha canlı olabilir telefon.

Bildiğim kadarıyla Android 10 olup MIUI 12.5 güncellemesini alacak tek telefon Mi Max 3.

Alttaki videoda elemanın biri Mi Max 3'e hem Android 11 hemde MIUI 12.5.8 yüklemiş.

Yüklemesi basit mi yada bu riski almaya değer mi bilmiyorum.

Xiaomi Mi Max 3 Ana KonuRaw Tech Reviewsyoutube
    Latest stable release 9n Miui Android 11 for the Max 3. We have been abandoned by Xiaomi so it's good to see these guys still making it possible to run these on our device. I look at some of the changes from Android 10. Hope you enjoy the video Miui 12.5.8 Android 11 download https://sourceforge.net/projects/miui-tcshop/files/Miui_A11/miui_MIMAX3_GLOBAL_TheCandyShop_V12.5.8.0.RKFINXM_11.0_DSP.zip/download Join us here for support and more https://t.me/joinchat/AAAAAFQDbCXwMmNPVQOa5g Enjoy
    https://www.youtube.com/watch?v=Ex7UJ6rKsPk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Computer -- 15 Aralık 2021; 14:39:33 >

• Çin versiyonuna MIUI 12.5 geleli 2 ay oldu ama hala global versiyona gelmedi.

Telefonunuz Çin versiyonsa indirme linki:

https://en.gizchina.it/2022/01/miui-12-5-global-eea-stable-xiaomi-redmi-download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Computer -- 31 Ocak 2022; 18:24:41 >
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.