Şimdi Ara

XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$ (ürün geldi ss'li) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
48
Favori
46.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kapattıktan sonraki halininin fotoğraflarını ekleyebilir misiniz ? merak edip açıp açmamam, kasada hasar,çizik, çöküklük vs. var mı yok mu durumlarına bağlı. çok kaliteli alet ama merak ediyor insan
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    5000mahlik model 2300mah için 2.tam dolumu yapamaz diye düşünüyorum. 10400lük de 3 kere tam doldurur 4 dolumun bir yerinde biter diye düşünüyorum. verimlilik(dönüşümler esnasındaki kayıplar), telefonun kullanılıp kullanılmaması, şarjın tam bitmiş olması veya az şarj varken şarj etme gibi durumlar süre ve dolum sayılarını etkileyebilir.
  • metep M kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam teşekkürler. videolardan baktımda diğeride pek bi uzun ince olmasının avantajını kaybetti gözümde sanırım 10400 alacağım :)
  • http://www.gearbest.com/cables-adapter/pp_140785.html

beyler bu üründen bakarken gördüm fiyat iyi gibi 2 dolara. tr de 20 liraya satılıyor alınırmı ne dersiniz
    Pek bi deformasyon olmadı.usb bölümünden açtım 10400 yazan yeri hiç kurcalamadımMüsait olduğumda eklerim fotoları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    24ledli masa lambamın en yüksek ayarından daha fazla aydınlatıyor(denk de olabilir elime metre alıp aydınlatma alanını ölçmedim). beyaz değil sarı gibi rengi. oda aydınlatmada kullanılabilir ampüller kadar da değil abartı olarak algılanmasın. kitap okuma için gider gibi. klavye aydınlatma için kullanırım diye düşünmüştüm ama fazla parlak bence. beyaz renkli model de olabilirdi, ayrıca ışığın kademeli olmasını isterdim.
    bende 3 tane var.2si mavi 1i beyaz. 2sini tanesini 1.67$dan almıştım banggooddan. şuan 3.29 ama tahminim 2.33e kadar düşürülebilir. verdiğiniz linkteki 2.09 daha uygun.

bu arada 5000lik için 13.59$ lık link buldum:http://www.geekbuying.com/item/Original-XiaoMi-MI-9-9mm-Ultra-Thin-5000mAh-Power-Bank-Charger-External-Battery-2-1A-for-Phone-Tablet-338175.html

önceki yorumumda belirtmeyi unutmuşum. Çin site fiyatları olarak karşılaştırıldığında 10400lük F/P olarak 5000llikten daha iyi. şöyle 10$ veya altı olursa 1-2 tane almayı düşünebilirim. o da taşıma kolaylığından. tek cepte sarj etme isteğimden. 10400lük telefonla aynı cepte taşınamıyor. uzun bir usb kabloyla kemerden geçirerek cepler arası bağlantı kurularak hareket halinde şarj yapılabilir ev içinde şarj yaptım bu şekilde

Hocam ilgin icin cok tesekkurler. Acaba verdigim linkten direk alsam takipsiz falan sorun olmaz degil mi ? Eve bazen ptt urun getirmiyor yada kimseyi bulamazsa apartmana falan birakiyor o isi hic sevmiyorum ama bakalim :/

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

ben 5000 lik düşünüyorum hocam yanımda taşımam lazım oluyor çünkü ince olması lazım o kaç defa doldurur xperia zr var elimde 2300 pili var onu 2 3 kez doldururmu ? 10400 lık ile 5000 arasındaki farkı bariz hissedermiyim

ben 10400 lüğü aldım ama anlamadığım bir durum var..

telefon 4000 mah..
    tablet pili 3300 eder 7300

ama gel gör ki bu 10400 lük xiaomi, telefonu bir kere doldurup tabletide yarı şarj ettiğinde bitiyor tamamen..
    bu durumda xiaomi 10400 powerbank 5650 mah ta bitiyor ee hani bunun neti 8500-9000 olsa diyelim yine gitmesi lazım
    ama bu 5650 mah da niye biter..
    acaba üründemi sorun var diyecem ama hiç sanmam,bilgisi olan varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 nisanda verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Bir tane 10400 lük bir tane 5000 lik sipariş etmiştim. Yalnız aklıma takılan bir şey var. 3.6V/10400 mah diyor ancak 6650mAh 5.1V diyor. Bu farklı iki değer neyi ifade ediyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

20 nisanda verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Bir tane 10400 lük bir tane 5000 lik sipariş etmiştim. Yalnız aklıma takılan bir şey var. 3.6V/10400 mah diyor ancak 6650mAh 5.1V diyor. Bu farklı iki değer neyi ifade ediyor?

Bu arada gönderim adresi Malmo Sweden
  • quote:

Orijinalden alıntı: koloccini

Elimde fazladan bir tane var almak isteyen varsa pm atabilir

PM gönderdim hocam

• Alet guzel.Yaninda ledini de oneririm cok guzel isik veriyor.Kilif size kalmis. cunku giydirince kalinlasiyor ama guzel duruyor kilifla.Ve elden duserse bir miktar darbe emer guzel

• Banggood'dan 16000mah alırsak gumruğe takılma gibi sorun olurmu?

• banggood dan alip gumruge takılmayan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

banggood dan alip gumruge takılmayan var mı

1 ay arayla 2 tane aldım sorun çıkmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

quote:

bu sayfada alanlara baktım nerdeyse hepsi Netherlands post ile yollanmis. benimki Sweden niye öyle yaptılar merak ettim doğrusu

• Cihazın kendisini nasıl şarj edicez arkadaşlar onu anlamadım :D Açıklar mısınız?
  • FlexTR F kullanıcısına yanıt
    Çıkan kablodaki ince ucu cihaza usb ucu usb/priz aparatınız varsa onun vasıtasıyla prize yoksa pc nizden vs. şarj edebilirsiniz
  • hala gelmedi postacınızı arayın falan dedi sitenin müşteri hizmetleri. istanbul- şişli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

quote:

bu sayfada alanlara baktım nerdeyse hepsi Netherlands post ile yollanmis. benimki Sweden niye öyle yaptılar merak ettim doğrusu

takipsizleri sweden ile yolluyolar
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.