Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar eşimin doğum günü hediyesi olarak almasıyla bende aranıza katılmış oldum inşallah sorunsuz kullanırız bakalım. Cihaz için ayar önerisi vs olan varmıdır.
    Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lextor L kullanıcısına yanıt
    Ben de olmuyor maalesef.. saatun sesini ve titreşimi kapatıyor ama telefon devam ediyor. Ek bi uygulama veya ayar yaptınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: GraNZt

Ben de olmuyor maalesef.. saatun sesini ve titreşimi kapatıyor ama telefon devam ediyor. Ek bi uygulama veya ayar yaptınız mı?

Pardon arkadaşlar, benim telefonun yedi yirmidört sessizde olduğu için yanlış bilgi vermişim. Hayal dünyamda telefonun çaldığını sanıyordum. Az önce kontrol ettim sadece saat sessize alınıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar bu saatin iphone telefonla uyumu nasıl +/- yönleri? ve bu saatte whatsapp bildirimleri mesajlar net okunuyor mu, bankacılık bildirimleri geliyor uygulamaların da bildirimleri yansıyor mu? whatsapp mesajlara sesli komutla yazılı vs. yanıt verebiliyor muyuz ve son olarak Huawei Watch GT2 mi bu saaat mi iphone ile kulanımda teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caguLuD -- 15 Kasım 2020; 20:53:25 >

• caguLuD C kullanıcısına yanıt
    İphone kismini bilmiyorum ancak tum uygulamalar icin bildirim alman mümkün. O konuda hic sorun yasamazsin. Watch droid de yuklersen o konuda tadından yenmiyor gercekten.

• Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle.
    Bu saati almayı düşünüyorum her ne kadar tasarımı beni düşündürsede.
    Pil süresi olsun sağlık uygulamaları olsun (adimsayar, uyku takibi) ve diğer özellikleri sorunsuz çalışıyor mu?

• hangi rengi önerirsiniz bu cihazın siyah mı beyaz mı daha şık sizce?

• caguLuD C kullanıcısına yanıt
    Siyah kullanıyorum. Bence daha güzel. Cok farketmez aslında. Giyeceğin kiyafetlere göre dusunebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: İbelinliBalian

Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle.
    Bu saati almayı düşünüyorum her ne kadar tasarımı beni düşündürsede.
    Pil süresi olsun sağlık uygulamaları olsun (adimsayar, uyku takibi) ve diğer özellikleri sorunsuz çalışıyor mu?
    Mangal yapmak için kolumu salladigimda yürümeden saydı geçende. Mangal sallarken halway to towards dedi :)
    Onun haricinde bir sorun görmedim bu arada siyah iyi bence

• AhmetYOL kullanıcısına yanıt
    Adim sayimi yuzde 95 seviyesinde doğru.

• AhmetYOL kullanıcısına yanıt
    Peki pil süresi nasıl gidiyor hocam? Birde bağlantı kopması oluyor mu telefondan?

• Hasan Nazan H kullanıcısına yanıt
    Peki pil süresi nasıl gidiyor hocam? Birde bağlantı kopması oluyor mu telefondan?

• İbelinliBalian kullanıcısına yanıt
    Pil, bildirimleri cok yogun kullanirsan 2 gün bildirimler azken ve az aktivite yaptiginda 5 gune kadar gider. Ama ortalama bende 2 gun gidiyor diyebilirim. Hergun 1 saatlik aktivite yapan ve yogun bildirim alan biriyim.

Telefonda bağlantı kopmasi cok nadir de olsa olabiliyor. Ben watch droid premium uygulamasini satın aldim 10 liraya, saate baska boyut katti.
    Bu fiyata kesinlikle oneririm

• Hasan Nazan H kullanıcısına yanıt
    Hmm anladım hocam. Yani kopma derken mesela evde telefon yatak odasındayken mutfağa yada oturma odasına gittiğinizde menzil artınca kopma oluyor mu demek istedim aslında.

Bahsettiğiniz uygulama nasıl bir şey yapıyor ki saate level atlatacak kadar

• Saatte hangi arayüzü kullanıyorsunuz. Arayüz tavsiyeleri olursa beklerim. Şu an kullandığım bu.

https://amazfitwatchfaces.com/storage/verge-lite/img/1603554731_e438833be7.gif

• Merhaba. Iphone da sesli görüşme yapamıyorum. Yardımcı olurmusunuz?

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt

Ben yapamadıö😞 bt ye tıkladığımda böyle bişeyde gelmiyor. Napsam

• Selamlar pcye bağladım ama yüklemeyi yapamadım Türkçe uygulamayı yardım eder misiniz sağolun

• onderkaan kullanıcısına yanıt
    Bunu yaparsak garanti kapsamı dışında mı kalıyor

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.