Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
754.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AytacPARLAR

Merhabalar bende bu üründen almayı düşünüyorum fakat merak ettiğim bir konu var o da apple music olup olmadığı? Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Apple müzik bildiğim kadarı ile yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım takılmaz.. Gearbeste sordugumda bana biz karışmayız gümrüge kalmış gibi bir cevap geldi de..
    Ayrıca bunu arkadaşamı alıyoruz. Eğer ki beğenirsem bir tane de ben alacağım. Varsa elindeki cihazı satacak olan buyursun.

Dear Mehmet,

Thank you for contacting us.

According to our website's policy import taxes are solely customer’s responsibility.
    Please check this link: http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html

Once placing an order with us customers agree to our terms and conditions.
    The shipper first pays the fee on your behalf , then asks you to pay once they deliver the package to you.
    Taxes are charged by the local Customs Office and country regulations are beyond our control.
    As it is the customer's responsibility to pay these taxes to receive the parcel, we cannot provide any compensation in such cases.

Thank you for your understanding.

Best regards
    Vivian
    Gearbest Customer Service
    http://www.gearbest.com/
  • Bu cihaza;
    Puhu TV
    Blu TV
    Türkcell TV plus kuran oldu mu play store yada apk ile.. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin..
  • yucelugr kullanıcısına yanıt
    merhaba,

daha önce gümrüğe takılan başka ürünlerim oldu, hatta birden fazla defa yaşadım bunu.
    takıldığı zaman size bir yazı geliyor, "ürününüz var şu tarihe kadar gelmezseniz geri göndereceğiz vs.".
    ben hep ebay'den takıldığım için gidip ebayden ödeme sayfasının çıktısını alıyordum. orada bir işlem numarası gibi bu satışa ait numara var muhtemelen gearbeast ya da aliexspress'te de aynısı geçerlidir.
    gümrük memuru o numarayı aldığınız sitede aratıyor ve haliyle ne aldınız ne kadara aldığınız çıkıyor.
    siz de aldığınız fiyat üzerinden vezneye %18 ödüyorsunuz dekontla ürünü size teslim ediyorlar.

anlayacağınız takılması size biraz daha maliyetle almanıza maal olur onun dışında takıldı para boşa gitti gibi bir sorun olacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpionida -- 4 Mayıs 2017; 15:6:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionida

merhaba,

daha önce gümrüğe takılan başka ürünlerim oldu, hatta birden fazla defa yaşadım bunu.
    takıldığı zaman size bir yazı geliyor, "ürününüz var şu tarihe kadar gelmezseniz geri göndereceğiz vs.".
    ben hep ebay'den takıldığım için gidip ebayden ödeme sayfasının çıktısını alıyordum. orada bir işlem numarası gibi bu satışa ait numara var muhtemelen gearbeast ya da aliexspress'te de aynısı geçerlidir.
    gümrük memuru o numarayı aldığınız sitede aratıyor ve haliyle ne aldınız ne kadara aldığınız çıkıyor.
    siz de aldığınız fiyat üzerinden vezneye %18 ödüyorsunuz dekontla ürünü size teslim ediyorlar.

anlayacağınız takılması size biraz daha maliyetle almanıza maal olur onun dışında takıldı para boşa gitti gibi bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Çok teşekkür ediyorum geri dönüşünüz için
  • Arkadaşlar merhaba..
    Cihaz bugün elime geçti.. Sadece denemek amaçlı kurulumunu yaptım ve tekrar fabrika ayarlarına döndüm.. Buraya özel aldıgım fiyata yakın vericem. 350 tl istiyorum.Uluslararası versiyondur.Adaptörü EU dur.Türkçe desteği vardır.
    Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kitty -- 16 Mayıs 2017; 11:35:46 >
  • Turkcell tv herhangi bir şekilde yüklenip kullanılabiliyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü bugün Los Angelesta aldım. Aksam ancak şöyle bir kurcaladım. Play store'da sadece belli uygulamaları gösteriyor. Genelde oyun ve tv muzik medya türünden şeyler.

Iptv ve digiturkplay apk olarak vs yükleyebilir miyim?

Yarın dönüyorum ve acil cevap verebilir misiniz lütfen?

• Merhabalar
    Ürün bugün elime geçti. Cihazı hemen kurdum ve test ettim. http://jell.yfish.us/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    adresindeki tüm videoları oynattı. İleri alma da sıkıntı çıkarmadı. Sadece son 4 videonun 3’ünde hafif takılmalar oldu. Sonuncu videoyu ise takılarak oynattı.
    https://forum.donanimhaber.com/beelink-gt1-4k-tv-box--122232420
    adresindeki Beelink GT1 incelemesinde linkleri verilen 7 videonun 6’sını oynattı. Dive to new world ( hevc 60Mbps 10bit 29.970fps ts ) isimli videonun linki çalışmadığı için onu deneyemedim.
    Medya oynatıcı konusunda çok deneyimli değilim. Bu üçüncü cihazım (WD TV Live Hub, Nvidia Shield Tv 2017 ve Mi box). Görüntü kalitesinden de çok anlamam. Ama bu cihaz kullandığım kadarı ile stabil ve hızıda normal. (Nvidia ‘ya göre) Görüşlerime gelirsek;
    - Malzeme kalitesi iyi ama Nvidia kadar değil.
    - Hemen hemen tüm videoları sorunsuzca oynattı.
    - Altyazılarda Türkçe karakterde bir sıkıntı yok gibi duruyor.
    - Ses sistemim olmadığı için ses konusunda bir şey diyemeyeceğim.
    - Nvidia ile aynı arayüzü kullanıyor ve oldukça kullanışlı.
    - Kumanda da ses ile arama sorunsuz.
    - Netflix sorunsuz çalışıyor.
    - Wifi full çekiyor ama modem ile aynı odada. Diğer odalara gidince nasıl olur bilemiyorum. (Yalnız kumanda öbür odalardan dahi işlevini yerine getiriyor.)
    - Menü gezinme hızı Nvidianın sanki 1 tık altında.
    - 1 TB Harddisk taktım hemen tanıdı.
    Açıkçası ben memnun kaldım. İnşallah ilerde üzmez.
    Sizlere dört sorum olacak;
    1- PuhuTv’nin apk dosyasını nereden buluruz ve nasıl yükleriz. (Aynı soru Nvidia Shield Tv içinde geçerli)
    2- Bilgisayardan cihaza takılı harddiski nasıl görebilirim. (Aynı soru Nvidia Shield Tv içinde geçerli)
    3- Cihaza takılı Harddiski, cihazın hafızası gibi nasıl kullanabiliriz? Yani Uygulamaları cihaza değilde harddiske nasıl kurabiliriz? (Aynı soru Nvidia Shield Tv içinde geçerli)
    4- Vestel 42FA8200 ve Vestel 55PF9090 olmak üzere 2 televizyonum var. 42FA8200’a Nvidia veya Mi box’u bağladığımda Kodi veya Spmc’de gezerken veya film izlerken görüntü ekrana sığmıyor. 55PF9090 ise sorun yok. Bu sıkıntı sadece Kdi ve Spmc’de var.
    Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesiXiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi
  • Merhaba, Televizyonum philips in eski bir modeli, Bu cihazla HDMI bağlantısı kurduğumda film izlerken birden renkler sapıtıyor,farklı kablolar denedim sonuç aynı,baska bir arkadasta denedik hiç sorun yasamadık.

Bu sırada sanırım tv 4k olmayınca seçeneklerde 1080 p üzerini göstermiyor bile bende :)

Soruma gelecek olursak, PC den wifi üzerinden xiaomi ye aktarım yapıp izleyebilir miyim bir uygulama ile ?
  • erdal73 kullanıcısına yanıt
    4. sorunu Kodi/sistem/dış görünüş/zom kısmından hallettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperalpi

Merhaba, Televizyonum philips in eski bir modeli, Bu cihazla HDMI bağlantısı kurduğumda film izlerken birden renkler sapıtıyor,farklı kablolar denedim sonuç aynı,baska bir arkadasta denedik hiç sorun yasamadık.

Bu sırada sanırım tv 4k olmayınca seçeneklerde 1080 p üzerini göstermiyor bile bende :)

Soruma gelecek olursak, PC den wifi üzerinden xiaomi ye aktarım yapıp izleyebilir miyim bir uygulama ile ?

Arkadaşım o işi çözdü, detayları aktarırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Merhaba, Televizyonum philips in eski bir modeli, Bu cihazla HDMI bağlantısı kurduğumda film izlerken birden renkler sapıtıyor,farklı kablolar denedim sonuç aynı,baska bir arkadasta denedik hiç sorun yasamadık.

Valla çok sevinirim bu kadar para verip kullanamamak dokunuyor insana :)
  • quote:

quote:

quote:

http://urun.n11.com/sarj-cihazi/hdmi-to-vga-donusturucu-adaptor-P183009029?Renk=Beyaz&cid=604001&gclid=Cj0KEQjw9YTJBRD0vKClruOsuOwBEiQAGkQjP-jRgwJjhqbyeeBuBbfUBfRFcVIr6zbuatrEqOgjlQAaAjeW8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 21 Mayıs 2017; 13:59:27 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://urun.n11.com/sarj-cihazi/hdmi-to-vga-donusturucu-adaptor-P183009029?Renk=Beyaz&cid=604001&gclid=Cj0KEQjw9YTJBRD0vKClruOsuOwBEiQAGkQjP-jRgwJjhqbyeeBuBbfUBfRFcVIr6zbuatrEqOgjlQAaAjeW8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Teşekkür ederim dostum eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zortak

burada 59,99 dolar

http://www.lightinthebox.com/official-international-version-original-xiaomi-mi-amlogic-s905x-quad-core-android-6-0-tv-box-ram-2gb-rom-8gb-wifi-bluetooth-4-1-eu-plug_p5715677.html

Bu siteden zamanında Aksiyon kamerası alırdık, gelmeyen ürünleri oluyordu Paypal yardımı ile iade alıyorduk. Şimdi pek güvenebilirmiyiz emin olamadım.

• Bence 10 dolar için riske atmamak gerekir tabi karar sizin :)

• takipli postayla yolluyor, gelmezse zaten parayı iade eder, çok büyük bir site.
  • zortak Z kullanıcısına yanıt
    siteye şimdi bir baktım da max 10 gün içerisinde kargonun geleceği yazıyor?
    Şaşırdım açıkçası, mümkün müdür sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.