Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de lightinthebox.com dan sipariş vermiştim bugün elime ulaştı.Cihaz eu versiyonu sıkıntı yok alabilirsiniz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun1389000 -- 16 Haziran 2017; 22:4:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://urun.n11.com/uydu-alicisi/xiaomi-android-tv-box-3-P193787007

Arkadaşlar ürünü n11 mağazasında 350 TL fiyata satan satıcı var. Babalar günü indirimiyle birlikte 311 TL gibi bir fiyata 6 taksitte alınabiliyor. Gümrük riskleri, kargo bekleme, peşin ödemem gibi durumlar düşünüldüğünde... Sizce bu şartlarda n11 den almak mantıklı mıdır???
  • jasigov J kullanıcısına yanıt
    Ben alibabadan yaklaşık 2 ay önce 265 TL'ye (herşey dahil) aldım. Yalnız 1 ay gelmesini bekledim. Kararı siz verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasigov

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/xiaomi-android-tv-box-3-P193787007

Arkadaşlar ürünü n11 mağazasında 350 TL fiyata satan satıcı var. Babalar günü indirimiyle birlikte 311 TL gibi bir fiyata 6 taksitte alınabiliyor. Gümrük riskleri, kargo bekleme, peşin ödemem gibi durumlar düşünüldüğünde... Sizce bu şartlarda n11 den almak mantıklı mıdır???

Bence çok mantıklı ama bazı versionlarda Google play market olmuyor o önemli sadece. Onu sorun satıcıya

• Arkadaşlar buraya da yazdım hicbir yerde cevabini bulamadım, tivibu sorunsuz çalışıyor mu cihazda apk olarak mi yukleniyor yoksa play markette cikiyor mu uygulaması? Heralde apk yuklenirse kumandasi çalışmıyormuş. Tivibu kullanan birisi varsa yorum yapabilir mi? Almamdaki en büyük sebep tivibunun çalışması

• harun1389000 H kullanıcısına yanıt
    kac gunde elınıze gectı acaba ?
  • Yaklaşık 17 günü buldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkurler.
  • Arkadaşlar Merhaba;
    Ben de bu cihazdan almak istiyorum. Amacım Netflix youtube ve internet tarayıcı üzerinden dizi izlemek. İlk sayfalarda gördüğüm kadarıyla internet tarayıcısı desteklemiyor. Bu doğru mudur? Cihaz üzerinden dizi sitelerine girip dizi izleme imkanımız var mıdır ?
  • Annem için internetten indirdiğim 1080P videolari filmleri izlemesi için alacağım bu cihazı. 1080P de sorun oluyor mu? Televizyonumuz 4K ama 4K içerik bulmak da sıkıntı o yüzden hep full HD izleriz. Bu puhutv kodi falan nedir? Ne işe yarıyor bunlar.

Teşekkürler .

@OlguErhan , yine siz yine mükemmel bir konu. Teşekkürler

• Tivibu düzgün çalışmıyor

• psychomantis kullanıcısına yanıt
    Bu cihazla netflix ve youtube hiç bir sorun yaşamassın artı kodi de dahil akıcı bir görüntü var takılma felan yok ethernet girişi yok wifi ile bağlantı var cihaz emsallerine göre çok başarılı fakat web tarayıcı yok puhu yok digitürk yükledim ama normal kumandası ile çalışmadı forumda airmouse kullanan var alırken bunlara dikkat edin netflix ve youtube lisanlıdır bu cihazda ama illa web tarayıcı derseniz pufintv diye bir uygulama var puhutvyi açıyor tam ekran yaptığınızda reklam girdiğinde hata veriyor kapanıyor zevki yok anlayacağınız ama dediğim gibi bu eksiler sizi rahatsız etmez ise bence piyasadaki en iyi ilk 3 cihazdan biri diyebilirim ha şunuda söyliyeyim kodide hiç bir sorun yaşamadım 1080p anında takılmadan ulaşmak çok güzel aynı şekilde youtube ve netflix içinde geçerli yutdışı 60 dolara felan alabilirsiniz aman diyim çin romu değil uluslar arası romu tercih edin çin malı rom tamamiyle çöp. Not. Pufintv ile dizimag sorunsuz izliyorum fakat puhutv de sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi force444 -- 30 Haziran 2017; 13:7:33 >

• Ayrıca şunuda belirtelim kodi için kullanacak arkadaşlar burayı incelesinlerhttps://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=252916 burada xaomi mi nin kodi tarafından iyi bir tercih olacağı belirtiliyor.

• Netflixle sorun yasayan var mi hic?

• Anne terliği A kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz özellikle Netflix lisanslı bir cihaz ve sorun yaşamazsın.

Aslına bakarsan Amazon Fire TV Stick'te öyle.İkisi de Netflix için ideal cihazlar...
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Bazi kullanicilar netflix ile sorun yasamis da, bazi cihazlarin sorunlu oldugu konusuluyor. Google'da arandiginda bir suru sorun cikiyor.

Gene de 2. Defa siparis ettim, ilk aldigimi iade etmistim, wifi cekim gucu az diye, wifi repeater aldim.

Piyasada bu fiyata en makul cihaz gibi geldi, tekrar verdim siparisi bakalim.

• Merhabalar
    Puhutv'yi apk dosyası ile haricen yükleyip, "rotation-lock-adaptive-free" uygulaması ile 90 derece yatık olması problemini çözebilirsiniz. Daha sonra "Tv App Repo" uygulaması ile de puhutv ikonunu ana ekrana yerleştirebilirsiniz. Ancak uygulamayı verimli olraka kullanmak istiyorsanız kablosuz mouse kullanmanızı tavsiye ederim.
  • Youtube ile bende şöyle bir sorun oluyor. Videoyu tıklayınca görüntü bir anlığına takılıyor ve ses önden geliyor. Cihaz modemle aynı odada ve full çekiyor. Salonda nvidia shield var 2-3 diş çekmesine rağmen onda böyle bir sorun yok. Ayrıca bu sorunu her zaman yapmıyor.
  • erdal73 kullanıcısına yanıt
    Hocam puhu tv ile dediğinizi uygulayacağım bilgi için teşekkür ederim. Youtube ile ben hiç sorun yaşamıyorum canavar gibi fabrika ayarlarına dönüp yeniden kurulum yapın fakat bende yemektarifleri uygulamasını yüklediğimde ana sayfada kasıyor bu uygulamayı kaldırdım şuan baya stabil çalışıyor puhutv olayınıda airmouse male sipariş verdim bakalım oda gelsin tadından yenmez.

• Ben bildiğimiz kablosuz mouse ile sıkıntı olmadan kullanıyorum(Logitech m705). Airmouse ile hiç kullanmadım. Sonucu buradan paylaşırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.