Şimdi Ara

XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$ (ürün geldi ss'li) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.634
Cevap
48
Favori
46.749
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 29 unda verdiğim takipsiz siparişlerim hala gelmedi. Sizde durum ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayın 20 sinde sipariş ettiğim 4 adet 5.000 lik bugün elime ulaştı

konuyu açan vesile olan arkadaş çok teşekkür ederim

merak edenler için 5.000 liğin resimleri xperia z baz alınarak büyüklüğü düşünebilirsiniz
     XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$  (ürün geldi ss'li) XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$  (ürün geldi ss'li) XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$  (ürün geldi ss'li)

• yaskoo_87 Y kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=105292817 buyur hocam burada var. Allah kolaylik versin.

• SnnKlnc kullanıcısına yanıt
    Bu ise tamamdır, farklı bir adres olabileceğini düşündüm. Hemen uygun bir mail hazırlayıp, yollayayım.

İlginize teşekkürler.
  • Benimde nisanda sipariş verdiğim powerbank geldi.

http://www.mi.com/verify/ adresinden sorguladım aşağıdaki gibi yazıyor heralde orjinal

The product you are checking is
    Mi Power Bank
    This security code has been queried 1 times

Ayrıca bu powerbak'ı mikro usb girişindenmi şarj edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcy

İstanbul dışında olduğunu bu sebeble gelemeyeceğini belirten bir dilekçe yaz.İçinde powerbank olduğunu paypal çıktını,kredi kart ekstreni ve banggood sipariş sayfanı fax ile yolla....Hatta ayrıca mailde gönder bence...Telefon açıp bilgileri gönderdiğini yardımcı olmalarını rica et...Anlayışlı davranırlarsa kontrol edip dağıtıcıya verirler...

XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$  (ürün geldi ss'li)

Benim kargoda UKİM e takılmıştı. sağolsun arkadaşın "garcy" söylediklerini yaptım . on gün sonra elime ulaştı. bugun teslim aldım. Kodu sorguladım orjinal çıktı herhangi bir sorun gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Biplemez

quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Yaklaşık 10 saattir telefonun şarj aletiyle şarj ediyorum hala 1 ışık yanıp sönüyor

Ben prize tam takmamışım

hocam aynı sey suan basıma geldi ve acıkcası korkuttu. dün gece 1den beri sarjda 1 ısık yanıyo. foruma sormak icin girdim ama fise felan güzelce taktım sorun yoktu. fişe taktıgımda 1 Işık yanıp sönüyodu. acaba ben mi biseyleri yanlış yapıyorum. direk fise takıyorum dügmeye felan basmıyorum. sonra 1 Işık yanıp sönüyo. yanlış olan bisey var mı yoksa bozuk mu geldi

aynı durum var bende de. Sizde çözüldümü sorun?

• arkadaşlar bende 1 Amper çıkışlı şarz aleti var, bunla şarz etsek powerbanka bi zararı olurmu?
    Birde 2 Amper çıkış gücü için sadece adaptörün 2A olması yeterlimi yoksa yoksa micro usb kablosuda mı 2A olmalı(Micro USB kabloların 1A,2A gibi ayrımı varmı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

29 unda verdiğim takipsiz siparişlerim hala gelmedi. Sizde durum ne

Mart ayından bahsediyorsanız benim de 28 Mart'taki takipsiz siparişim gelmedi. Yarın bi PTT'ye uğrayacağım bakalım.

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Aynen bende 29 martta takipsiz aldım hala haber yok

• Benim siparişim bugün geldi. 10400lük,orjinal kılıf ve led de almıştım. Ben bu kadar bütük ve ağır olduğunu tahmin etmemiştim pek cepte veya küçük çantada taşınacak gibi değil ancak ürün kalite kokuyor üzerine Sony veya Panasonic etiketi vursan yeridir.

• Arkadaşlar sırf merak ettiğimden içini açtım bende. Bende de kırmızı renkte piller çıktı pillerin üzerinde yazanları internette araştırdım bir sonuç alamadım ilk kullanımda 2650 amperlik bataryayı 1,5 kez doldurdu. ürünü tam şarj edip tekrardan denedim telefonu 2 kere tam şarj etti 3 tane ışık yanıyor halen

• sanalpazar üzerinden semers adlı satıcıdan indirim kombosu yaparak 5200lük aldım. ürün muhtemelen orijinal ama benim kafamı kurcalayan bir soru var. mi'nin sitesinden orijinalliğini sorgulamaya çalıştığımda hata veriyor. sizdeki powerbanklerde 20 haneli kod sadece sayıdan mı oluşuyor? benim ilk 5li hanede bir tane harf var, gerisi hep sayı.

bir de bu aleti nasıl şarj ediyoruz?
  • 28 martta verdiğim takipli siparişim neredeyse 25 gün önce geldi ama 29 martta verdiğim takipsiz 2 adet siparişimden hala ses seda yok.

• kendi kablosunu adaptöre bağlayıp ürünü şarj etmeye çalşınca adaptör ve kablo girişleri aşırı derece ısınıyor bu normal mi? diğer kablolarla sıkıntı yok ancak daha verimli olur diye kendi kablosunu kullanmayı denedim böyle bir sonuçla karşılaştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiluetAntares

sanalpazar üzerinden semers adlı satıcıdan indirim kombosu yaparak 5200lük aldım. ürün muhtemelen orijinal ama benim kafamı kurcalayan bir soru var. mi'nin sitesinden orijinalliğini sorgulamaya çalıştığımda hata veriyor. sizdeki powerbanklerde 20 haneli kod sadece sayıdan mı oluşuyor? benim ilk 5li hanede bir tane harf var, gerisi hep sayı.

bir de bu aleti nasıl şarj ediyoruz?

Fotodaki soldaki kısmı kazıdığınızda çıkan 20 sayı olması lazım, harflisini görmedim.

Powerbank'ın microusb çıkışına kablo ve 2.0 A lık priz bağlayarak şarj edebilirsiniz.

• Şükür kavuşturana 29 martta başlayan macera postacının gelmesiyle son buldu bugün. Takipsiz almıştım ayrıca üründe hakkaten büyükmüş neyse sağlık olsun geriye vercek halimiz yok.

• Banggodda indirim kodu işliyr mu halen?

• bu ürün çok kaba kesinlikle cepte taşınacak gibi değil..benim anlamadığım millet yolda cepte şarj ediyoz diyor yahu bunla yolda cepte nasıl şarj oluyor ürün zaten kaba ee bide telefonun usb kablosunu bağla telefonu bir yere kablo biryere powerbank bir yerde nasıl şarj oluyor cepte anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 15 Mayıs 2015; 16:35:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • franker03 F kullanıcısına yanıt
    Hocam sanirim sizin bataryalar sanyo. Lg ile ayni standartta bir bataryadir gönlünüz rahat ollsun.

Alintidir;
    Üründe kullanilan batarya markalari "Use from LG, Samsung, Panasonic, Lishen other world-class supplier of original custom batteries"
    Benimkisinde neden LG batarya yok acaba sahtemi demeyin. LG, Samsung, Panasonic, Lishen, Sanyo dünya devi üreticileri icerisinde yer almaktadir.
    Kaynak Xiaomi nin kendi sitesi link:http://www.mi.com/dianyuan10400/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 15 Mayıs 2015; 17:59:17 >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.