Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ucsa

Sms ve diğer uygulamaların msjları geliyor ancak Whatsapp msjları bildirimleri gelmiyor.

Mi fit indirdim ancak orada sadece verge lite tanımlanıyor Amazfit vergeyi görmüyor. Whatsapp msjlarının saate gelmesi için ne yapmam lazım?

Zeep koymalısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AhmetYOL kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler. Zepp uygulaması kurulu ama yine de whatsapptan bildirimleri gelmiyor. Zepp uygulaması için de whatsappla ilgili herhangi bir ayarda yok veya ben göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada telefon apple/ios.

• dostlar ben de amazfit verge ile aranıza katıldım. watchdroid'in premium versiyonunu satın alıp, kurdum. şu an için sorun yok. deneme amaçlı amazmod'u kurdum ama pek verim alamadım. watchdroid daha kapsamlı. biraz bildirim esnasında gecikme yaşanıyor olsa da, hızlı cevap ve klavye anlamında daha kararlı. çoğu yazıyı okumaya çalıştım ama mutlaka yapılmalı dediğin bir şey varsa yorum yazarsanız, müteşekkir olurum. iyi forumlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu amazfit uygulaması zepp e dönüştüğünden beri adam akıllı çalışmıyor uygulama. Eskiden ne güzel adım verilerini hemen uygulamadan görebiliyorduk şimdi veri aktarılıyor diyor ama adım verisi bir türlü işlenmiyor uygulamaya...

• Yurtdışı yurtiçi kordon, koruyucu nereden bulabilirim uçuk kaçık fiyat olmama şartıyla?

Malum bizim dolarla falan işimiz olmadığı için aliexpress uçmuş gidiyor + vergiyle.

Normalde aksesuar bolluğu olması lazım, tam tersi durum söz konusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özelden mesaj atmışsın ordan cevap veremiyorum elimdeki bütün malzemeleri 300 tl ye vericem

• 6 adet kayış 1 kasa koruyucu 2 adet kırılmaz cam tam uyumlu. Hepsi 300 tl pazarlıksız. Saatimi sattığım için fiyatı uygun tuttum. Tek satış adet 75 tl. Hepsi 300 tl son fiyat. Kırmızı ve turuncu hiç kullanılmamıştır. Diğerleri çok az kullandım
    Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]Kırmızı
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2936090/578a0758-446d-4eca-bb2a-cfaf751013c5.jpeg[/si
    Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batu351905 -- 24 Ekim 2020; 20:1:57 >
  • lextor L kullanıcısına yanıt

Özelden mavi kayışı sormuşsun özelden mesaj yazamıyorum. Toplu halde hepsini 300 tl ye vericem adet fiyatı 75 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Batu351905

Özelden mavi kayışı sormuşsun özelden mesaj yazamıyorum. Toplu halde hepsini 300 tl ye vericem adet fiyatı 75 tl

Anladım. Düşüneyim.

• Tek tek isteyen çok kişi var tek uğraşmak istemiyorum toplu alanda karlı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ucsa

Sms ve diğer uygulamaların msjları geliyor ancak Whatsapp msjları bildirimleri gelmiyor.

Mi fit indirdim ancak orada sadece verge lite tanımlanıyor Amazfit vergeyi görmüyor. Whatsapp msjlarının saate gelmesi için ne yapmam lazım?

Amazfit verge için Iphone telefonlarda bu sorunu yaşayan başka kimse var mı? Whatsapp bildirimlerinin gelmesi için ne yapmam lazım?

• pil değişimi yapan var mı

• Amazfit GTR' i yeni saattım. Bazı eksiklikler var. Ekranı dışında büyük bir bileklikten pek te farklı gelmedi.

Daha uygun olan verge modelini alayım diyorum. Yürüyüş ve bisiklet binerken telefondan müzik dinlemek ve kontrol etmek sıkıntı. Hoparlörü olmadığı için çağrı cevaplama zaten yoktu. Bluetooth kulaklık ile aşmış gibiydim. Fakat, her zaman kulaklık olmuyor. Hareket halinde de telefon kullanımı riskli. Bu gibi sebepleren ötürü GTR' baybay. Uzunn zamandır gözüme kestirdiğim Verge'yi düşünüyorum. Ekranı ve sand-by süresi dışında farklı nedenlerden ötürü almayın diyebilir misiniz? Huawei p40 var. Watch2 mi baksam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 30 Ekim 2020; 0:5:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyagrafik

Amazfit GTR' i yeni saattım. Bazı eksiklikler var. Ekranı dışında büyük bir bileklikten pek te farklı gelmedi.

Daha uygun olan verge modelini alayım diyorum. Yürüyüş ve bisiklet binerken telefondan müzik dinlemek ve kontrol etmek sıkıntı. Hoparlörü olmadığı için çağrı cevaplama zaten yoktu. Bluetooth kulaklık ile aşmış gibiydim. Fakat, her zaman kulaklık olmuyor. Hareket halinde de telefon kullanımı riskli. Bu gibi sebepleren ötürü GTR' baybay. Uzunn zamandır gözüme kestirdiğim Verge'yi düşünüyorum. Ekranı ve sand-by süresi dışında farklı nedenlerden ötürü almayın diyebilir misiniz? Huawei p40 var. Watch2 mi baksam?

Huawei watch gt 2 veya honor modelini dusunun bence

• Deme ya.

Spariş etmiştim. Şuan iptal edebilrim. Arada da az fiyat farkı da yok. 629 TL idi.

• Verge alınabilir şarj 2 gün gidiyor. Ve yüzme sporu yok. Bunlar sorun değilse alabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen sene 4 gün gidiyor diyordu kullanıcılar 2'ye düşmüş

• 4 görünürde herşeyi kapatmak lazım

• Valla iptal ettim sparişi.

Bilemedim gençler. Amazfit GTR vardı. Sattım. Beklemedeyim. Alışmışımda bu meretlere.

• asyagrafik kullanıcısına yanıt

Hersqey cok pahali hale geldi hocam. Elinizde gtr varmis kullanin bence alanaya gerek yok asiri lukse kacar almak. Ama bende para cok derseniz tabiki alabilirsiniz ama huami ye xiaomi destek vermiyor artik honor veya huawei gt 2 modelleri guzel onlari dusunun

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.