Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncellemeden sonra apk kurmakta ve kurulmuş apk uygulamaların güncellemelerini yapmakta sıkıntı yaşıyorum. Bu durumu yaşayan var mı?
  • mi box da iptv kodi ile nasıl izlenir arkadaşlar ? Link varmı? m3u dosyasını mı göstereceğiz?
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler evde optik kablo bulamadım bir tane edinip deneyeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yabancı filmleri altyazılı olarak izlediğim için bu konu benim için önemli arkadaşlar. USB üzerinden Türkçe altyazı dil desteği nasıl? Renk, konum vs. ayarlanabiliyor mu? Ekran görüntüsünü çekip gönderirseniz özellikle çok sevinirim.
  • hera09 kullanıcısına yanıt
    terriarum ve morpheus da ayarlanabiliyor ama morpheus tvde altyazı türkçe karakter sorunu var yoksa filmin donmaması konusunda daha başarılı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 29 Ağustos 2018; 0:11:19 >

• Cihazla ilgili bir sıkıntı yaşıyorum. Cihazı bluetooth ile kablosuz bir kulaklığa veya samsung kablosuz ses sistemine bağladığımda internet hızım düşüyor. Netflix görüntü kalitesi çok kötü oluyor ve iptv bağlantım kopuyor. Kablo ile bağladığımda herhangibir sıkıntı yaşamıyorum. Çözümü varmıdır bunun? Son güncellemeyi yaptım ama ondan öncekinde de bu sıkıntı vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skepo

Cihazla ilgili bir sıkıntı yaşıyorum. Cihazı bluetooth ile kablosuz bir kulaklığa veya samsung kablosuz ses sistemine bağladığımda internet hızım düşüyor. Netflix görüntü kalitesi çok kötü oluyor ve iptv bağlantım kopuyor. Kablo ile bağladığımda herhangibir sıkıntı yaşamıyorum. Çözümü varmıdır bunun? Son güncellemeyi yaptım ama ondan öncekinde de bu sıkıntı vardı.
    O sorun bende de vardı. Ama 8.0 güncellemesi sorunu çözdü.
  • Bazı android cihazlarda kumanda ile tam kapatma oluyor.Miboxa da gelse iyi olur.
    Bir de android 8 de hdmı cec çalışıyormu?Denedim çalışmıyor.Bu da düzelse iyi olur.
    Swiftkey apk yüklenirse kablosuz maus ile klavye de harf yazabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 31 Ağustos 2018; 10:12:17 >
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    Akşam tekrar fabrika ayarlarına dönüp öyle deneyeyim o zaman.
  • Kablolu klavye bağlanabiliyor mu acaba cihaza?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba cihazı yeni aldım ekran mavi oluyor arkadaki görüntü yu engelliyor hdmı kabloyu takip çıkardığında düzeliyor var mı yasayan

• lsengul kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sol taraftan açılan menünün sağ alt kısmında yer alan 4 ok butonuna basarak yayına dönebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7B91582C3 -- 29 Ağustos 2018; 22:16:57 >
  • d_darko kullanıcısına yanıt
    *Cihazın hafızasını genişletmek için usb bellek kullanmanız gerekir.

*Usb 2.0 veya 3.0 kullanabilirsiniz fakat cihazın çıkışı 2.0 olduğundan hiç bir fark yaratmayacaktır.

*Uygulama ve oyunların kurulum yerini usb bellek olarak belirleyebilirsiniz.

*Bir çok browser kullanabilirsiniz, kablosuz mouse ve klavye ile rahatça kullanılabilmektedir. Ana menüde uygulama ikonunun görünmesi için "Tv App Repo" uygulamasını yükleyebilirsiniz.

*Oyunlar için de genellikle Gamesir markasının modelleri önerilmektedir. Online alışveriş sitelerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7B91582C3 -- 29 Ağustos 2018; 22:16:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7B91582C3

*Cihazın hafızasını genişletmek için usb bellek kullanmanız gerekir.

*Usb 2.0 veya 3.0 kullanabilirsiniz fakat cihazın çıkışı 2.0 olduğundan hiç bir fark yaratmayacaktır.

*Uygulama ve oyunların kurulum yerini usb bellek olarak belirleyebilirsiniz.

*Bir çok browser kullanabilirsiniz, kablosuz mouse ve klavye ile rahatça kullanılabilmektedir. Ana menüde uygulama ikonunun görünmesi için "Tv App Repo" uygulamasını yükleyebilirsiniz.

*Oyunlar için de genellikle Gamesir markasının modelleri önerilmektedir. Online alışveriş sitelerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.
    Android 8 de tv app repo çalışmıyor bende. Sizde durum nedir?

• Arkadaşlar cihaza modemden sabit ip vermek istiyorum ayarlarda Statik seçtikten sonra sonu 128li olan yerdeli son rakamı istediğim değeri veriyorum sonraları ilerleyip kaydet diyorum ağa bağlı değil diye uyarı veriyor farklı bir ayarı mi? var teşekkürler

• Alınık temiz cihaz. Satmak isteyen mesaj atabilir..
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Kendin yap

http://atvlauncher.trekgonewild.de

• quote:

Orijinalden alıntı: Where_is_ıram_drake

Kablolu klavye bağlanabiliyor mu acaba cihaza?
    Up

• quote:

Orijinalden alıntı: Where_is_ıram_drake

Up

Alıntıları Göster
    Kablosuz usb kullanıyorum. Kablolu da kullanılır sanırım usb bağlantıyla.
  • http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-tv-box-3-4k-android-tv-box-global-versiyon-p-TELDATAMITVBOX3?magaza=Hepsiburada

fiyatlardan haberiniz varmı?

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.