M

Yüzbaşı
14 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
45 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar genellikle online fps oynuyorum Cooler Master Xornet II RGB LED Optik Gaming Mouse 59 tl inmiş alınır mı sizce
Merhaba arkadaşlar genellikle online fps oynuyorum Cooler Master Xornet II RGB LED Optik Gaming Mouse 59 tl inmiş alınır mı sizce
silinebilir
Arkadaslar merhaba bu iki model arasinda kaldim. Tx3 2gb+16gb tx9 3gb+32gb sahip. Genelde online film ve ip tv arada cocuklar icin oyun amacli kullanilacak uzun omurlu olsun istiyorum. Modellerin kronik sorunlari var mi bilmiyorum kullananlar varsa yardimci olabilir mi. tx3 110 tl civari tx9 220 tl ye geliyor.
Merhaba arkadaslar gearbest tanix s905 islemcili 2 gb+16 gb modeli 113 tl nasil alinirmi sizce ip tv izlemek ve online film icin kullanilacak mali450 grafik cipine sahip bu arada
Merhaba arkadaslar intel mini stick pc ye android yukleyip tv box olarak kullanabilirmiz acaba
Merhaba arkadaşlar aylar önce hb sitesinde satılan intel sticklerden bir tanede ben aldım önce lubuntu 16.01 yükselttim ama vindovsa alışmışlığında getirisi ile bu cihaza vindovs kurma arayışlarına girdim sonun vin 10 light sürümünü kurdum nette 1 gb olan imaj kurulunca 6 küsür gb yer tutuyor hali ile yer kalmıyor. elimde fazladan bulunan sd kartı cihaza takıp depolama alanını genişletmek arayışı içerisindeyim böyle bi şey var mı arkadaşlar nette araştırdım ama android cep telefonlarının dahili depolama birimini arttırma ile ilgili kaynaklar mevcut. Yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi forumlar
Merhaba arkadaşlar aylar önce hb saitesinde satılan intel sticklerden bir tanede ben aldım önce lubuntu 16.01 yükselttim ama vindovsa alışmışlığında getirisi ile bu cihaza vindovs kurma arayışlarına giridim sonun vin 10 light sürümünü kurdum nette 1 gb olan imaj kurulunca 6 küsür gb yer tutuyor hali ile yer kalmıyor. elimde fazladan bulunan sd kartı cihaza takıp depolama alnını genietmek arayışı içerisindeyim böçyle bi şey var mı arkadaşlar nette araştırdım ama android cep telefonlarının dahili depolama birimini arttırma ileilgili kaynaklar mevcut. Yardıcı olursanız sevinirim herkese iyi forumlar
Merhaba arkadaşlar bende bu vifi adaptörden var dün akşam güncellemeden sonra pc yi kapattım sabaha açtım nete girmiyor önceki vifi alıcım tp link duruyordu onunla airties sitesinden air 2610 başlığından 2015 tarihli sürümü indirip manuel olarak klasör içindeki Win8Driver64 Air 2610 yolunu gösterip driverı kurdum şu an intenete sorunsuz giriyorum herkese iyi forumlar
Merhaba arkadaşlar bende bu vifi adaptörden var dün akşam güncellemeden sonra pc yi kapattım sabaha açtım nete girmiyor önceki vifi alıcım tp link duruyordu onunla airties sitesinden air 2610 başlığından 2015 tarihli sürümü indirip manuel olarak klasör içindeki Win8Driver64 Air 2610 yolunu gösterip driverı kurdum şu an intenete sorunsuz giriyorum herkese iyi forumlar
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş Yaptıklarım: garuda, alitopal, realmadboy, arkan34, junex, celll, ulusalonur, İNTEL & AMD, Double Dragon, FireStorm, Eray EKER, kmlhyt, orinmicek, yentibaba, veyselkoyuncu, colt, sataguler, msamy, Rozek, ciddili, cembo, Luaz., umutkarabudak, ugur_uslux, kestamit, ssenginss, marantz, 6r0, mcake±, Dewrim, Oguzk(2), dipdiri, demircibu, FA5T, barış_elektronik, reflection_91, mirymarbles, okan23m, sedatss, yaskoo_87, Mhead, sampiyon bilo, TAG Heuer, ThoRX, cinar19, Ivien, Cango34, dede28, kartal24_1903(2), gtr(2), vincee, necoinside
Hakkımda:
E7F03BBE22274DE382E537856E426E77.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.667
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.147
Konularının görüntülenme sayısı: 169.986 (Bu ay: 564)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 112 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.