Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanıt için teşekkürler.
  • Arkadaşlar bugün/yarın elime Xiaomi Mi Box 4K geçicek. Sıfır ambalajında jelatini açılmamış şekilde. Bunu direkt açmadan satıcam. Fiyat 300 TL'dir (Pazarlıksız Son Fiyat). Almak isteyen varsa bana ulaşabilir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Aslında kendime kullanmak için almıştım ancak hediye olarak Apple TV 4. Nesil geldi, bu yüzden kutusunu açmadan satıcam.

.................................................

Ürün elime ulaştı arkadaşlar... Şuan satılıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultracimbom -- 28 Temmuz 2017; 13:4:56 >
  • Xiaomi Mi box 3 aldim gecenlerde. Ufak tefek sorunlari var ama genelde memnunum. Laptoptan (Win 10) kablosuz bir bicimde film yollayabilmek icin SPMN yukledim ve UPnP ayarlarini ve Airplay i aktive ettim, boylece DLNA da calisiyor. Ayni sey KODI ile de mumkun. Harici diskten film seyretmek icin MX player pro ve Archos Pro yukledim. Archos Pro cok iyi calisiyor, IMDB den filmin ve dizinin resmini aliyor, puanini gosteriyor, izlenmisse isaret koyuyor, x265 filmlerde de sorun yok. Ikisinde de hardware decoding i aktive etmeniz gerekiyor. Ben yurtdisinda yasiyorum, Netflix ve Youtube da sorun yasamiyorum, hizli calisiyorlar. Xiaomi nin isletim sistemi Android TV, yani Play Store telefonlardaki ile ayni degil. Varolan appler sinirli. Internetten elektrik destekli usb hub siparis ettim. Boylece butun tasinabilir harici disklerimi ve eger istersem ag adaptoru vb. takabilecegim.
  • Bu fiyat aralıgında daha iyi bir cihaz var mıdır. Yoksa bunu mu almalıyım. Pek bir araştırma yapamadım. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Birde digitürk play çalışıyor mu bu cihazda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: zortak

quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

quote:

Orijinalden alıntı: zortak

aynı yerde MIBOX kuponuyla $56.49 USD oluyormuş.

Evet fiyat biraz daha düşmüş. Dün sabah kargoya vermişler benim aldığımı. Destek den ürün ücretini 30$ yazın diye mesaj attım, ancak aldığınız fiyat neyse onu yazarız hediye vs diye işaretlemeyiz diye mesaj atmışlar. Tabi bunu kargoya verdikten sonra yazdıkları için iptal edemedim. Gümrük memurunun dikkatine kaldık bakalım vergi çıkacak mı

haha ben de aynı mesajı attım aynısını dediler ve iptal ettim, gümrük ihtimali bile kabus :)

Acaba vergisiz daha ucuza satan varmı ki Türkiye de ?

Gümrük dediğimiz şey vergi zaten kullandığımız elektrik faturasının %60 kadarı vergi. Benzine yüzde 100 kadar vergi ekleniyor. Siz yurdışından gelen ürüne çıkabilecek vergiden kabus görüyorsanız yurtiçi vergilerinden biz uyuyamıyoruz zaten biz napalım

ben gümrük vergisi ödemedim sorunsuz geldi. korkulacak bir şey yok.

• Merhaba,

Üründe DTS 5.1 sesleri pass through yapıp AVRye iletebilen var mı?
  • Arkadaşlar Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 çin ve global olmak üzere 2 çeşit.2.el satan arkadaş olursa almak istiyorum.Bir süre kullanıp satıp merak ettiğim başka cihazla değiştiririm.
    Global cihazı alsak cihazın sıfırlayınca çince roma dönme gibi bir ihtimal varmı?
    Çince roma sahip cihaz alsam dil seçeneği türkçe yapma imkanı varmı?
    Donanımlar aynı çinçe cihaza atılabilecek global(türkçe dil seçeneği olan) rom yükleme imkanımız yokmu?
    2 cihaz arasında farklar nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 4 Ağustos 2017; 11:20:22 >
  • Ürünü alanlar mediaplayer ağırlıklı kullanacaksa google playden archos mediaplayeri muhakkak yüklesin. Çok stabil ve kullanışlı. Afişleri online imdb den açıyor. Bilgi ve puanları veriyor. Sanırım alyazılarıda online alacak. Vlc nin ara yüzü pek güzel değil ama güncelleyip bakmak lazım.. Kodi sorunsuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazı almak istiyorum.Satmak isteyen arkadaşlar pm atabilir.
    Global versiyonunu yurtdışından en uygun nerden alabilirim?
    Yakın zamanda alan arkadaşlar nerden kaça aldılar + gümrük ödedilermi?
  • Bu durumu ben de merak ediyorum. DTS seslerde sadece cızırtı yapıyor.

• bende bu tv boxı almak istiyorum ama biraz bilgisayar gibi de kullanmak istiyorum. o yüzden sorularımı bir yardım sever arkadaş yanıtlarsa memnun olurum.

1.bu şeyi monitöre bağlamak mümkün mü(Dvi ve vga)

2. 2+1 ses sistemi bağlamak mümkün mü?

3. internet tarayıcısı kurma imkanı var mı

4. normal android launcher kurmak mümkün mü ?

5. klavye mouse bağlanıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: jasigov

Bu durumu ben de merak ediyorum. DTS seslerde sadece cızırtı yapıyor.

Alet 10 numara...

Dts seslerde gram cızırtı vs yok. Dts hd master ve Dolby True vs hepsi takılmadan oynattım. Tvnin mevcut playerına göre bariz kaliteli görüntü. Onkyo avrye passthrough yaptım hepsini çözdü baya kaliteli bir ses elde ettim. Bu fiyat aralığında daha iyisi var mı bilemedim?

Yapmanız gereken Kodiden Dts çözücüyü uzman kipinde aktifleştirmek ve cigazın ayarlarında digital sounddan ayarı hdmi seçmek hepsi bu.

• arkadaşlar bu ciha bluray iso dosyalarını oynatıyor mu
  • Bu cihaza düzgün çalışan bir browser kurabilen var mı ?
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    opera mini kurdum.
    Stabil mi bilmiyorum çünkü 3-4 defa kullandım.
  • erdal73 kullanıcısına yanıt
    Bende kurdumda yatay duruyor bende sizde düz bir şekilde tüm ekranı kaplıyor mu ? Eğer sorunsuz çalışıyor ise opera mini sürümünü yazar mısınız ?
    sürüm no:26-0-2254-117551
    Yazılar biraz ufak sadece, ben büyültme ayarlarını bulamadım.
    Not: Kablosuz mouse ile çok hızlı kullanabilirsiniz?
  • erdal73 kullanıcısına yanıt
    Kurdum tam ekran oldu sorun yok fakat mouse kullanmama rağmen arama yapmak istediğimde altta çıkan kendi klavyesinde hiçbir tuşa tıklanmıyor.
    Ben kendi kumandasını kullanıyordum. Kablosuz klavye ile denediniz mi?
  • arkadaşlar bu ciha bluray iso dosyalarını oynatıyor mu
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.