M

Yüzbaşı
14 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
44 üye
Görüntülenme
Toplam: 188 (Bu ay: 6)
Gönderileri

Arkadaşlar sorunum şu Call of Duty Modern Warfare ve Vanguard oyunları var bende oyunların hikaye modlarında takılma yokken multiplayer menülerinde ve maçlarda sürekli takılmalar oluyor ve maçlar takılmalardan dolayı oynanmaz halde. Sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Cod Modern Warfare ve Vanguard sahibiyim. Her iki oyundada menülerde ve multiplayer maçlarda aşırı takılma var ve oyunlar oynanmaz halde. Oyunların hikaye modlarını sorunsuz takılmadan oynayabiliyorum ama multiplayer menülerine ve maçlara girince her iki oyunda takılmalardan oynanmaz halde. Geçenlerde pc de betası açılan Call of Duty: Modern Warfare 2 de de aynı sorunu yaptı pc yi formatladım vin10 yeniden kurdum. Sorun aynen devam ediyor çözümü bilen varsa ve acilen yardım ederse sevinirim

Merhaba arkadaşlar görseldeki ekran kartıma gpu-z veritabanındaki biosu atınca sorun çıktı aceleden orjinal biosun yedeğinide almamıştım. Elinde bu karttan olan varsa gpu-z ile bir kopyasını gönderebilirse çok sevinirim durum çok acil arkadaşlar kartın kutusunun resmi aşağıda

Gigabyte 3060Tİ Gaming OC Pro Versiyon 3.0 Bios Lazım Arkadaşlar Acil Yardım

Bu da yükledikten sonra sorun çıkaran biosun linki

https://www.techpowerup.com/vgabios/235570/gigabyte-rtx3060ti-8192-210530

Merhaba arkadaşlar görseldeki ekran kartıma gpu-z veritabanındaki biosu atınca sorun çıktı aceleden orjinal biosun yedeğinide almamıştım. Elinde bu karttan olan varsa gpu-z ile bir kopyasını gönderebilirse çok sevinirim durum çok acil arkadaşlar kartın kutusunun resmi aşağıda

Gigabyte 3060Tİ Gaming OC Pro Biosu lazım arkadaşlar

Bu da yükledikten sonra sorun çıkaran biosun linki

Dostlar merhaba 2 adet Asrock 6800xt alıp mining işine gireceğim lakin yerim çok kısıtlı onun için sistemimde yapmak durumundayım. Mevcuttaki güç kaynağım thermaltake 700 vatt ama ekran kartı güç kablo çıkışı 2 adet 6+2 şeklinde. Amma velakin asrock 6800xt lerde 3 adet 6+2 güç girişi var 2 kart için 6 pcı 6+2 soketli güç kaynağı lazım olduğu için en uygun MSI MPG A750GF modelini buldum. Aslında 4 adet 6+2 ekran kartı güç çıkışlı güç kaynağı alıp çıkışları coklayan kablolarla kullanabilirim ama zaten pahalı olan kartları 15-20 tl lik çevirici kablolarla kullanmak çokta mantıklı gelmiyor. Bilen varsa yada konuda uzman arkadaşlar yardımcı olabilir mi

Dostlar merhaba 2 adet Asrock 6800xt alıp mining işine gireceğim lakin yerim çok kısıtlı onun için sistemimde yapmak durumundayım. Mevcuttaki güç kaynağım thermaltake 700 vatt ama ekran kartı güç kablo çıkışı 2 adet 6+2 şeklinde. Amma velakin asrock 6800xt lerde 3 adet 6+2 güç girişi var 2 kart için 6 pcı 6+2 soketli güç kaynağı lazım olduğu için en uygun MSI MPG A750GF modelini buldum. Aslında 4 adet 6+2 ekran kartı güç çıkışlı güç kaynağı alıp çıkışları coklayan kablolarla kullanabilirim ama zaten pahalı olan kartları 15-20 tl lik çevirici kablolarla kullanmak çokta mantıklı gelmiyor. Bilen varsa yada konuda uzman arkadaşlar yardımcı olabilir mi

Merhaba arkadaşlar elimde aşağıda linkini verdiğim anakart var. Ben bu anakarta şimdilik 2 adet 6800xt bağlayıp mining işine başlayacağım. 1 adet kartı pcı-x ekran kartı slotuna diğerini riser ile mini pcı slotlardan birine takacağım. Sizce bu anakart böyle bir şeye müsait midir

gıgabyte
GA-H81M-S1 (Rev. 2.1) | Anakart | GIGABYTE
http://www.google.com/

Merhabalar evde boşta çift ekran kartı slotlu amd anakartlı sistemim var. Bu sistemde 2 adet rtx 3060ti ekran kartı ile toplam 120 mh kazım hızı ile mining yapmak doğrumu dur ? Bu sistemin elektrik harcaması hariç getirisi ne kadar olur ?

Geçen ay 245 tl ye almıştım indirime girmiş sağlam klavyedir ve biraz ağırdır. Rgb aydınlatması mevcut ben memnun kaldım netteki yorumlarıda iyi forumdaşlarımız yararlansın diye konu açtım abuk sabuk marka ürünler yerine bu klavye alınabilir.

Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş Yaptıklarım: garuda, alitopal, realmadboy, arkan34, junex, celll, ulusalonur, İNTEL & AMD, Double Dragon, FireStorm, Eray EKER, kmlhyt, orinmicek, yentibaba, veyselkoyuncu, colt, sataguler, msamy, Rozek, ciddili, cembo, Luaz., umutkarabudak, ugur_uslux, kestamit, ssenginss, marantz, 6r0, mcake±, Dewrim, Oguzk(2), dipdiri, demircibu, FA5T, barış_elektronik, reflection_91, mirymarbles, maverick72, okan23m, sedatss, yaskoo_87, Mhead, sampiyon bilo, TAG Heuer, ThoRX, cinar19, Ivien, Cango34, dede28, kartal24_1903(2), gtr(2), vincee, necoinside
Hakkımda:
E7F03BBE22274DE382E537856E426E77.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.974
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.159
Konularının görüntülenme sayısı: 169.986 (Bu ay: 316)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 222 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.