Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim.
    Kesinlikle haklısın,bende açık alan koşu yapıyorum sadece orda kullanıyorum,senk.ve ölçümleri güzel ekstradan telefon ile koşmak zorunda kalmıyorum,içine MP3 yükledim Bluetooth kulaklık ile koşarken dinlemesi çok keyifli ,idman haricinde HR bile kapalı güvenilir gelmiyor banada ,ne kadar yersem de kendisi F/P ürünüdür gözümde..
    Tabi hayaller Huawei gt2pro
  • Adamın 1’i kullanıcısına yanıt
    Ben diger birkac saatle ayni kola takip tam bir gun kullandım. Adim olarak yuzde 95 seviyesinde dogru veriyor. Kalp ritmi cok iyi değil, dakikada bjr olcum yaptığı için geride kalıyor. Kalori olayi aktivite ozelinde fena tahmin sayilmaz.
  • Merhaba watchdroidi kurdum ancak gelen mesajlar watchdroidde gözükmüyor saat üzerinde onu nasıl aktifleştirebilirim.

• 2. el anlaştık gibi biriyle. Alırken nelere dikkat etmek lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M i M kullanıcısına yanıt
    Kozmetik olarak iyiyse,fatura ve garanti varsa ,fiyatta uygunsa çokta bir şey yok,reset atıp kendi ayarlarını yükler devam edersin
    Fatura garanti yok ama temiz gözüküyor. Yarın elden inceleyip alacam. 325 e anlaştık, kutusu şarj aleti var. Nasıl fiyat?

• M i M kullanıcısına yanıt
    Kullanım süresi nedir?
    1bucuk yıllık falan sanırım. Şarjı da müzik falan dinlemezsen 10 gün gidiyormuş

• Hocam ,
    Eğer kasada ve ekranda çok deformasyon yok ise ,LİTE modeli değil ise iyi fiyat , alınabilir..
    Ali'den bir kordon artı cam filmi yaparsın olur biter.
    Ha bu arada 10 gün şarj süresi ütopik olmuş bana pek inandırıcı gelmedi a ,HR kapattigim da bile maks.5 gün gitti şarj ki 7 aylık cihaz benimki.
    Hayırlısı olsun ,yine de aramıza hoşgeldin
    Teşekkür ederim. Lite değil arama falan yapılıyormuş. Yarın bakıp alacaz işte hoşumuza giderse. Bakalım nasip.

• Selamlar geçen gün ben de bir verge aldım ama zepp uygulamasında saatin yapabildiği çoğu şey yapılamaz gözüküyor? Herkeste böyle mi nasıl çözerim
    Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saatin mikrofonunu nasıl test edebilirim arama yapmaktan başka? Arama yapınca karşı tarafa ses gitmiyor. Acaba mikrofon izni falan mı lazım yoksa bozuk mu?
    Edit: aldığım kişiye sordum mikrofon sadece xiaomi telefonlara bağlanınca çalışıyormuş. Benim telefon samsung s6 edge. Bu doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 16 Aralık 2020; 16:52:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M i M

Saatin mikrofonunu nasıl test edebilirim arama yapmaktan başka? Arama yapınca karşı tarafa ses gitmiyor. Acaba mikrofon izni falan mı lazım yoksa bozuk mu?
    Edit: aldığım kişiye sordum mikrofon sadece xiaomi telefonlara bağlanınca çalışıyormuş. Benim telefon samsung s6 edge. Bu doğru mu?
    Yanlış bende Venus 5580 var canavar gibi. Eleman kekliyor sanki

• AhmetYOL kullanıcısına yanıt

Bana da öyle geldi

• Mikrofondan hiç ses gitmiyordu. Az önce aklıma bişey geldi, mikrofonun içine pislik girmiş olabilir diye elektrikli süpürgeye tuttum saatin mikrofonunu. Ve düşündüğüm gibi açıldı mikrofon. Artık ses gidiyor karşı tarafa. Ama iyice mikrofona ağzını dayamak ve biraz da bağırmak gerekiyor. Forumda da okuduğuma göre normalde de ses zor gidiyormuş sanırım. En azından zorda olsa mikrofonun çalıştığını öğrenmiş olduk :)

• Evet yakın tutmak lazım veya bt kulaklık bağlayabilirsin
  • Saate ve telefona hem zepp hem de watch droid yükledim. Önceleri telefonla bağlantıda sıkıntı yoktu ama şimdi bağlanamıyor telefona. Acaba watch droidi silersem düzelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 19 Aralık 2020; 15:22:2 >
  • Aklım Çinde satılan Zeblaze,Lemfo gibi üst düzey saatlerde kalsa da,birazdan amazfit verge siparişini verecem.

• Pişman olmazsın. Yüzme yapmayacaksın ve 3 gün şarjı gidiyor başka bir handikapı yok. Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.