Şimdi Ara

XIAOMI 5V 10400mAh Power Bank 15$ (ürün geldi ss'li) (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
48
Favori
46.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PTT'den telgraf geldi. Gelin ürünü alın yoksa geri göndereceğiz diye.

Şimdi çıkıyoruz yola. Biz 3 tane sipariş vermiştik iş yerinden arkadaşlarla.

3 tane var diye sorun çıkartmazlar inşallah. Bakalım.

Gelince yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

PTT'den telgraf geldi. Gelin ürünü alın yoksa geri göndereceğiz diye.

Gelince yazacağım.

Bende 27 nisan da 2 adet sipariş vermiştim takipli,28 nisanda kargolandı. Ama şuan takip edilemiyor. Halen düşmedi galiba,nerede olduğu vs vs.. beklemedeyiz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

PTT'den telgraf geldi. Gelin ürünü alın yoksa geri göndereceğiz diye.

Gelince yazacağım.

3 kişi giderseniz şansınız çoğalır.
  • 11 Nisanda takipli aldığım ürün şimdi geldi. paketteki kodu doğruladım daha önce kullanılmamış. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Simit

Powerbank ın üstündeki micro usb enerji girişidir yanı herhangi bir güç alamazsınız. Normal usb ise güç çıkışıdır.
    Zaten üründe ters akım koruması var kendi kendisini kapatarak korumaya alıyor. Ama macera yaşamaya değmez ters bağlamayın yinede

orijinalse yapılmasında sakınca yok. ters akım yapacağını da düşünmüyorum.çıkış 5V 2A giriş 5V 2A.bu cihaz kendi kendini şarj etmiyor ki olması gereken de bu olmalı. şarj etseydi kayıplardan dolayı(ısı,pil volt dönüşümü,akım vs.) bir süre sonra tükenecek enerjisi.
    ben passthrough özelliğini de çok gerekmedikçe kullanmayı gereksiz görüyorum. şarj süresini ciddi şekilde uzatacaktır.

• Arkadaşlar gittim 10 dakika bekledikten sonra çağırdılar.

Ne var içinde diye sordular sonra önümde açtılar paketi. Hiç detaylı anlatmadım.

Şarj aleti var dedim. Kaç para verdiniz diye sordu -41 dolar olması lazım dedim. Ne elimde fatura vardı ne de kutunun üzerinde fatura vb. şeyler.

Git parayı yatır gel dedi gittim 2,60 lira verdim geldim.

Bu kadar fuzuli bir iş olamaz. Saçma sapan işler.

Neyse sonuçta ürüne kavuştuk. Anladığım kadarıyla yurt dışı postaları artık daha çok incelenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bran the Builder

11 Nisanda takipli aldığım ürün şimdi geldi. paketteki kodu doğruladım daha önce kullanılmamış. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Doğrulama işini nasıl yaptınız hocam yardımcı olabilir misiniz?
  • Uzun uğraşlar sonunda ben de bugün kavuştum 2 adet powerbanka. 2 faks 1 mail 5 şikayetten sonra kapıma kadar geldi 2.60 TL ödeme yaptım.
  • delioflu kullanıcısına yanıt
    http://www.mi.com/verify/ bu adresten kutu üzerindeki numarayla yapıyorsunuz
  • Bran the Builder kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Benimde ilkmiş.
  • 30 martta vermiş olduğum 2 adet siparişimi bugün pim'e gidip 3.60 krş vergi ödeyerek kendim aldım. Gümrükteki memur Allahtan sorun çıkartmadı. Bundan sonra yurt dışı siparişlerimi tek tek vereceğim.
    Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Yorumlara göz atarken denk geldim bazısından sanyo pil çıkmış, eneloop serisiyle herkes tarafından bilinen kaliteli markadır. Fakat 2012 yılında pil üretimini panasonic'e devrettiğinden cihazların içinden çıkan sanyo piller en iyi ihtimalle 2012 üretimi. Bu 3 yılda pillerde mutlaka performans kayıpları olmuştur.
  • arkadaş 29 martta aldım hala tık yok takipli almadıgıma bin pişman oldum hala gelmesini bekleyenler varmı yoksa tek benmi kaldım nereyi arayıp soracağımıda billmiyom hayrına bilgili bi arkadaş el atıversin de nerden soruştutacağımı öğreneyim bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanibene

arkadaş 29 martta aldım hala tık yok takipli almadıgıma bin pişman oldum hala gelmesini bekleyenler varmı yoksa tek benmi kaldım nereyi arayıp soracağımıda billmiyom hayrına bilgili bi arkadaş el atıversin de nerden soruştutacağımı öğreneyim bari

Tek çare sizin bölgeye bakan PTT ye gidip rica etmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

arkadaş 29 martta aldım hala tık yok takipli almadıgıma bin pişman oldum hala gelmesini bekleyenler varmı yoksa tek benmi kaldım nereyi arayıp soracağımıda billmiyom hayrına bilgili bi arkadaş el atıversin de nerden soruştutacağımı öğreneyim bari

Tek çare sizin bölgeye bakan PTT ye gidip rica etmen.

ben de 29 martta satın aldım, iki kere gidip ptt ye de baktım fakat takip numarası olmadığından sistemden bakamadıklarını söylediler ve henüz gelmediğini, beklemek yordu gerçekten.
  • PTT kargo kadar çağ dışı rezalet bir kargo yok. 28 Mart'ta verdiğim takip nolu sipraiş hakkında Türkiye girişi yapıldı diye uyduruk bir bilgi girişinden sonra herhangi bir bilgi girilmedi 1.5 aydır bugün bir baktım tekrar güya bulunduğum yere gelmiş adreste bulamamışlar da geri göndermişler.

Taaa Hollanda'ya geri gitti ürün Ptt yüzünden. Ne arayan ne soran üstünde telefon numarası yazmasına rağmen. Geri göndermezlerse banggoodan parayı nasıl geri alırım? 35 lira boşa gitmesin.
  • şişli'deyim 28 marttan beri bekliyorum. takipsiz aldım.herhalde bangoodla yazışma vakti geldi.
    şunu yazdım.
    Hi, i ordered an item at 2015-03-28 . Almost 40 days past and my product is not come to me. Some of my friends reach the product(they ordered same times)
    I wonder that where is my order? How can we solve this problem? I really want this battery and if some problem happens i just want to resend the product to me

Have a nice days..

şuraya yazdım
    https://www.banggood.com/Contact-Us_hi111

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgfoto -- 7 Mayıs 2015; 1:26:30 >
  • Benim de ürünler halen teslim edilmedi. PTT .

Bugün artık dayamadım, PTT müşteri hizmetlerinden şikayet kaydı oluşturdum. Öncesinde UKİM 'i arayıp, telefondan bilgi talep etmiştim, lakin karşımdaki bayan fazla yardımcı olamadı, kayda değer bilgi paylaşamadı, adresimize gelin buradan işlem sağlayalım deyince kapattım telefonu, şikayet oluşturmak için PTT 'yi aradım.

Hadi hayırlısı bakalım.

@SnnKlnc
    Hocam, sizin süreç nasıl gelişti, biraz açabilir misiniz? Şikayet kayıtlarınızın, maillerinizin, fakslarınızın içeriği neydi, bunları hangi adreslere yolladınız konusunda deneyiminizi paylaşır mısınız?
  • quote:

sipariş verdikten sonra 40-42 gü içinde gelmezsa paypaldan dispute aç açıklama kısmına ise şunu yaz. aldığım üründe 15-27gün içinde teslimat yazmasına rağmen 40gün oldu ama ürün gelmedi . yazacaksın. paypal da banggoodtan bilgi istiycek. onlarda adam akıllı bilgi veremeyecek. paypal da parayı sana iade edecek. dispute açarsan 20-22gün sürüyor ama paranı alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

PTT kargo kadar çağ dışı rezalet bir kargo yok. 28 Mart'ta verdiğim takip nolu sipraiş hakkında Türkiye girişi yapıldı diye uyduruk bir bilgi girişinden sonra herhangi bir bilgi girilmedi 1.5 aydır bugün bir baktım tekrar güya bulunduğum yere gelmiş adreste bulamamışlar da geri göndermişler.

Taaa Hollanda'ya geri gitti ürün Ptt yüzünden. Ne arayan ne soran üstünde telefon numarası yazmasına rağmen. Geri göndermezlerse banggoodan parayı nasıl geri alırım? 35 lira boşa gitmesin.

sipariş vereli 45günü geçmediyse paypaldan dispute aç
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.