Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kodi kullananlar ayarlarini anlatabilir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urun Yagmuradam a satılmıştır,hayirli olmssi dilegiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperalpi -- 8 Temmuz 2017; 22:30:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperalpi

Aliexpresten 75$ ' a dlım.

Philips akılsız televizyonumla yaşadığım HDMI renk sapıtma problemi yüzünden kullanamıyorum :/

Yeni alacak olan arkadaslar mesaj gönderebilir.

Bende philips 4307 k dahili uydu alıcılı tv kullanıyorum.2 tane android cihazım var nasıl bir sorun yaşadınız merak ettim.
  • Ne yazık ki bu urun konusundaki sansim kotuydu.

İlk aldigim mi box'u wifiyi duzgun cekmiyor diye iade etmistim.

Sonra wifi repeater aldim ve tekrar siparis ettim.

Ne yazik ki bunda da netflix sorunu cikti 1-2 dk sonra icerik oynatilamiyor hatasi verdi.

Gene iade etmek zorunda kaldim.

• lightinthebox.com siparişim elime bugün ulaştı. Sizi bilgilendirmek istedim. Ürün geldi 40 gün sürdü gelmesi, PostNL den aldığım en uzun süreli kargolardan biri oldu. Kutu üzerine 60$ yazmışlar şans eseri gümrüğe takılmamış vergi ödemedim. lightinthebox ürün alırken bunu göz önünde bulunduralım.

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesiXiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

lightinthebox.com siparişim elime bugün ulaştı. Sizi bilgilendirmek istedim. Ürün geldi 40 gün sürdü gelmesi, PostNL den aldığım en uzun süreli kargolardan biri oldu. Kutu üzerine 60$ yazmışlar şans eseri gümrüğe takılmamış vergi ödemedim. lightinthebox ürün alırken bunu göz önünde bulunduralım.

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesiXiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

Evet, o vergi olayı rezalet. Zamanında video bile çekmiştim

Mini in The box aynı firmaya ait. Alt domainleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 10 Temmuz 2017; 19:50:1 >

• Arkadaşlar öncelikle gerek inceleme gerekse konudaki mesaj ve yorumlarla yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Bende birkaç gündür Android Box için model arayışındayım. Açıkcası ilk gözüme çarpan ve karar verdiğim modeller sizlerinde malumunuz Aliexpress te ençok satan A95 ve X96 modelleriydi. Birde Beelink GT1 modeli aklımı çeldi. Sonra Xiaomi 4K Android Box gözüme çarptı. Zaten hali hazırda Xiaomi Mi 5 telefon kullanıyorum ve fazlasıya Xiaomi matkasından memnunum.

Tabi teknik özelliklere baktığımızda Xiaomi yukarıdaki markalara göre kağıt üzerinde geride görünüyor. Ama partikte izlediğim inceleme videolarında da gördüğüm üzere Xiaomi çok akıcı bir şekilde hızlı bir ürün. Özellikle kumandası hem çok şık hemde çok kullanışlı. Sesli arama yapma özelliği çok güzel. Bir tek browser olmaması düşündürüyor ama onada katlanıcaz gibi.Puffin browser var ama pek kullanışlı gelmedi. Birde markette sadece Xiaomiye uyumlu olan programların yer alması aslında bir avantaj ama bir yandanda acaba ya lazım olan programıda bulamazsam sorusunuda sorduruyor insana. (apk ile yükleniyormuş ama uyumsuzluk yaşanma riskide var)

Yapacağım şey klasik kodi ile film dizi ve youtube kullanımı. Ve iptv üyeliğim var. İptv izlemek için kullanıcam.

Sanırım bu cihaz beni memnun eder dimi arkadaşlar. Keşke Beelink alsaydım demek istemem açıkcası

Birde kafamı kurcalayan birşey var. Olduki cihazın kumandası bozuldu. Ne yapacağız? Ben şöyle bakındımda kumanda ayrı satılmıyor herhalde. Hiç rastlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultracimbom -- 11 Temmuz 2017; 2:19:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• y.disindan almış olduğum mi box 3 satiliktir...

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-box-4k-275--127587314#127587314

• micro77 kullanıcısına yanıt
    Hayırdır hocam, niye sattınız?
  • Ben cıhazı görünce tam istediğim bir cihaz dedim
    Sonrasinda cihazi yakindan incelediğimde hayal
    Kirikliğina ugradim cihazi almaktan vaz gectim enbuyuk
    Sebeb optikal girişi olmaması bu benim icin onemliydi nedeni elimde
    Eski bir monitor var kucuk bir aparat yardimiyla ses alabilirdim
    Tabi optical girişi olsaydı bu birinci eksi.ikinci cihazin hafizasini ve
    Ram yeterli görmedim üç ise android 6.olması Cıhazın bana göre eksileri cok .
    Bende ufak bi arastirma sonucunda vorke z1 almaya karar verdim.
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    raspberry pi 3 kullanıyordum medya playaer ve uygulamalar ıcın bıraz yavas gelıyordu ...

mı box'u kodi yanında torrent downloader olarak kullanmak ıcın almıstım.

fakat xiaomi torrent uygulamalarını yazılım olarak kısıtlamıs

ve baskabır custom yazılım yukleme ımkanı da olmadıgı ıcın sattım.

medya player ve youtube gıbı uygulamalar ıcın mukemmle arayuzu var dıyebılırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 14 Temmuz 2017; 19:44:33 >
  • 2.el Xiaomi 4K Mi Box almak istiyorum.Cihaz 2 çeşit sanırım.Biri çin versiyornu diğeri ise google play store yüklenebilen,türkçe dil seçeneği olan modeli tercihimdir.Uygun fiyata satmak isteyen arkadaşlar pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 17 Temmuz 2017; 9:31:1 >
  • Cihazı android telefon ile kumanda eden varmı? Yapmak istediğim şey, android telefon ile cihazı mouse imleçli şekilde kumanda etmek. Xiaomi Mi5 telefonum var. Xiaomi nin kendi kumanda app uygulaması hiç verimli değil, tepkileri de çok yavaş, sanırım kızılötesinden bağlantı yaptığından kaynaklanıyor. Bu konuda mantıklı bir çözümü olan var mı?

Bir de cihaz ilk açıldığında kablosuz ağa bağlı gözükmesine rağmen internet verisi alamıyorum. Kablosuzu kapatıp tekrar bağlanıyorum sorun çözülüyor, bundan sonra cihazı kısa kapattığımda sorun çıkmıyor. Yani bağlantı sorunu sadece cihaz ilk açıldığında yaşanıyor. Ayarları kurcaladı ama herhangi bir şey bulamadım...
  • X 265 icin media player cihazi ariyorum bu isimi gorurmu? Hdd baglayip hdd ten izleyecegim x265 leri

• malkoc24 M kullanıcısına yanıt
    Hocam başlıkta yazıyor zaten, destekliyor.

Ürünü almış biri netflix ve youtube performansı hakkında bilgi verebilir mi?

Miracast/screen mirroring desteği var mı?

• Bu cihazin kumandasi bozulursa kumanda edebilecegimiz bir uygulama var mi?Her sey kumandaya bagli sonucta.Yenisini nerden temin ederiz?Arastirdim bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victory1234

Bu cihazin kumandasi bozulursa kumanda edebilecegimiz bir uygulama var mi?Her sey kumandaya bagli sonucta.Yenisini nerden temin ederiz?Arastirdim bulamadim.

AirMouse alabilirsiniz. Çok rahat kullanılıyor.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• game07 G kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum Netflixte hiçbir sorun yaşamadım. Youtube'de ise bende şöyle bir sorun oluyor. Videoyu tıklayınca görüntü bir anlığına takılıyor ve ses önden geliyor. Cihaz modemle aynı odada ve full çekiyor. Bu sorun 3 aylık dönemde 5-6 defa başıma geldi. 3-4 haftadır ise herhangi bir sorun yok. Benim gördüğüm başka bir sorun yok. Elimdeki tüm filmleri sorunsuzca ve stabil bir şekilde açıyor. Saygı ve selam ile ...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.