Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$ (ürün geldi ss'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.640
Cevap
56
Favori
40.878
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$ (ürün geldi ss'li)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1593 Mesaj
      06 Mayıs 2015 22:15:23
      quote:

Orijinalden alıntı: hanibene

arkadaş 29 martta aldım hala tık yok takipli almadıgıma bin pişman oldum hala gelmesini bekleyenler varmı yoksa tek benmi kaldım nereyi arayıp soracağımıda billmiyom hayrına bilgili bi arkadaş el atıversin de nerden soruştutacağımı öğreneyim bari

Tek çare sizin bölgeye bakan PTT ye gidip rica etmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      263 Mesaj
      06 Mayıs 2015 23:42:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

arkadaş 29 martta aldım hala tık yok takipli almadıgıma bin pişman oldum hala gelmesini bekleyenler varmı yoksa tek benmi kaldım nereyi arayıp soracağımıda billmiyom hayrına bilgili bi arkadaş el atıversin de nerden soruştutacağımı öğreneyim bari

Tek çare sizin bölgeye bakan PTT ye gidip rica etmen.

ben de 29 martta satın aldım, iki kere gidip ptt ye de baktım fakat takip numarası olmadığından sistemden bakamadıklarını söylediler ve henüz gelmediğini, beklemek yordu gerçekten.
      |
      |
    • Yarbay
      3567 Mesaj
      07 Mayıs 2015 00:31:13
      PTT kargo kadar çağ dışı rezalet bir kargo yok. 28 Mart'ta verdiğim takip nolu sipraiş hakkında Türkiye girişi yapıldı diye uyduruk bir bilgi girişinden sonra herhangi bir bilgi girilmedi 1.5 aydır bugün bir baktım tekrar güya bulunduğum yere gelmiş adreste bulamamışlar da geri göndermişler.

Taaa Hollanda'ya geri gitti ürün Ptt yüzünden. Ne arayan ne soran üstünde telefon numarası yazmasına rağmen. Geri göndermezlerse banggoodan parayı nasıl geri alırım? 35 lira boşa gitmesin.

• Onbaşı
      22 Mesaj
      07 Mayıs 2015 01:09:52
      şişli'deyim 28 marttan beri bekliyorum. takipsiz aldım.herhalde bangoodla yazışma vakti geldi.
      şunu yazdım.
      Hi, i ordered an item at 2015-03-28 . Almost 40 days past and my product is not come to me. Some of my friends reach the product(they ordered same times)
      I wonder that where is my order? How can we solve this problem? I really want this battery and if some problem happens i just want to resend the product to me

Have a nice days..

şuraya yazdım
      https://www.banggood.com/Contact-Us_hi111

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgfoto -- 7 Mayıs 2015; 1:26:30 >
      |
      |

• Binbaşı
      1526 Mesaj
      07 Mayıs 2015 14:33:07

Benim de ürünler halen teslim edilmedi. PTT .

Bugün artık dayamadım, PTT müşteri hizmetlerinden şikayet kaydı oluşturdum. Öncesinde UKİM 'i arayıp, telefondan bilgi talep etmiştim, lakin karşımdaki bayan fazla yardımcı olamadı, kayda değer bilgi paylaşamadı, adresimize gelin buradan işlem sağlayalım deyince kapattım telefonu, şikayet oluşturmak için PTT 'yi aradım.

Hadi hayırlısı bakalım.

@SnnKlnc
      Hocam, sizin süreç nasıl gelişti, biraz açabilir misiniz? Şikayet kayıtlarınızın, maillerinizin, fakslarınızın içeriği neydi, bunları hangi adreslere yolladınız konusunda deneyiminizi paylaşır mısınız?
      |
      |
      Bahsedilenler: SnnKlnc

• Yarbay
      2820 Mesaj
      07 Mayıs 2015 15:33:22
      quote:

sipariş verdikten sonra 40-42 gü içinde gelmezsa paypaldan dispute aç açıklama kısmına ise şunu yaz. aldığım üründe 15-27gün içinde teslimat yazmasına rağmen 40gün oldu ama ürün gelmedi . yazacaksın. paypal da banggoodtan bilgi istiycek. onlarda adam akıllı bilgi veremeyecek. paypal da parayı sana iade edecek. dispute açarsan 20-22gün sürüyor ama paranı alırsın.
      |
      |

Blokladığım Üyelere Cevap Vermiyorum.
      LENOVO İDEAPAD Y700--ONEPLUS 3 A3003 --MOTOSPEED V30 -- SENNHEİSER MOMENTUM 2 OVER EAR HEADPHONE--XİAOMİ HYBRİD PRO EARPHONE
    • Yarbay
      2820 Mesaj
      07 Mayıs 2015 15:35:01
      quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

PTT kargo kadar çağ dışı rezalet bir kargo yok. 28 Mart'ta verdiğim takip nolu sipraiş hakkında Türkiye girişi yapıldı diye uyduruk bir bilgi girişinden sonra herhangi bir bilgi girilmedi 1.5 aydır bugün bir baktım tekrar güya bulunduğum yere gelmiş adreste bulamamışlar da geri göndermişler.

Taaa Hollanda'ya geri gitti ürün Ptt yüzünden. Ne arayan ne soran üstünde telefon numarası yazmasına rağmen. Geri göndermezlerse banggoodan parayı nasıl geri alırım? 35 lira boşa gitmesin.

sipariş vereli 45günü geçmediyse paypaldan dispute aç

LENOVO İDEAPAD Y700--ONEPLUS 3 A3003 --MOTOSPEED V30 -- SENNHEİSER MOMENTUM 2 OVER EAR HEADPHONE--XİAOMİ HYBRİD PRO EARPHONE
    • Teğmen
      189 Mesaj
      07 Mayıs 2015 17:05:47

Hocam adresime kağıt geldi UKİM'e gelmeniz gerekmektedir diye hemen peşine aradım ptt'ni 444'lü numarasını durumu anlattım içeriğinde yasaklı ürün olmadığını ve tarafıma gönderilmesini istedim. Cevap gelmedi. İnternet üzerinden şikayet açtım ertesi gün cevap geldi 0212'li bi faks numarası verdiler gerekli belgeleri buraya fakslayın dediler. K. Kartı Ekstresi ve Ödeme dökümünü durumu anlatan bir dilekçeyle faksladım ama ertesi gün faksınız kabul edilmedi diye mesaj geldi. Bulunduğum yerdeki PTT'ye gittim aynı kağıtları oaradan da faksladım ayrıca kargo bölümündeki memur kendiside paketi buraya istedi yine olumsuz.444'lü numarayı bir daha aradım şikayet oluşturdum İnfo yönetimine bildirdiler onlar cevap yazdı durumu ilettik diye yine bir gelişme olmadı. İnternetten bir şikayette daha bulundum bu sefer yeniden gümrüğe incelemeye gitmesi için dilekçe yazın diye ben dilekçeyi yazacakken burada bir arkadaş mail adresini paylaşmıştı ben aynı belgeleri bir de oraya gönderdim mail ile ertesi gün cevap geldi gerekli yerlere ilettim belgeleri dedi. O gün akşam üstü paket UKİM'den AVPİM'e geçti sonra bana geldi. 2.60 vergi ödedim. Sıkboğaz ettim diye mi geldi yoksa gümrüğe tekrar sunulduda mı geldi bilmiyorum ama baya uğraştan sonra geldi. Peşini bırakmayın sakın.
      |
      |
      yaskoo_87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      180 Mesaj
      07 Mayıs 2015 18:09:51
      Ankara'dayım ve 28 Mart'taki siparişim hâlâ gelmedi. PTT'ye gitsek takipsiz gönderileri sorgulatabiliyor muyuz ki? Bir de takipsiz gönderilerde evde bulamayınca bir bildirim kâğıdı falan bırakıyorlar mı? Paypal'la da almamıştım, şimdi uğraş dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1593 Mesaj
      08 Mayıs 2015 10:09:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Intensifier

Ankara'dayım ve 28 Mart'taki siparişim hâlâ gelmedi. PTT'ye gitsek takipsiz gönderileri sorgulatabiliyor muyuz ki? Bir de takipsiz gönderilerde evde bulamayınca bir bildirim kâğıdı falan bırakıyorlar mı? Paypal'la da almamıştım, şimdi uğraş dur.

Ptt Gümrüğe git, Eşref Bitlis caddesinde, isim ile bulabiliyorlar, takip kodu şart değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1611 Mesaj
      08 Mayıs 2015 18:22:36
      bende ankaradayim takipli aldim ve suanda istanbuldaymis ne zamana teslim ederler ki acaba ?

Playstation 4 500 gb fat , Lenovo Z580 Laptop
    • Yarbay
      2820 Mesaj
      08 Mayıs 2015 20:14:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Jeet Kune Do

bende ankaradayim takipli aldim ve suanda istanbuldaymis ne zamana teslim ederler ki acaba ?

çarşamba tahminimce

• Yarbay
      2820 Mesaj
      08 Mayıs 2015 20:16:40
      quote:

45gün olmadıysa alalı paypaldan dispute aç. açıklamaya da şunu yaz. ürünü alırken 7-25gün arası teslimat yazıyordu. 1,5ay oldu. ürünüm gelmedi. diye yaz açıklamaya

• Binbaşı
      1611 Mesaj
      08 Mayıs 2015 20:22:32

az önce tesadüfen baktığımda güncellenmiş ankara ya gelmiş gözüküyor yarın gidip ankara ukimden alamam değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeet Kune Do -- 8 Mayıs 2015; 20:25:22 >
      |
      |
      Terminator28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2820 Mesaj
      08 Mayıs 2015 20:31:19
      quote:

az önce tesadüfen baktığımda güncellenmiş ankara ya gelmiş gözüküyor yarın gidip ankara ukimden alamam değil mi ?

bilemem
      |
      |

• Yüzbaşı
      934 Mesaj
      08 Mayıs 2015 23:14:57
      quote:

sayfanda 2,60 tl ücret çıkıyorsa zaten eve gelmiyor ankara gümrükden alacaksın. Kızılaydan metro ya bin ivedik durağında in 10 dk yürüme mesafesi . Alma işlemi 5 dk sürmüyor. Kutuyu bile açmıyorlar. Adam kendi bangood dan çıktı alıp belgelere koydu bende. Onlarda bıkmış bizden :)

• Binbaşı
      1611 Mesaj
      08 Mayıs 2015 23:52:39

ptt den sorguladığımda bu sekilde çıkıyor ilerleyen süre içerisinde birşey olma ihtimali varmı ?
      |
      |
      ersin07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2820 Mesaj
      09 Mayıs 2015 00:45:33
      quote:

ptt den sorguladığımda bu sekilde çıkıyor ilerleyen süre içerisinde birşey olma ihtimali varmı ?

Gumruge takilmamiski .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Mayıs 2015 01:42:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

quote:

45gün olmadıysa alalı paypaldan dispute aç. açıklamaya da şunu yaz. ürünü alırken 7-25gün arası teslimat yazıyordu. 1,5ay oldu. ürünüm gelmedi. diye yaz açıklamaya

45 gün ne alaka paypal dispute süresi 6 aya çıkalı aylar oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      180 Mesaj
      09 Mayıs 2015 13:38:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

quote:

Paypal'la almamıştım hocam, yanlış anladınız sanırım. Mesajım da o yönde zaten.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
Paykasa
paykasa
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.