Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar meraba amazfit verge akıllı saatim var saati sıfırlamıştım ondan sonra saat boot loop döngüsünde kaldı nasıl kurtara bilirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam.Telefonu iphone ile kullanan var mı ? Yeni telefon aldım zepp uygulaması ile bağladım fakat görüşme yapabilmem için gerekli 2.kanala bağlanamıyorum.Telefona 2. Bluettoth bağlantısı gözükmüyor.Android telefon ile denedim sorun yok.Sonra başka iphone ile denedim yine aynı sorun.
    Zepp uygulamasından kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Evet konuşma olmuyor bağlayamadım bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AhmetYOL kullanıcısına yanıt

Eskiden oluyordu.Eski iphone 11 ile denedim ondada sonuç aynı.Muhtemelen ios sürümlerinden dolayı diye düşünüyorum.Ne yaptıysam bağlayamadım 2.şebekeyi.

• Evet iOS sürümü kaynaklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ekranı çatlatmışım. Hemen bi internete baktım ama yedek parça falan göremedim sitelerde, geçmiş olsun. Verge Lite maceramız burada son buluyor gibi. Her anını severek kullandım :)

Fırsatı olanlar bence ekran koruyucu film taksın arkadaşlar, bizim saatin düz ekranına tam oturur, belli bile olmaz.

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 26 Eylül 2023; 19:56:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vergemi yoksa active mi tavsiye edersiniz

• Amazfit verge global sürüm lacıvert renk saatim satılıktır. Yedek olarak beyaz ve kırmızı renk kordon mevcut. Kutu olarak iç kutusu mevcut sadece. Şarj aletı, saat ve yedek 2 kordon mevcut. Düşünen olursa öm den ulaşabilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.